Diskuze Dotaz pro adminy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Milí admini, dnes jsem k oslavnému článku ku příležitosti 100 000 uživatele připojil svůj komentář přibližně tohoto znění. Kolik že uživatelů založilo kdysi v euforii svůj profil a víc se tam neukázali? Kolik že profilů má zde pouze jednu fotku (z části i kradenou), bez deníčku, přátel a vzkazů? Kolik profilů bylo založeno účelově jenom proto, aby se dalo podvádět při TOP 100 a různých soutěžích. Kvalitu nelze nahradit kvantitou. A ejhle můj příspěvek i se dvěma dalšími náhle zmizel. Že by zaúřadovala cenzura? To je přece v naší demokracii věc nemožná!!! Proto se ptám, v čem můj příspěvek porušil pravidla portálu, že byl smazán? Pokud jsem ve svém příspěvku uvedl nepravdu, tak bych prosil o informaci kde se to tak stalo. Děkuji.
Claudia (08.01.2013 17:44:05) napsal: Mě napadá, že by podmínkou registrace a zveřejnění profilu mohlo být minimálně deset fotek daného zvířete. Ono ukrást jednu, dvě fotky je snadné. Těžko někdo ukradne deset fotek jednoho zvířete... Samozřejmě větší kontrola. Profil, kde jsou několik měsíců stále stejné fotky jistě není pravý. Natož takový, kde je jen jedna jediná.... Jenže to je sci-fi. Je mi naprosto jasné, že z činnosti portálu má mít prioritně užitek jeho majitel a ne uživatelé. Máš recht Claudie, nikdy bych majitelů, neupíral jejich svaté právo si kazit charakter honbou za penězi. Ale co mi vadí, je to, že z nás dělají blbce s pohádkama o boji proti falešným profilům. Když se na každý profil třesou jako čert na duši.Ale jak mají dodržovat pravidla uživatelé, když je nectí sami admini a bezdůvodně mažou příspěvky, které odporují generální linii strany a vlády.:(
JÁ JSEM SI NAIVNĚ VŽDY MYSLELA,ŽE VYHRÁVÁ PEJSEK,KTERÝ SE UMÍSTÍ JAKO PRVNÍ A POTOM POSTUPNĚ,OSTATNÍ ZA NÍM.BYLA JSEM VELICE PŘEKVAPENA,ŽE TO TAK NENÍ8-| PRÝ SI ADMINI,VYBÍRAJÍ SAMI FOTKU PEJSKA.TAK POTOM NECHÁPU,PROČ JE TAM NAPSÁNO DEJ HLAS!!!STALA SE MI NEPŘÍJEMNÁ VĚC,KDY VEČER JIŽ KONČILA SOUTĚŽ A NA PRVNÍM MÍSTĚ BYL PEJSEK,VELICE DOBRÉ PANÍ A PÁNA Z HAFÍKŮ,KTEŘÍ POCTIVĚ KAŽDÝ DEN PSALI VZKAZÍKY A DENÍČKY.JÁ TEDY ŠŘASTNÁ,ŽE SE TAM TAKOVÝ BEZVA PEJSEK DOSTANE,JSEM DOTYČNÉ PANÍ,POGRATULOVALA A BYLA JSEM MOC RÁDA,JE NA HAFÍCÍCH JIŽ HODNĚ DLOUHO,TAK JSEM JÍ TO MOC PŘÁLA.RÁNO KOUKÁM A SOUTĚŽ VYHRÁL PEJSEK,KTERÉHO VŮBEC NEZNÁM,ALE NE JENOM JÁ,ALE NIKDO Z TĚCH LIDÍ,KTEŘÍ SI KAŽDÝ DEN PÍŠEME,ALE BYL TO NĚKDO,KDO ANI NEKOSTIČKUJE,NEMÁ VYPLNĚNÝ CELÝ PROFIL A JE NAPROSTO NEZNÁMÝ!TO SAMÉ SE STALO KAMARÁDOVI,KTERÝ BYL PRVNÍ V MINULÉ SOUTĚŽI. A TAKÉ VYHRÁL,NĚKDO ÚPNĚ JINÝ.KDYŽ TAKOVÁ SOUTĚŽ JE,TAK BY SE TEDY NEMĚLO VŮBEC DÁVAT HLAS A NECHAT TO NA VÁS.PŘEJI VŠEM,PĚKNÝ VEČER.DANA
Nosková Irena (11.01.2013 14:21:33) napsal: Milí administrátoři,proč vyhlašujete soutěže,když vítěze vybíráte sami?My chceme svoje vítěze,kterým dáváme hlasy.Doufám,že mě odpovíte a můj dotaz nepřejdete.>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) :_/ Probíhá o tomto tématu souběžně jedna diskuze - je to špatně umístěné - je to u CO SE STALO?
