Diskuze Dotaz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

.lizus. (04.11.2012 09:47:17) napsal: Ahoj, nejsem koňařka ani jsem se koním nikdy moc nevěnovala, párkrát jsem jezdila nebo za nimi chodila baví mě to ale nemám dostatek času se koním věnovat aktivně. Tudíž nemám s nimi moc zkušeností, proto bych se chtěla na něco zeptat. Asi tak před měsícem za mnou přišla paní, jestli by si na naší zahradě, kterou máme asi 500m od domu nemohla dát na pastvu koně. Na zahradu nikdo už nechodil, tak jsem jí šla zahradu ukázat a ať tam kůň klidně je, nikoho to neobtěžuje. Ale kůň už je tam měsíc v kuse i přez noc a zdá se mi, že už je celkem zima a nezdá se mi že by někdy s ním někam chodili nebo vubec za ním chodili. Pořád přemýšlím, co s tím, jelikož paní nemůžu nikde sehnat. Můžete mi prosím poradit?;-) Ty sis na paní nevzala kontakt a nezjistila si, kdo to je? Nemáš s ní sepsanou nějakou smlouvu? To je asi ta hlavní chyba. Pokud za koněm nechodí, tak ten kůň je opuštěný. Zavolej městskou policii, ať situaci řeší. Mohlo by se totiž stát, že Tě někdo všímavý udá, že máš na zahradě koně a nestaráš se o něj. Těžko budeš dokazovat, že to tak není, že Ti kůň nepatří. Problémy budeš mít Ty.... Bohužel :_(
.lizus. (04.11.2012 09:47:17) napsal: Ahoj, nejsem koňařka ani jsem se koním nikdy moc nevěnovala, párkrát jsem jezdila nebo za nimi chodila baví mě to ale nemám dostatek času se koním věnovat aktivně. Tudíž nemám s nimi moc zkušeností, proto bych se chtěla na něco zeptat. Asi tak před měsícem za mnou přišla paní, jestli by si na naší zahradě, kterou máme asi 500m od domu nemohla dát na pastvu koně. Na zahradu nikdo už nechodil, tak jsem jí šla zahradu ukázat a ať tam kůň klidně je, nikoho to neobtěžuje. Ale kůň už je tam měsíc v kuse i přez noc a zdá se mi, že už je celkem zima a nezdá se mi že by někdy s ním někam chodili nebo vubec za ním chodili. Pořád přemýšlím, co s tím, jelikož paní nemůžu nikde sehnat. Můžete mi prosím poradit?;-) :-( To je opravdu jen venku - nemůže zajít do nějaké kůlny nebo tak? Nepíšete, jestli má přísun vody, ovsa, sena...Pastva v listopadu rozhodně nestačí. V případě, že dotyčnou nemůžete sehnat, kontaktujte Ochránce zvířat, nebo Městkou policii. Oni mají povinost takový případ řešit. Kde bydlíte? Nejsou poblíž nějací chovatelé koní? Snad by vám pomohli.
Elis (06.11.2012 22:57:36) napsal: Jen tak mě napadlo jestli se paní nechtěla toho koně tímhle způsobem zbavit :/ Také mně připadá, že se ho chtěla zbavit8-} . Rozhodně teď už mu samotná tráva stačit nebude. A chtělo by mu tam zajistit vodu, za chvíli začne zamrzat. A jen tak zběžně okouknout zdravotní stav, jestli náhodou nějak výrazně nekulhá nebo něco. A rozhodně v prvním případě kontaktovat majitelku nebo v horším případě policii, i když ty většinou mají na práci něco ,, lepšího". Hodně zdaru.?!
.lizus. (04.11.2012 09:47:17) napsal: Ahoj, nejsem koňařka ani jsem se koním nikdy moc nevěnovala, párkrát jsem jezdila nebo za nimi chodila baví mě to ale nemám dostatek času se koním věnovat aktivně. Tudíž nemám s nimi moc zkušeností, proto bych se chtěla na něco zeptat. Asi tak před měsícem za mnou přišla paní, jestli by si na naší zahradě, kterou máme asi 500m od domu nemohla dát na pastvu koně. Na zahradu nikdo už nechodil, tak jsem jí šla zahradu ukázat a ať tam kůň klidně je, nikoho to neobtěžuje. Ale kůň už je tam měsíc v kuse i přez noc a zdá se mi, že už je celkem zima a nezdá se mi že by někdy s ním někam chodili nebo vubec za ním chodili. Pořád přemýšlím, co s tím, jelikož paní nemůžu nikde sehnat. Můžete mi prosím poradit?;-) Tak to si asi naletěla, paní se ho nejspíše chtěla zbavit... Kůň být na zahradě může, ale musí mít stále vodu, oves,... To m u donášejí? Při velké zimě bych brala určitě deku! Majitelku se snaž sehnat ...
