Diskuze dotaz ohledně hodnocení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, jak je možné, že jsme teď po měsíční uzavírce bodů, klesli zhruba o 100 pozic. Už jsme se blížili ke 100. pozici a teď jsme najednou zase přes 200. Je to normální?
Tady je to tak, že každý měsíc se hodnotí znova. No a pokud chcete aby Váš pes byl hodnocen dobře, musíte dávat hodně kostiček ostatním. Pokud nebudete dávat kostičky, můžete mít toho nekrásnějšího psa a stejně bude v hodnocení někde vzadu. Už ze zvyku se tady dávají kostičky těm co jsou vepředu a kdo by se proklikával tísecema psů, aby tam dal kostičku, když ty samé rasy jsou i vepředu.
Pavla a šest kočičích mušketýrů (10.09.2012 17:37:49) napsal: Ti co jsou vepředu začínají na začátku měsíce klikat hned nanovo, takže jsou zase na začátku. Takže je docela nemožné se tam dostat, pokud u toho nesedíte celý den nebo oni nevypnou hodnocení 8-} moje nejlepší umístění bylo 10 a to jsem u toho ani moc dlouho nemusela být ;-D Na umístění mi nezáleží, mám prostě profily ve stovce a tím to hasne, jestli budu první nebo padesátá je mi fuk. Tak mně by taky stačilo, že jsme ve stovce. Už tam skoro budem.:-)
Hani a Kájík (04.09.2012 17:25:58) napsal: Kostičky dávám, ale asi jsou tu jiní aktivnější než já.:-) Ale koukala jsem, že třeba ti, co byli minulý měsíc na prvních místech, jsou hned na začátku měsíce zase na prvních místech. Mně na tom zas až tak nezáleží, ale zarazilo mě to. Minulý měsíc jsme o tolik nespadli. Účastním se raději třeba diskuzí a čtu si články, ale koho nepotěší, že jeho pejsek je aspoň v první stovce. To bych se ale musela asi snažit víc. :-) Děkuji za odpovědi Ti co jsou vepředu začínají na začátku měsíce klikat hned nanovo, takže jsou zase na začátku. Takže je docela nemožné se tam dostat, pokud u toho nesedíte celý den nebo oni nevypnou hodnocení 8-} moje nejlepší umístění bylo 10 a to jsem u toho ani moc dlouho nemusela být ;-D Na umístění mi nezáleží, mám prostě profily ve stovce a tím to hasne, jestli budu první nebo padesátá je mi fuk.
Miky (04.09.2012 16:19:55) napsal: Tady je to tak, že každý měsíc se hodnotí znova. No a pokud chcete aby Váš pes byl hodnocen dobře, musíte dávat hodně kostiček ostatním. Pokud nebudete dávat kostičky, můžete mít toho nekrásnějšího psa a stejně bude v hodnocení někde vzadu. Už ze zvyku se tady dávají kostičky těm co jsou vepředu a kdo by se proklikával tísecema psů, aby tam dal kostičku, když ty samé rasy jsou i vepředu. Kostičky dávám, ale asi jsou tu jiní aktivnější než já.:-) Ale koukala jsem, že třeba ti, co byli minulý měsíc na prvních místech, jsou hned na začátku měsíce zase na prvních místech. Mně na tom zas až tak nezáleží, ale zarazilo mě to. Minulý měsíc jsme o tolik nespadli. Účastním se raději třeba diskuzí a čtu si články, ale koho nepotěší, že jeho pejsek je aspoň v první stovce. To bych se ale musela asi snažit víc. :-) Děkuji za odpovědi
Hani a Kájík (03.09.2012 14:29:41) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, jak je možné, že jsme teď po měsíční uzavírce bodů, klesli zhruba o 100 pozic. Už jsme se blížili ke 100. pozici a teď jsme najednou zase přes 200. Je to normální? Každý měsíc se hodnocení uzavře a začíná se zase hodnotit od nuly, hodnocení z předchozího měsíce vám nezůstává.
Hani a Kájík (03.09.2012 14:29:41) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, jak je možné, že jsme teď po měsíční uzavírce bodů, klesli zhruba o 100 pozic. Už jsme se blížili ke 100. pozici a teď jsme najednou zase přes 200. Každý měsíc se hodnocení uzavře, pejskové dostanou medaile a začíná se znovu hodnotit od nuly. Je to normální?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?