Diskuze dorucovani darecku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Omlouváme se za zdržení, z důvodu nemoci budou všechny objednávky odeslány v pátek. dajifi (12.10.2010 12:54:04) napsal: no to já jsem si to obednal uz 3.10 a jeste mi to nedorazilo. adresu jsem kontroloval a vse je spravne tak kde je problem? Fík
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budou nějaké další dárky tak kolem tisíce bodů?? Třeba pamlsky nebo hračky. Samolepky se mi moc nelíbí a na tričko stejně nenašetřím a stejně by mi bylo M malé... Dík za odpověď. :-)
Nové dárečky určitě budou :) Sleduj bonus program. Karla001 (16.10.2010 11:40:26) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budou nějaké další dárky tak kolem tisíce bodů?? Třeba pamlsky nebo hračky. Samolepky se mi moc nelíbí a na tričko stejně nenašetřím a stejně by mi bylo M malé... Dík za odpověď. :-)
Kate (16.10.2010 16:42:01) napsal: Nové dárečky určitě budou :) Sleduj bonus program. budou ještě do Vánoc na bonus programu nějaké nové dárečky- at můžu Baddymu něco objednat na Vánoce :D
ZLATIČKO (13.10.2010 21:34:23) napsal: Jerry moc děkuji za odpověď, objednavku jsem podala 5.10. a dajifi jsi odpověděla že objednavky budou vyřizeny v patek, tak už se moc těšime na dareček je nam moc potřebny, stary darek roztrhal Brunda už před tydnem. Zlatička:-DD :-DD ;-) ;-) ;-) :-D :-D roztrhal jo? Jinak u nás je taky zdržení...ale jak čtu,mnělo by to dorazit po pátku. Díky
Jerry (13.10.2010 14:08:25) napsal: Dárečky z bonus programu zasíláme převážně Českou poštou. Samolepky jsou zasílány obyčejně, tedy přijdou rovnou do schránky. Ostatní dárečky jsou buď zaslány doporučeně nebo jako balík. Pokud vás pošťák nezastihne doma, má vám dát upozornění o vyzvednutí zásilky do schránky. Bohužel občas se tak nestane, takže pokud očekáváte zásilku a stále nemáte oznámení, tak se raději zeptejte přímo na poště. Jerry moc děkuji za odpověď, objednavku jsem podala 5.10. a dajifi jsi odpověděla že objednavky budou vyřizeny v patek, tak už se moc těšime na dareček je nam moc potřebny, stary darek roztrhal Brunda už před tydnem. Zlatička:-DD :-DD ;-) ;-) ;-)
Dárečky z bonus programu zasíláme převážně Českou poštou. Samolepky jsou zasílány obyčejně, tedy přijdou rovnou do schránky. Ostatní dárečky jsou buď zaslány doporučeně nebo jako balík. Pokud vás pošťák nezastihne doma, má vám dát upozornění o vyzvednutí zásilky do schránky. Bohužel občas se tak nestane, takže pokud očekáváte zásilku a stále nemáte oznámení, tak se raději zeptejte přímo na poště. ZLATIČKO (12.10.2010 00:07:01) napsal: Tak jsem se dozvěděla do kdy přijde dareček z bonus programu, ale ještě bych se chtěla zeptat zda PPL da vědět telefonicky kdy zasilku doruči. Děkuji za odpověď. Zlatička.?? ?? ?? ?? :-)
Dárečky z bonus programu zasíláme převážně Českou poštou. Samolepky jsou zasílány obyčejně, tedy přijdou rovnou do schránky. Ostatní dárečky jsou buď zaslány doporučeně nebo jako balík. ZLATIČKO (12.10.2010 00:07:01) napsal: Tak jsem se dozvěděla do kdy přijde dareček z bonus programu, ale ještě bych se chtěla zeptat zda PPL da vědět telefonicky kdy zasilku doruči. Děkuji za odpověď. Zlatička.?? ?? ?? ?? :-)
ZLATIČKO (12.10.2010 00:07:01) napsal: Tak jsem se dozvěděla do kdy přijde dareček z bonus programu, ale ještě bych se chtěla zeptat zda PPL da vědět telefonicky kdy zasilku doruči. Děkuji za odpověď. Zlatička.?? ?? ?? ?? :-) no to já jsem si to obednal uz 3.10 a jeste mi to nedorazilo. adresu jsem kontroloval a vse je spravne tak kde je problem? Fík
♥ Niki ♥ (08.10.2010 21:48:08) napsal: pokud myslíš ty z bonus programu tak ty dorazí tak do týdne ;-) Tak jsem se dozvěděla do kdy přijde dareček z bonus programu, ale ještě bych se chtěla zeptat zda PPL da vědět telefonicky kdy zasilku doruči. Děkuji za odpověď. Zlatička.?? ?? ?? ?? :-)
dajifi (08.10.2010 19:38:55) napsal: nevi nekdo prosim za kolik dnu domu dorazi darek?dekuji Fík pokud myslíš ty z bonus programu tak ty dorazí tak do týdne ;-)
nevi nekdo prosim za kolik dnu domu dorazi darek?dekuji Fík
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?