Diskuze Doporuč a získej

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (10.04.2010 12:37:23) napsal: Falešné profily řešíme a promazáváme a to pravidelně. Kolik jste jich třeba za tento týden odhalili a smazali?
Ahoj, jen dnes jsem smazala 40 profilů. Tom (10.04.2010 22:59:01) napsal: Kolik jste jich třeba za tento týden odhalili a smazali?
statisticky je zde 29 tisíc profilů a 48 tisíc uživatelů - viz titulní stránka. to je docela nepoměr že ? Nicméně jaké je realita ? kolik profilů je aktivních ? existuje na to nějaká odpověď ? Můj osobní typ je, že aktivních profilů je maximálně 1000 a to jsem velký optimista.
blick (27.04.2010 10:19:41) napsal: Pridal jsem jeste odkaz na Vice informaci, aby to bylo dostupnejsi. Pokud budou profily schvaleny az pristi mesic, tak snad taky neprijdou vnivec. Verim ze budeme mit ceny i na pristi mesic (jeste nevim na 100%). tak ty nový podmínky jsou pěkně b**ý, jak máme asi přinutit někoho, aby vyplnil úplně všechno? a HLAVNĚ, ABY NAHRÁL PŘESNĚ 10 FOTEK. TAKY SE MŮŽE STÁT, ŽE JICH NAHRAJE JEN 9 A DALŠÍ TŘEBA AŽ ZA ROK, TO BUDEME ROK ČEKAT AŽ NAHRAJE DESÁTOU FOTKU? Myslím, že po roce to už tady bude tak nepřehledný, protože bude asi hodně čekatelů, jeden třeba bude čekat na desátou fotku, druhý na datum narození, třetí třeba zapomene vyplnit město nebo země, nebo hračku či přezdívku, a tak bych mohl pokračovat přes procházku a příkazy až vážím nebo jídlo. Myslím, že je to dost nedomyšlený. Už nikam dávat odkazy raději nebudu, pouze dělám reklamu hafíkům pro nic, stejně kdo chce, najde si tyto stránky sám, bez nějakého doporučení, stejně jako já a ostatní. Kdo má pejska a zajímá se o ně, najde si stránky sám, které se mu líbí a zajímají ho.
Ahoj, uživatelé jsou společní pro celé ZOO (Hafici.cz, Miciny.cz a Konicci.cz). pes Michal (26.04.2010 12:55:26) napsal: statisticky je zde 29 tisíc profilů a 48 tisíc uživatelů - viz titulní stránka. to je docela nepoměr že ? Nicméně jaké je realita ? kolik profilů je aktivních ? existuje na to nějaká odpověď ? Můj osobní typ je, že aktivních profilů je maximálně 1000 a to jsem velký optimista.
Ahoj, nedomyšlené to není, naopak. Snažíme se tím zabránit vytváření falešných profilů jen kvůli bodové odměně. Cindy (27.04.2010 11:25:13) napsal: tak ty nový podmínky jsou pěkně b**ý, jak máme asi přinutit někoho, aby vyplnil úplně všechno? a HLAVNĚ, ABY NAHRÁL PŘESNĚ 10 FOTEK. TAKY SE MŮŽE STÁT, ŽE JICH NAHRAJE JEN 9 A DALŠÍ TŘEBA AŽ ZA ROK, TO BUDEME ROK ČEKAT AŽ NAHRAJE DESÁTOU FOTKU? Myslím, že po roce to už tady bude tak nepřehledný, protože bude asi hodně čekatelů, jeden třeba bude čekat na desátou fotku, druhý na datum narození, třetí třeba zapomene vyplnit město nebo země, nebo hračku či přezdívku, a tak bych mohl pokračovat přes procházku a příkazy až vážím nebo jídlo. Myslím, že je to dost nedomyšlený. Už nikam dávat odkazy raději nebudu, pouze dělám reklamu hafíkům pro nic, stejně kdo chce, najde si tyto stránky sám, bez nějakého doporučení, stejně jako já a ostatní. Kdo má pejska a zajímá se o ně, najde si stránky sám, které se mu líbí a zajímají ho.
Pridal jsem jeste odkaz na Vice informaci, aby to bylo dostupnejsi. Pokud budou profily schvaleny az pristi mesic, tak snad taky neprijdou vnivec. Verim ze budeme mit ceny i na pristi mesic (jeste nevim na 100%).
