Diskuze Dotaz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

prosím o nápravu, druhý den mám blpkované hafíky a koníky - error takže nemohu posílat bodíky a vzkazíky, Dans Bednářová
Dobrý den, mě zajímá, co vedlo Miciny k reklamám o hazardu? To tu fakt nikomu nevadí?
registrace (21.04.2016 06:59:07) napsal: Dobrý den, mě zajímá, co vedlo Miciny k reklamám o hazardu? To tu fakt nikomu nevadí? Ještě včera tada byla Dušanova odpověď, která navrhovala pořízení prográmku na blokování reklam... Nevhodná a proto smazaná? :-) Reklamy na hazard (18+) mohou zvýšit příjmy, je ale otázkou, zda je jejich použití vhodné na portálu, kam chodí i hodně mladí lidé, kočkaři a kočkařky. Jsou skutečně 18+?
Strider (25.04.2016 10:15:27) napsal: Ještě včera tada byla Dušanova odpověď, která navrhovala pořízení prográmku na blokování reklam... Nevhodná a proto smazaná? :-) Reklamy na hazard (18+) mohou zvýšit příjmy, je ale otázkou, zda je jejich použití vhodné na portálu, kam chodí i hodně mladí lidé, kočkaři a kočkařky. Jsou skutečně 18+? Zdravím, není to tady v diskusi, protože odpověď jsem posílal jako zprávu uživateli. ;-) Jinak já reklamy nemusím obecně, ať jsou na cokoliv, řídím se vlastním úsudkem.:-) Hazard bych vykázal kam patří.
Viděl jste tu reklamu na nějaký hazard? To zřejmě v bloku s reklamou z google - to možné bohužel je, protože reklamy do těchto bloků umísťuje google dle sebe a také podle toho, na jaké stránky daný uživatel, kterému se reklama zobrazí, běžně chodí. (Například, jestliže chodíte na sportovní sázkové stránky, pak se vám budou "hazardní" reklamy zobrazovat i na dalších webech.) Nicméně, to lze blokovat. V takovém případě mi prosím napište interní zprávu s odkazem, na jaké stránky daná reklama vedla. Předem děkuji za spolupráci. ;-) registrace (21.04.2016 06:59:07) napsal: Dobrý den, mě zajímá, co vedlo Miciny k reklamám o hazardu? To tu fakt nikomu nevadí?
Ráda bych vám pomohla, ale nemám žádné informace... Jaký přesně error? Co vám stránky píší? Máte případně printscreen? Jaký používáte prohlížeč? Co jste dělala předtím, než error nastal? Případně napište přímo na info[at]miciny.cz Dana Bednářová (28.04.2016 16:06:20) napsal: prosím o nápravu, druhý den mám blpkované hafíky a koníky - error takže nemohu posílat bodíky a vzkazíky, Dans Bednářová
Určitě toto povolené nemáme! Ale jak jsem již psala: "Je možné, že zadavatelé reklam u Google dají oficiálně jinou URL na které je okamžité přesměrování na stránky s touto tématikou." Tímto právě tento zákaz obcházejí. Proto jsem od Vás chtěla url. Já osobně tuto reklamu bohužel nevidím, abych to mohla zkusit. Strider (03.05.2016 09:22:17) napsal: Víte, já na reklamu nekliknul, na mě to tady nahoře svítilo. Takže kam to vede, to ani zkoušet nebudu. Spíš je zajímavé, jestli jste zobrazování podobných reklam povolili :)
Kate (02.05.2016 21:45:24) napsal: Nevím jak dlouho je používáte, ale za těch pár let máme zkušenosti i s tím, že zadavatelé reklam u Google dají oficiálně jinou URL na které je okamžité přesměrování na stránky s touto tématikou. Proto jsem Vás prosila o cílovou url dané reklamy a o jakou reklamu/banner šlo. ;-) Tedy předem díky za spolupráci. Víte, já na reklamu nekliknul, na mě to tady nahoře svítilo. Takže kam to vede, to ani zkoušet nebudu. Spíš je zajímavé, jestli jste zobrazování podobných reklam povolili :)
Nevím jak dlouho je používáte, ale za těch pár let máme zkušenosti i s tím, že zadavatelé reklam u Google dají oficiálně jinou URL na které je okamžité přesměrování na stránky s touto tématikou. Proto jsem Vás prosila o cílovou url dané reklamy a o jakou reklamu/banner šlo. ;-) Tedy předem díky za spolupráci. Strider (02.05.2016 07:31:08) napsal: Jen pro upřesnění. Já nesázím a nic takového nehraji, ale mě ta reklama zarazila tím, že je tady. Protože také používám reklamy od google na svých stránkách, tak vím, že se to tam musí povolit, aby se reklamy na hazard (kategorie 18+) zobrazovaly, není to volba google. Google to navrhuje uživatelům a píše, že se tím může zvýšit zisk z reklamy. Tak třeba se vám zvýšil ;-)
Kate (29.04.2016 13:35:22) napsal: Viděl jste tu reklamu na nějaký hazard? To zřejmě v bloku s reklamou z google - to možné bohužel je, protože reklamy do těchto bloků umísťuje google dle sebe a také podle toho, na jaké stránky daný uživatel, kterému se reklama zobrazí, běžně chodí. (Například, jestliže chodíte na sportovní sázkové stránky, pak se vám budou "hazardní" reklamy zobrazovat i na dalších webech.) Nicméně, to lze blokovat. V takovém případě mi prosím napište interní zprávu s odkazem, na jaké stránky daná reklama vedla. Předem děkuji za spolupráci. ;-) Jen pro upřesnění. Já nesázím a nic takového nehraji, ale mě ta reklama zarazila tím, že je tady. Protože také používám reklamy od google na svých stránkách, tak vím, že se to tam musí povolit, aby se reklamy na hazard (kategorie 18+) zobrazovaly, není to volba google. Google to navrhuje uživatelům a píše, že se tím může zvýšit zisk z reklamy. Tak třeba se vám zvýšil ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?