Diskuze Dostanu kočku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, možná dostanu Britskou kočku bude chodit ven a někdy si jí vememe domů a v noci bude doma. Vetrinář,kastrace, krmení je zařízeno jenom nevím co mám koupit. Škrábadlo bud vyrobím nebo koupím takový menší. Jinak bude používat strom. Děkuji za vaše tipy a odpovědí. Bude to kocour.;-) ;-) ;-) Chováte někdo Britskou kočičku?
aniora (31.07.2012 19:04:36) napsal: Dobrý den, možná dostanu Britskou kočku bude chodit ven a někdy si jí vememe domů a v noci bude doma. Vetrinář,kastrace, krmení je zařízeno jenom nevím co mám koupit. Škrábadlo bud vyrobím nebo koupím takový menší. Jinak bude používat strom. Děkuji za vaše tipy a odpovědí. Bude to kocour.;-) ;-) ;-) Chováte někdo Britskou kočičku? Takže mi doma jednu britku máme :D Řeknu vám, briťušky mají rády obrovské škrabadla (nejlépe až do stropu):D Ta naše má úplně navrchu pelíšek a tam si vždycky lehne a hledí na nás, co my dole :D Cítí se tam jako "princezna". Jinak stelivo, záchod, misky máte? Tak určitě by jste neměla zapomenout na kartáčování, tedy-neměl by vám chybět kartáč nebo taková ta speciální "rukavice". Potom taky hračky, ty jsou pro ně opravdu důležité :D :D my jich máme plnou krabici ;-) ;-) a nejradši má plyšovou myšku...;-D A ještě k tomu krmivu... Radím, dávejte mu kapsičky Felix nebo mu vařte kuřecí maso, jestli nechcete uklízet HOODNĚ smradlavé...:D (pozor, jestli mu dáte kuřecí maso, už vám moc nepůjde na granule ;-) ) Kdyby jste se chtěla podívat: www.britskamodrakockamia.wbs.cz - stránka není sice dokončená, ale myslím, že v sekci "péče" by jste našla tyto potřebné věci :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?