.lizus. (04.11.2012 09:47:17) napsal: Ahoj, nejsem koňařka ani jsem se koním nikdy moc nevěnovala, párkrát jsem jezdila nebo za nimi chodila baví mě to ale nemám dostatek času se koním věnovat aktivně. Tudíž nemám s nimi moc zkušeností, proto bych se chtěla na něco zeptat. Asi tak před měsícem za mnou přišla paní, jestli by si na naší zahradě, kterou máme asi 500m od domu nemohla dát na pastvu koně. Na zahradu nikdo už nechodil, tak jsem jí šla zahradu ukázat a ať tam kůň klidně je, nikoho to neobtěžuje. Ale kůň už je tam měsíc v kuse i přez noc a zdá se mi, že už je celkem zima a nezdá se mi že by někdy s ním někam chodili nebo vubec za ním chodili. Pořád přemýšlím, co s tím, jelikož paní nemůžu nikde sehnat. Můžete mi prosím poradit?;-) Jen tak mě napadlo jestli se paní nechtěla toho koně tímhle způsobem zbavit :/
Pája (04.11.2012 12:58:40) napsal: Koni nevadí být venku pořád, pokud má přístřešek, kde se schová před deštěm a silným větrem. Důležité je taky, aby měl vodu. Pokud za koněm nechodí a nestará se co s ním je, je dobré se snažit paní kontaktovat pořád. Přeci jenom kůň potřebuje péči. Přesně tak a také už je listopad, koník bude potřebovat seno.
Koni nevadí být venku pořád, pokud má přístřešek, kde se schová před deštěm a silným větrem. Důležité je taky, aby měl vodu. Pokud za koněm nechodí a nestará se co s ním je, je dobré se snažit paní kontaktovat pořád. Přeci jenom kůň potřebuje péči. .lizus. (04.11.2012 09:47:17) napsal: Ahoj, nejsem koňařka ani jsem se koním nikdy moc nevěnovala, párkrát jsem jezdila nebo za nimi chodila baví mě to ale nemám dostatek času se koním věnovat aktivně. Tudíž nemám s nimi moc zkušeností, proto bych se chtěla na něco zeptat. Asi tak před měsícem za mnou přišla paní, jestli by si na naší zahradě, kterou máme asi 500m od domu nemohla dát na pastvu koně. Na zahradu nikdo už nechodil, tak jsem jí šla zahradu ukázat a ať tam kůň klidně je, nikoho to neobtěžuje. Ale kůň už je tam měsíc v kuse i přez noc a zdá se mi, že už je celkem zima a nezdá se mi že by někdy s ním někam chodili nebo vubec za ním chodili. Pořád přemýšlím, co s tím, jelikož paní nemůžu nikde sehnat. Můžete mi prosím poradit?;-)
Ahoj, nejsem koňařka ani jsem se koním nikdy moc nevěnovala, párkrát jsem jezdila nebo za nimi chodila baví mě to ale nemám dostatek času se koním věnovat aktivně. Tudíž nemám s nimi moc zkušeností, proto bych se chtěla na něco zeptat. Asi tak před měsícem za mnou přišla paní, jestli by si na naší zahradě, kterou máme asi 500m od domu nemohla dát na pastvu koně. Na zahradu nikdo už nechodil, tak jsem jí šla zahradu ukázat a ať tam kůň klidně je, nikoho to neobtěžuje. Ale kůň už je tam měsíc v kuse i přez noc a zdá se mi, že už je celkem zima a nezdá se mi že by někdy s ním někam chodili nebo vubec za ním chodili. Pořád přemýšlím, co s tím, jelikož paní nemůžu nikde sehnat. Můžete mi prosím poradit?;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?