Milí administrátoři,proč vyhlašujete soutěže,když vítěze vybíráte sami?My chceme svoje vítěze,kterým dáváme hlasy.Doufám,že mě odpovíte a můj dotaz nepřejdete.>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
Hrozne, uz asi potreti mi prisla zprava o prosbu o hlas..kdybych chtela tak mu ten hlas dam, taky jsem nevyhrala nikdy a taky tady neprosim o hlasy do souteze... ach jo..lidi..lidi...
Hani a Kájík (18.01.2013 13:57:04) napsal: V kategorii výchova a výcvik ráno někdo o hlasy škemral a nebylo mu trapné to dát do všech témat, ve kterých se diskutovalo ve čtvrtek Nějaká Katislava, která nemá vůbec žádný profil mazlíčka, ani žádnou fotku... ale soutěžit to jo
Kate (14.01.2013 20:55:37) napsal: Už jsem to sem několikrát psala. Kdysi dávno jsme na Hafici i jinde měli systém takový, že vítěze určovalo pouze a jedině hlasování uživatelů. Bohužel se pak stávalo, že ti, co chtěli za každou cenu vyhrát, stahovali krásné a úžasné, ale především kradené fotky z internetu - no a protože to byly fotky krásné, měly spoustu hlasů. Nebo chodilo uživatelům neuvěřitelné množství žebravých zpráv o hlasy atd. Proto jsme pravidla změnili. Dále necháváme uživatele hlasovat a k hlasování přihlížíme, ale definitivní výherce určuje naše porota a to podle následujících kritérií - splnění tématu fotosoutěže a zadání, vlastnictví fotografie, originalita a kvalita fotografie. V případě, že se dozvíme o žebrání o hlasy potenciálních výherců, jsou tímto diskvalifikováni. Jen na okraj - na Konicci.cz jsme nedávno spustili soutěž, kdy jsme chtěli nechat určení výherců pouze na hlasování uživatelů. Ale vzhledem k opětovným stejným výše zmíněným problémům, jsme prvních 5 pozic nemohli dát jako vítězné. Tedy tudy cesta nevede. V kategorii výchova a výcvik ráno někdo o hlasy škemral a nebylo mu trapné to dát do všech témat, ve kterých se diskutovalo ve čtvrtek
Už jsem to sem několikrát psala. Kdysi dávno jsme na Hafici i jinde měli systém takový, že vítěze určovalo pouze a jedině hlasování uživatelů. Bohužel se pak stávalo, že ti, co chtěli za každou cenu vyhrát, stahovali krásné a úžasné, ale především kradené fotky z internetu - no a protože to byly fotky krásné, měly spoustu hlasů. Nebo chodilo uživatelům neuvěřitelné množství žebravých zpráv o hlasy atd. Proto jsme pravidla změnili. Dále necháváme uživatele hlasovat a k hlasování přihlížíme, ale definitivní výherce určuje naše porota a to podle následujících kritérií - splnění tématu fotosoutěže a zadání, vlastnictví fotografie, originalita a kvalita fotografie. V případě, že se dozvíme o žebrání o hlasy potenciálních výherců, jsou tímto diskvalifikováni. Jen na okraj - na Konicci.cz jsme nedávno spustili soutěž, kdy jsme chtěli nechat určení výherců pouze na hlasování uživatelů. Ale vzhledem k opětovným stejným výše zmíněným problémům, jsme prvních 5 pozic nemohli dát jako vítězné. Tedy tudy cesta nevede.
