Diskuze Dostihy-Josef Váňa a td.. =)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Carolline1 (09.04.2011 21:49:45) napsal: Tak co? =) Pochlubte se,jaký je Váš názor na dostihy? =) Dostihy..? hmm... dobry konicek, dobry sport, luxusni podivana, ae ty osklive pady jsou vazne desny!!
Tak co? =) Pochlubte se,jaký je Váš názor na dostihy? =)
Kačka (20.06.2011 21:25:47) napsal: Naprosto souhlasím:D Ale že je klus nepřirozený pro angličáky....Myslíš A1/1? Ano :) ne, že by byl pro ně nepřirozený, ale jsou šlechtěni do cvalu a trysku. Takže radši ti budou cválat, než aby ti klusali.. :D
Kačka (20.06.2011 21:25:47) napsal: Naprosto souhlasím:D Ale že je klus nepřirozený pro angličáky....Myslíš A1/1? Ano :) ne, že by byl pro ně nepřirozený, ale jsou šlechtěni do cvalu a trysku. Takže radši ti budou cválat, než aby ti klusali.. :D
Anča (19.06.2011 00:39:21) napsal: Cože?? Pro koně je trysk nepřirozený? No tak to si děláš srandu, ne? to je jako kdyby pro tebe nebylo přirozené běhat..Víš proč se rodí hřábata s dlouhýma nohama? aby zvládly utéct před nebezpečím.. koně ve volnosti tryskají jen co zašustne listí. Taková hloupost.. Klus je třeba nepřirozený chod pro Angličáky, ty jsou vyšlechtěni do cvalu a trysku. Naprosto souhlasím:D Ale že je klus nepřirozený pro angličáky....Myslíš A1/1?
Luneta (12.04.2011 18:23:20) napsal: Můj názor na dostihy je teda rozdílný. Dostihy jsou nejhorší sport co se týče koní, pro koně je běh tryskem naprosto nepřirozený, protože ve volné přírodě se koně pohybují hlavně klusem a krokem. Navíc se v nich koně zabíjejí častěji, než v jiných sportech. Na dostihy se navíc koně cvičí již velmi brzo a koním se tedy brzy opotřebují klouby a koně po dostizích jsou úplně zkažení a nedá se na nich jezdit. Cože?? Pro koně je trysk nepřirozený? No tak to si děláš srandu, ne? to je jako kdyby pro tebe nebylo přirozené běhat..Víš proč se rodí hřábata s dlouhýma nohama? aby zvládly utéct před nebezpečím.. koně ve volnosti tryskají jen co zašustne listí. Taková hloupost.. Klus je třeba nepřirozený chod pro Angličáky, ty jsou vyšlechtěni do cvalu a trysku.
Mě dostihy a dokonce ani parkur vůbec nezajímají. Na Velkou pardubickou se teda jednou ročně podívám. Ale nechává mě to vesměs naprosto v klidu a chladnou. Žádné napětí, prostě nic.
Carolline1 (16.04.2011 14:09:18) napsal: Koně po dostizích nejsou v žádnm případě zkažení! Jezdíme na koních,kteří stále závodí,nebo kteří už dozávodili a musím říct,že je to nejlepší svezeníčko.. =) Souhlasím s oběma..dostihy jsou vážně tvrdý sport ale některé koně to opravdu baví..Ale i přesto nemám dostihy v oblibě protože se vážně velká většina koní zraní a brzo umírajíí
Dostihy jsou krásný ale tvrdý sport ať už jsou překážkové nebo rovinové.Jak už tu někdo psal pády a jiná zranění se mohou stát v každém odvětví jezdeckého sportu.Ráda se podívám na nějaký závod,dokonce jsem jezdívala na Pardubice.Osobně jsem taky jezdila vysloužilého dostiháčka a musím říct,že je do dnes mooc ativní a zdravý jako rybička :)...a co se týče ještě toho jak se tu někdo zmínil i o tom,že koně po dostizích jsou zkažení tak plně NEsouhlasím! :) Záleží taky na přístupu chovatele,trenéra nebo jezdce ke koni během jeho ranného výcviku :)
Luneta (12.04.2011 18:23:20) napsal: Můj názor na dostihy je teda rozdílný. Dostihy jsou nejhorší sport co se týče koní, pro koně je běh tryskem naprosto nepřirozený, protože ve volné přírodě se koně pohybují hlavně klusem a krokem. Navíc se v nich koně zabíjejí častěji, než v jiných sportech. Na dostihy se navíc koně cvičí již velmi brzo a koním se tedy brzy opotřebují klouby a koně po dostizích jsou úplně zkažení a nedá se na nich jezdit. Koně po dostizích nejsou v žádnm případě zkažení! Jezdíme na koních,kteří stále závodí,nebo kteří už dozávodili a musím říct,že je to nejlepší svezeníčko.. =)
Carolline1 (09.04.2011 21:49:45) napsal: Tak co? =) Pochlubte se,jaký je Váš názor na dostihy? =) Můj názor na dostihy je teda rozdílný. Dostihy jsou nejhorší sport co se týče koní, pro koně je běh tryskem naprosto nepřirozený, protože ve volné přírodě se koně pohybují hlavně klusem a krokem. Navíc se v nich koně zabíjejí častěji, než v jiných sportech. Na dostihy se navíc koně cvičí již velmi brzo a koním se tedy brzy opotřebují klouby a koně po dostizích jsou úplně zkažení a nedá se na nich jezdit.
Žaňulka (09.04.2011 21:55:40) napsal: Dostihy..? hmm... dobry konicek, dobry sport, luxusni podivana, ae ty osklive pady jsou vazne desny!! S pádama naprosto souhlasím..ale koník se muže zranit i při parkuru..ne to hrozný,ale je to tak =(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?