Diskuze Doporučte kvalitní jízdárnu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A k tomu ještě sáhnout do svědomí, jsem skutečně trpělivý a spolupracující jezdec? ;-)
Ahoj, nejlepší jízdárna kterou opravdu všem doporučuji je Stáj Mudra, která se nachází naq Rokycansku v Mirošově. Během 5 hodin jsem se naučila to, co mi trenéři nebyly schopní naučit za 5 let mého pravidelného ježdění. Mají skvěle přiježděné koníky, a dokonce vlastním 6ti leté ČTčko od nich. Opravdu nejlepší stáj s nejlepším komfortem jak pro koně, tak pro jezdce.
rapucha (05.06.2009 19:31:32) napsal: S tím svědomím, výstižný je v tomto ohledu diskuzní příspěvek naEquichanelu "RYCHLOKVAŠKY. Takže než začněte někoho hanět, podívejte sedůkladně do zrcadla…! EEEjjj, tak teď jsem teprve našla ten článek, docela zajímavé, leč, bohužel, pravdivé. Ve spoustě jízdáren je nezajímá pokrok jezdců, či snad se jim více věnovat, a příjde mi, že jenom hamty prachy a dělej jak myslíš..... To neexistuje nějaká komise, odborná, která by těmto jízdárnám vzala oprávnění??? Nebo tak něco??
Zdravím. No tak s dobrým trenérem jsem se ještě moc nesetkala.Teda krom školy.Je to p.Jiří Pik.Měla jsem ho sice rok a jezdila jednou týdně, ale byl velice ochotný a vše rád a poopatě vysvětlil, teď je někde na moravě. No a tady u nás, Liberecko, nikdo pořádný není, nebo jsem zatím nenašla. U jedné to byla hodina skoro bez jízdárenských cviku, jen krok, pomálu klus a cval jen troška, přitom mi, na mém malém koni, chtěla "vylomit nohu" tím, že jsem musela přiložit koleno a zároveň holeň přičemž vytočit nohu v kotníku tak, aby podrážka boty byla vidět auvajsss. Další trenér při mé otázce jak koně nacválat, když nechce, odpověděl na kruh, naváhnout dovnitř a nacválat, říkám, nejde, a on a máš šporny, mám, tak mu naďoubej....tůůůůůdle nůůůdle.., další trenér při hodině neřekl nic, jen jaké cviky mám dělat...A školu řešit ani nebudu... Tak kam se poděli ti dobří???:-~
S tím svědomím, výstižný je v tomto ohledu diskuzní příspěvek na Equichanelu "RYCHLOKVAŠKY. Takže než začněte někoho hanět, podívejte se důkladně do zrcadla…!
Ahoj, na podnět uživatelky Rapucha zakládám téma „Kvalitní jízdárna“. Kde na vás udělal dojem dobrý přístup trenéra k výuce, kde mají nejpřiježděnější koně, nebo kde jste se nejvíc naučily z nejmenšího počtu hodin… Určitě to zajímá nejen mě.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?