Diskuze dotaz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj chci se zeptat, viděla jsem koně s pákovým, nelomeným udidlem, který měl gumový schambon a vyvázaný byl docela dost, je to v pohodě? Přiznám se, že až takhle se v tom nevyznám :-~
Pája (11.01.2011 17:42:18) napsal: Ahoj chci se zeptat, viděla jsem koně s pákovým, nelomeným udidlem, který měl gumový schambon a vyvázaný byl docela dost, je to v pohodě? Přiznám se, že až takhle se v tom nevyznám :-~ To ho asi vyvázal nějaký ,,profesionální" jezdec, který si myslí jak všem vytře zrak, že to s tím koněm ale umí..
:_/ :D :-) ;-D ;-) Pája (13.01.2011 11:40:19) napsal: Dekuju za odpoved, myslela jsem si, ze to nebude normalni. Sama jezdim meho kone na pace a nedokazu si predstavit, ze bych ho mela vyvazat.
Dekuju za odpoved, myslela jsem si, ze to nebude normalni. Sama jezdim meho kone na pace a nedokazu si predstavit, ze bych ho mela vyvazat. horseska (13.01.2011 08:28:42) napsal: to mě teda rozhodně normální nepřijde. Až tam moc koně vyvázat a ještě na páce. Na páce jsem nikdy neviděla koně vyvázanýho. Pokud chodí na páce je už nějak přiježděnej a vyvazovat na drsno nepotřebuju. To byl asi zase nějakej ,,milovník koni,, ... :/
Pája (11.01.2011 17:42:18) napsal: Ahoj chci se zeptat, viděla jsem koně s pákovým, nelomeným udidlem, který měl gumový schambon a vyvázaný byl docela dost, je to v pohodě? Přiznám se, že až takhle se v tom nevyznám :-~ to mě teda rozhodně normální nepřijde. Až tam moc koně vyvázat a ještě na páce. Na páce jsem nikdy neviděla koně vyvázanýho. Pokud chodí na páce je už nějak přiježděnej a vyvazovat na drsno nepotřebuju. To byl asi zase nějakej ,,milovník koni,, ... :/
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?