Diskuze Dotaz pro admina - sprostá slova

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, filtr vyhodnocuje i části slov. Jelikož slovo příbuz.ný obsahuje jedno vulgární slovo, filtr ho vyhodnotí jako závadné..
Dobrý den, zajímalo by mě, proč program nedovoluje vložit některá slova, která nejsou vulgární ani od nich nijak odvozená (v případě skutečně vulgárních výrazů filtrování samozřejmě chápu a schvaluju). Ale co třeba nevinné slovo p ř í b u z n ý? Docela nešikovné, když se bavíte o chovu a nejde vložit např. n*****ý pár nebo když se řeší, kam dát kočičku o dovolené, co třeba k p*****ým? A takových slov je více.
Dobrý den Asi před týdnem jsem si založil účet pro svého mazlíčka pod mailem k.visek[at]seznam.cz a jméno bylo Čavapa kočka domácí. Celý profil se ztratil a jméno také nyní se mi přihlašuje jako Uživatel127563 co je důvod smazání je to nějaký problém, který řešíte?
Jméno uživatelského profilu si můžete změnit v nastaveníhttp://www.miciny.cz/nastaveni/ Co se týče profillu mazlíčka - jak jsem psala vedle - administrátor vyhodnotil profil jako falešný. Založte si nový profil a vyplňte o kočičce více údajů nebo přidejte její fotografii. Uživatel127563 (29.06.2014 23:34:47) napsal: Dobrý den Asi před týdnem jsem si založil účet pro svého mazlíčka pod mailem k.visek[at]seznam.cz a jméno bylo Čavapa kočka domácí. Celý profil se ztratil a jméno také nyní se mi přihlašuje jako Uživatel127563 co je důvod smazání je to nějaký problém, který řešíte?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?