Diskuze Domácí kočy a NUDA

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Myslím si,že si kočky vyhrají jedině spolu,já mám doma jednu a když si s ní hraju já jsem poškrábaná,pokousaná,proto jí chci pořídit druhou kočičku,tak až budu mít nějakou zkušenost,napíšu,mám ale obavu,aby jí přijala,aby to nebylo ještě horší...
Michaela (10.11.2009 19:46:54) napsal: Mám kočky venkovní, které jsou doma a když se začnou nudit, řeknou si samy, kdy chtějí ven. Tím to pro mě končí. Jenže mám i kočku, která je pouze doma a ta se nudí. Má spoustu hraček, prolézaček, škrabadla, pelíšky, plyšáčky, kuličky, kočičí hřiště a spoustu jiných věcí na hraní. Přesto se mi zdá, že se nudí. Když se nudí, dělá totiž kočičí tornádo a shazuje květináče, když se nedívám, skáče po stole, číhá a chce mě zakousnout a tak dál.... :-D Prostě takový kočičí tajfunek. Máte nějaký tip na zabavení koček, kdy se kočka může zabavit sama? Mám spoustu svých výrobků, ale hodně z nich vyžaduje to, abych se do hry zapojila i já - jenže já už někdy nemůžu a kočka ne a ne si dát pohov. Máte zkušenosti s kočičími tunely? Co uděláte vy, aby se kočka nenudilůa, aby se zabavila sama a aby ji to bavilo? Vždycky nějakou hračku schovám třeba na týden a pak je to micině vzácné, jenže pak to číču omrzí a zase se nudí. Má hraček spoustu a už opravdu nevím jak bych ji zabavila. Uplně ji to baví jen když si hrajeme spolu, ale to samozřejmě nejde pořád. Poraďte - jaké máte zkušenosti, co doporučujete?:_/ ;-) Z mích Zkušeností vím, že kočičky si nejlépe vyhrají spolu, a proto by se asi zabavila kdyby si hrála s těmi venkovnímy(pokud samozřejmě může). Jinak nemám nápady když píšete, že kočička má spousty hraček, ale znám jednu hračku kde kočička loví míček který se pořád kutálí takovou rourou s dírkami. Vím, že jsem moc neporadila, ale doopravdy mě nic jiného nenapadá.
Mám kočky venkovní, které jsou doma a když se začnou nudit, řeknou si samy, kdy chtějí ven. Tím to pro mě končí. Jenže mám i kočku, která je pouze doma a ta se nudí. Má spoustu hraček, prolézaček, škrabadla, pelíšky, plyšáčky, kuličky, kočičí hřiště a spoustu jiných věcí na hraní. Přesto se mi zdá, že se nudí. Když se nudí, dělá totiž kočičí tornádo a shazuje květináče, když se nedívám, skáče po stole, číhá a chce mě zakousnout a tak dál.... :-D Prostě takový kočičí tajfunek. Máte nějaký tip na zabavení koček, kdy se kočka může zabavit sama? Mám spoustu svých výrobků, ale hodně z nich vyžaduje to, abych se do hry zapojila i já - jenže já už někdy nemůžu a kočka ne a ne si dát pohov. Máte zkušenosti s kočičími tunely? Co uděláte vy, aby se kočka nenudilůa, aby se zabavila sama a aby ji to bavilo? Vždycky nějakou hračku schovám třeba na týden a pak je to micině vzácné, jenže pak to číču omrzí a zase se nudí. Má hraček spoustu a už opravdu nevím jak bych ji zabavila. Uplně ji to baví jen když si hrajeme spolu, ale to samozřejmě nejde pořád. Poraďte - jaké máte zkušenosti, co doporučujete?:_/ ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?