Diskuze DOTAZ...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chtěla bych se zeptat,mám tu dva profily,chtěla bych mít oba pejsky na jednom profilu,ale nemůžu zrušit ten jeden ,zapomněla jsem za ta léta na jaký mail jsem to psala,poradíte mi?Chci to dát na ten co mám ověřený děkuji za odpověd a taky se chci zeptat jak se s vám spojit aniž bych to psala ,aby to všichni četli....
Když kliknete na moji přezdívku "Kate", tak se dostanete na můj uživatelský profil. Tam uvidíte "Poslat zprávu". A pak už stačí jen psát a "Odeslat". ;-) Šárka B. (05.02.2017 21:31:47) napsal: Ale jakou a kam?
Kate (05.02.2017 19:43:21) napsal: Dobrý den, napište mi interní zprávu ;-) Ale jakou a kam?
Dobrý den, napište mi interní zprávu ;-) Šárka B. (05.02.2017 18:46:30) napsal: Chtěla bych se zeptat,mám tu dva profily,chtěla bych mít oba pejsky na jednom profilu,ale nemůžu zrušit ten jeden ,zapomněla jsem za ta léta na jaký mail jsem to psala,poradíte mi?Chci to dát na ten co mám ověřený děkuji za odpověd a taky se chci zeptat jak se s vám spojit aniž bych to psala ,aby to všichni četli....
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?