Dana (09.01.2013 09:02:20) napsal: :_/ S těmi fotkami je to někdy těžké - hlavně u profilů mazlíčků, kteří už jsou na obláčku. Beryl i Moureček není nesjou falešní, ale fotky nemám. To jo, ale máte i jiné profily a ty obměňujete. Já měla na mysli spíš takové profily, co někdo založí, dá tam jednu fotku a ještě kradenou a tím to končí. A "nejlepší" je, když mrtvé zvířátko najednou v cizím profilu "obživne". Majitel, který ještě drží smutek a tohle vidí se cítí opravdu zle. Nebo naopak. Najdete svého mazlíčka v cizím profilu, kde píší, že zemřel. I to se tu už stalo... Jedna stejná fotka v několika profilech a vydávaná za několik různých zvířat... jen v poslední době - perské kotě Micinka, v jiném profilu je to Melinka a přitom fotka je ukradená z inzerce na internetu.>-| Tohle jsem měla na mysli
Dana a Staníček (10.01.2013 22:42:16) napsal: JÁ JSEM SI NAIVNĚ VŽDY MYSLELA,ŽE VYHRÁVÁ PEJSEK,KTERÝ SE UMÍSTÍ JAKO PRVNÍ A POTOM POSTUPNĚ,OSTATNÍ ZA NÍM.BYLA JSEM VELICE PŘEKVAPENA,ŽE TO TAK NENÍ8-| PRÝ SI ADMINI,VYBÍRAJÍ SAMI FOTKU PEJSKA.TAK POTOM NECHÁPU,PROČ JE TAM NAPSÁNO DEJ HLAS!!!STALA SE MI NEPŘÍJEMNÁ VĚC,KDY VEČER JIŽ KONČILA SOUTĚŽ A NA PRVNÍM MÍSTĚ BYL PEJSEK,VELICE DOBRÉ PANÍ A PÁNA Z HAFÍKŮ,KTEŘÍ POCTIVĚ KAŽDÝ DEN PSALI VZKAZÍKY A DENÍČKY.JÁ TEDY ŠŘASTNÁ,ŽE SE TAM TAKOVÝ BEZVA PEJSEK DOSTANE,JSEM DOTYČNÉ PANÍ,POGRATULOVALA A BYLA JSEM MOC RÁDA,JE NA HAFÍCÍCH JIŽ HODNĚ DLOUHO,TAK JSEM JÍ TO MOC PŘÁLA.RÁNO KOUKÁM A SOUTĚŽ VYHRÁL PEJSEK,KTERÉHO VŮBEC NEZNÁM,ALE NE JENOM JÁ,ALE NIKDO Z TĚCH LIDÍ,KTEŘÍ SI KAŽDÝ DEN PÍŠEME,ALE BYL TO NĚKDO,KDO ANI NEKOSTIČKUJE,NEMÁ VYPLNĚNÝ CELÝ PROFIL A JE NAPROSTO NEZNÁMÝ!TO SAMÉ SE STALO KAMARÁDOVI,KTERÝ BYL PRVNÍ V MINULÉ SOUTĚŽI. A TAKÉ VYHRÁL,NĚKDO ÚPNĚ JINÝ.KDYŽ TAKOVÁ SOUTĚŽ JE,TAK BY SE TEDY NEMĚLO VŮBEC DÁVAT HLAS A NECHAT TO NA VÁS.PŘEJI VŠEM,PĚKNÝ VEČER.DANA
Dana a Staníček (10.01.2013 22:22:08) napsal: PĚKNÝ VEČER,ASI NECHÁPU,JAK JE TO MYŠLENO,ŽE JE PROBLÉM S TĚMI MAZLÍČKY,KTEŘÍ JSOU JIŽ NA OBLÁČKU? JESTLI MÁM JEDNOHO MAZLÍČKA,KTERÝ ODEŠEL ZA DUHOVÝ MOST,MÁM HO JIŽ VÍCE JAK ROK,TAK PŘECI NENÍ MOŽNÉ,ABY SE TAM OBJEVILA JINÁ FOTOGRAFIE S TÍM,ŽE JE TO TAKÉ MŮJ MAZLÍČEK.8-|
Dana (09.01.2013 09:02:20) napsal: :_/ S těmi fotkami je to někdy těžké - hlavně u profilů mazlíčků, kteří už jsou na obláčku. Beryl i Moureček není nesjou falešní, ale fotky nemám.
Claudia (08.01.2013 17:44:05) napsal: Mě napadá, že by podmínkou registrace a zveřejnění profilu mohlo být minimálně deset fotek daného zvířete. Ono ukrást jednu, dvě fotky je snadné. Těžko někdo ukradne deset fotek jednoho zvířete... Samozřejmě větší kontrola. Profil, kde jsou několik měsíců stále stejné fotky jistě není pravý. Natož takový, kde je jen jedna jediná.... Jenže to je sci-fi. Je mi naprosto jasné, že z činnosti portálu má mít prioritně užitek jeho majitel a ne uživatelé. :_/ S těmi fotkami je to někdy těžké - hlavně u profilů mazlíčků, kteří už jsou na obláčku. Beryl i Moureček není nesjou falešní, ale fotky nemám.