Je to detailne popsane zde:https://www.hellosandy.cz/nastaveni /ucet-bonus-programu/jak-ziska t-body/
Doporuč Hafici.cz svým známým a získej bonusové body pro sebe i kámoše! Pokud doporučíš Hafici.cz novému uživateli a ten si vytvoří profil svého mazlíčka, můžeš za každý jeho nově vytvořený skutečný profil získat 50 bonusových bodů, za které si můžeš objednat hračky pro svého psa, nebo něco pro sebe. Udělej svou rodinu kamarádů na Hafici.cz větší! Čím více kamarádů najdeš, tím větší máš šanci vyhrát zajímavé ceny. V dubnu nejaktivnější z vás vyhrají dárky pro svého psa! 1. místo: Velké vitamínové balení pro tvého psa 2. místo: Hračka pro psa - Vrhací míč 3. místo: Pamlsky pro psa - Beggin Strips Pro pozvání nového uživatele a získání odměny mu pošli tento odkaz: https://www.hellosandy.cz/doporuc/2 4908/ Nebo použijte doporučovací formulář: *E-mail 1 E-mail 2 E-mail 3 E-mail 4 Text e-mailu: Ahoj, Cindy, majitel(ka) psa Peggy tě chce pozvat do komunity chovatelů psů na Hafici.cz. Pro registraci prosím klikni na tento odkaz:https://www.hellosandy.cz/doporuc/2 4908/ Hafici.cz Chcete říci přátelům ještě něco jiného? * Povinné pole Vytvořené profily Sára (není kompletně vyplněný) Dominik (není kompletně vyplněný) Celkem záznamů: 2 |< << >> >| Jak si stojíte v celkovém měsíčním TOP 10 zjistíte z tohoto přehledu PořadíZískaných profilůPřezdívka 1.3Roman a Míša 2.2Hanisek 3.1Kate 4.1Uživatel3759 5.1Ajušk@ s paničkou 6.1Uživatel4243 7.1Týnkaa. 8.1ஐMatýsek a kočičí spol.ஐ 9.1Eva Lukšová 10.1Uživatel36985 jana je to kompletně zkopírovaný a o 7 dnech ani zmínka!!!!!!!!!!!
blick (26.04.2010 17:32:43) napsal: Jedna z podminek pro schvaleni je i stari profilu vice nez 7 dnu. To znamena, ze pokud jsou ty profily kompletne vyplnene, a pokud tak vydrzi tech 7 dnu, tak teprve pote budou schvaleny. aha, děkuji, já nevím kdy je vytvořili, ale koukal jsem až dneska že tam jsou dva a ani jeden není schválený, a jak já poznám že to mají kompletně vyplněný? a co všechno musí vyplnit? a to už asi nestihnou se schválit do konce měsíce na soutěž že? A těch 7 dní jsem nikde nevyčetl, to se mi nezdá fér, vám ano?
Jedna z podminek pro schvaleni je i stari profilu vice nez 7 dnu. To znamena, ze pokud jsou ty profily kompletne vyplnene, a pokud tak vydrzi tech 7 dnu, tak teprve pote budou schvaleny. Cindy (26.04.2010 16:23:00) napsal: už se na mě, můj odkaz registrovali dva lidé, a stejně mě to nic nenačetlo, v tabulce nejsem, je u toho napsaný že není kompletně vyplněný, tak jsem se díval, a myslím že kompletně vyplněný je, alespoň podle mě ano, oba nově registrovaní založili svým mazlíkům profil, tak co je špatně?
už se na mě, můj odkaz registrovali dva lidé, a stejně mě to nic nenačetlo, v tabulce nejsem, je u toho napsaný že není kompletně vyplněný, tak jsem se díval, a myslím že kompletně vyplněný je, alespoň podle mě ano, oba nově registrovaní založili svým mazlíkům profil, tak co je špatně?
Falešné profily řešíme a promazáváme a to pravidelně. Rexíkova panička (10.04.2010 07:22:03) napsal: Je to velmi taktický a promyšlený tah portálu, jak přilákat další uživatele a zvýšit tak návštěvnost. A co se také konečně zamyslet nad tím, co udělat s falešnými profily, kterých jsou zde stovky, možná tisíce? Dokud se portál nevyčistí od těchto profilů,pořád poběží pomalu.Databáze uživatelů a prezentací bobtná a bobtná a nikdo neřeší toto. Navrhuji zavést podobnou funkci pro pročištění.
Je to velmi taktický a promyšlený tah portálu, jak přilákat další uživatele a zvýšit tak návštěvnost. A co se také konečně zamyslet nad tím, co udělat s falešnými profily, kterých jsou zde stovky, možná tisíce? Dokud se portál nevyčistí od těchto profilů,pořád poběží pomalu.Databáze uživatelů a prezentací bobtná a bobtná a nikdo neřeší toto. Navrhuji zavést podobnou funkci pro pročištění.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?