Diskuze Dotaz na stránky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, ano, někdy v budoucnu chceme spustit i specializované weby pro ostatní druhy zvířat, ale momentálně pro to nemáme kapacitu. Ohledně řazení diskuze - po několika možnostech jejího zobrazení v minulosti, jsme došli k této variantě. Tedy měnit to nebudeme. cvokmartina (20.08.2014 22:22:04) napsal: Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli v budoucnu plánujete zprovoznit stránky třeba Hlodavci.cz nebo třeba Exoti.cz ? Už jsou psi, kočky a koně tak proč ne hlodavci a exotická zvířata? Jistě by se tyto stránky ujali. Dále jsem shledala na všech stránkách takový malý nedostatek který mě vždy trochu 'naštve' :-D a to že diskuzní fora nebo komentáře začínají od zdola. Pohodlnější by přeci bylo kdyby dotaz byl nahoře a pod ním odpovědi. Takhle musím až na konec abych věděla o co se jedná. Někdy to celkem mate a osobně si myslím že by nebyl problém tento nedostatek přeprogramovat. Přeji hezký den. ;-)
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli v budoucnu plánujete zprovoznit stránky třeba Hlodavci.cz nebo třeba Exoti.cz ? Už jsou psi, kočky a koně tak proč ne hlodavci a exotická zvířata? Jistě by se tyto stránky ujali. Dále jsem shledala na všech stránkách takový malý nedostatek který mě vždy trochu 'naštve' :-D a to že diskuzní fora nebo komentáře začínají od zdola. Pohodlnější by přeci bylo kdyby dotaz byl nahoře a pod ním odpovědi. Takhle musím až na konec abych věděla o co se jedná. Někdy to celkem mate a osobně si myslím že by nebyl problém tento nedostatek přeprogramovat. Přeji hezký den. ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?