Claudia (08.01.2013 17:44:05) napsal: Mě napadá, že by podmínkou registrace a zveřejnění profilu mohlo být minimálně deset fotek daného zvířete. Ono ukrást jednu, dvě fotky je snadné. Těžko někdo ukradne deset fotek jednoho zvířete... Samozřejmě větší kontrola. Profil, kde jsou několik měsíců stále stejné fotky jistě není pravý. Natož takový, kde je jen jedna jediná.... Jenže to je sci-fi. Je mi naprosto jasné, že z činnosti portálu má mít prioritně užitek jeho majitel a ne uživatelé. Máš recht Claudie, nikdy bych majitelům, neupíral jejich svaté právo si kazit charakter honbou za penězi. Ale co mi vadí, je to, že z nás dělají blbce s pohádkama o boji proti falešným profilům. Když se na každý profil třesou jako čert na duši.Ale jak mají dodržovat pravidla uživatelé, když je nectí sami admini a bezdůvodně mažou příspěvky, které odporují generální linii strany a vlády.:(
Jarmila (07.01.2013 16:32:21) napsal: Súhlasím s týmto článkom v plnom rozsahu aká je to pomoc keď sa za darovanie do útulku dávajú poukážky a body a lákajú nás na bezpečnosť našich profilov nie že by som nechcela mať zabezpečený môj profil ale nie za takýchto podmienok spravím to bez nároku na nejakú odmenu milerada ale nič nezistí sa o falošných profiloch lebo si ich môžu stále tvoriť treba vymyslieť iný systém Mě napadá, že by podmínkou registrace a zveřejnění profilu mohlo být minimálně deset fotek daného zvířete. Ono ukrást jednu, dvě fotky je snadné. Těžko někdo ukradne deset fotek jednoho zvířete... Samozřejmě větší kontrola. Profil, kde jsou několik měsíců stále stejné fotky jistě není pravý. Natož takový, kde je jen jedna jediná.... Jenže to je sci-fi. Je mi naprosto jasné, že z činnosti portálu má mít prioritně užitek jeho majitel a ne uživatelé.
supík (07.01.2013 11:21:14) napsal: Milí admini, dnes jsem k oslavnému článku ku příležitosti 100 000 uživatele připojil svůj komentář přibližně tohoto znění. Kolik že uživatelů založilo kdysi v euforii svůj profil a víc se tam neukázali? Kolik že profilů má zde pouze jednu fotku (z části i kradenou), bez deníčku, přátel a vzkazů? Kolik profilů bylo založeno účelově jenom proto, aby se dalo podvádět při TOP 100 a různých soutěžích. Kvalitu nelze nahradit kvantitou. A ejhle můj příspěvek i se dvěma dalšími náhle zmizel. Že by zaúřadovala cenzura? To je přece v naší demokracii věc nemožná!!! Proto se ptám, v čem můj příspěvek porušil pravidla portálu, že byl smazán? Pokud jsem ve svém příspěvku uvedl nepravdu, tak bych prosil o informaci kde se to tak stalo. Děkuji. Súhlasím s týmto článkom v plnom rozsahu aká je to pomoc keď sa za darovanie do útulku dávajú poukážky a body a lákajú nás na bezpečnosť našich profilov nie že by som nechcela mať zabezpečený môj profil ale nie za takýchto podmienok spravím to bez nároku na nejakú odmenu milerada ale nič nezistí sa o falošných profiloch lebo si ich môžu stále tvoriť treba vymyslieť iný systém
supík (07.01.2013 11:21:14) napsal: Milí admini, dnes jsem k oslavnému článku ku příležitosti 100 000 uživatele připojil svůj komentář přibližně tohoto znění. Kolik že uživatelů založilo kdysi v euforii svůj profil a víc se tam neukázali? Kolik že profilů má zde pouze jednu fotku (z části i kradenou), bez deníčku, přátel a vzkazů? Kolik profilů bylo založeno účelově jenom proto, aby se dalo podvádět při TOP 100 a různých soutěžích. Kvalitu nelze nahradit kvantitou. A ejhle můj příspěvek i se dvěma dalšími náhle zmizel. Že by zaúřadovala cenzura? To je přece v naší demokracii věc nemožná!!! Proto se ptám, v čem můj příspěvek porušil pravidla portálu, že byl smazán? Pokud jsem ve svém příspěvku uvedl nepravdu, tak bych prosil o informaci kde se to tak stalo. Děkuji. :-( Příspěvek jsem četla a připsala, že to je pravda. To je vrchol, že to smazali! Přeci každý může říct svůj názor! Dana
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?