Diskuze Doporuč a vyhraj!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A jak je to s králíkama? Taky se bere jako doporučení? Páč tam nejde dát plemeno králíka a je to pak kompletně nevyplněno8-}
´´Doporuč a získej´´ se momentálně týká pouze pejsků, plánujeme rozšíření ještě na kočky a koně. Ale nevztahují se do toho virtuální profily a ostatní mazlíčci. Eliška (11.05.2010 18:55:22) napsal: A jak je to s králíkama? Taky se bere jako doporučení? Páč tam nejde dát plemeno králíka a je to pak kompletně nevyplněno8-}
Datum umrtí opravdu být nemusí. Lisa_Yagami (16.05.2010 14:49:11) napsal: aspon neco :D ja mam u dana vyplneny cely profil. / az na datum umrti, to snad byt nemusi!!!, kdyz jeste zije xP /
Josefa (06.05.2010 17:10:55) napsal: Ahojky, pozvala jsem kamaráda, má vše co má mít vyplněné a profil se mi nechce přičíst a vedle něj je : (není kompletně vyplněn) Jakto?Vždyt tam má vše co má mít. Koukala sem se >:-( !! Také mám kamaráda, profil je tu už asi 14 dní, oba máme vyplněné opravdu vše a bodíky nikde, bohužel 8-} :_(
Jerry (13.05.2010 08:18:12) napsal: ´´Doporuč a získej´´ se momentálně týká pouze pejsků, plánujeme rozšíření ještě na kočky a koně. Ale nevztahují se do toho virtuální profily a ostatní mazlíčci. aspon neco :D ja mam u dana vyplneny cely profil. / az na datum umrti, to snad byt nemusi!!!, kdyz jeste zije xP /
Veradisia (06.05.2010 17:16:50) napsal: Profil musi byt minimalne 7dni stary Aha..:( Jo takhle...díky
Josefa (06.05.2010 17:10:55) napsal: Ahojky, pozvala jsem kamaráda, má vše co má mít vyplněné a profil se mi nechce přičíst a vedle něj je : (není kompletně vyplněn) Jakto?Vždyt tam má vše co má mít. Koukala sem se >:-( !! Profil musi byt minimalne 7dni stary
Ahojky, pozvala jsem kamaráda, má vše co má mít vyplněné a profil se mi nechce přičíst a vedle něj je : (není kompletně vyplněn) Jakto?Vždyt tam má vše co má mít. Koukala sem se >:-( !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?