Diskuze DOTAZ TAKÉ JSTE OBTĚŽOVÁNI ???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (09.11.2013 12:40:07) napsal: Pošlete mi odkaz na toho, kdo vás obtěžuje - tedy v tomto případě asi Františka, jestli správně chápu. Je tu ale Františků víc, tak ať nepenalizujeme někoho, kdo si to nezaslouží ;-) …. ღ ,, )//;, ……(´( ° °ړ ) .. píšu tak jak to cítím Ahojík Kate, děkuji za reakci...skutečně chci odejít mám dost svých zdravotních i jiných problémů....ale k věci: nekostičkuji tady několik roků-spíš jsme tu parta která tvoří a povzbuzuje kamarády aby si tu něco vytvořili,pobavili,naučili...se tu večer sešli a pomohli mi vytvořit videjko na památku apod.. Začala soutěž o ceny a pak to začalo....všem kamarádům co mám v přátelích posílám kostičky jak je to možné... také panu Františkovi-profil Syndynka......https://www.hellosandy.cz/profily/detail/67425/ a nyní kostičkuje pan František pejsek Sam..https://www.hellosandy.cz/profily/detail/74134/... většinou jsou přihlášeni oba a nevyznám se v nich já to neřeším a od syna je to hezké že mu pomáhá a protože můj pejsek byl na operaci a já přestala posílat mi začaly chodit zprávy proč nekomunikuji a nekostičkuji,že to není slušné a ke konci,že ovlivňuji výsledky,to se pak vyhrává,že to sleduje a má důkazy prostě blbosti na které nereaguji.Všimla jsem si i podle kamarádek kterým se to také stalo...se mnou komunikuje jeho syn s profilu Sam –stejně založený profil jako Syndynka...stejné místo a stejného veterináře,jenom jeden profil má jméno veta a druhý telefon...také jsem si rýpla a toto že mě nezajímá,nic nezkoumám a nedělám tu zle... ale pak začal obtěžovat moji dceru –profil Ferda Moje odpověď: to je jednoduché naspat nepište....profil Ferda má moje invalidní dcera 37 let a s jiné IP ADRESY...s nikým nekomunikuje...sbírá jenom bodíky na dárečky a posílá jenom svému mrtvému peskovi Tominkovi,Čikouškovi a svým kamarádům...byl tam dříve její pejsek který zemřel a kterého mám nyní u sebe....já vám nic špatného nenapsala a jestli vám vadí její profil..klidně ho můžume nechat smazat...pořád si myslím,že jste si mě s někým spletl já tu nemám co skrývat ani nikomu neubližuji.... Ráno pustím PC a už tu mám ty jeho blbosti znovu...proto jsem to napsala i za svoje kamarády .... nemám zájem nikomu ubližovat ale také nikomu nehraju na city a nepomlouvám v deníčku a ve zprávách u kamarádů.....jako pan František...opravdu z toho nemám dobrý pocit ....nebudu za každou lež tady odpovídat a dělat tu bububu.. Toto jsou opravdu stránky vážené a není mi jedno,že někdo si tu vylévá zlost a osočuje druhé ....!!!VÝHRA! je pane Františku úplně v něčem jiném a ve vašem věku to určitě víte a oba i váš otec co mi píšete ty bláboliny,tak nám to tu prosím nekažte!!!! Jsem tu od června 2009 a jako důchodkyně. Navíc nikomu sprostě neodepisuji ani nevyhrožuji, a když jdu ke kamarárovi a vidím co tam píšete a zesměšňujete mě, je mi z toho špatně a navíc jak zapnu PC..kdopak se tu na mě usmívá...zase pan František asi vám nerozumím ale zakazuji vám chodit na můj profil a navíc deptat moji dceru! Kamarádům se tímto omlouvám a děkuji za zprávičky ale jsme tu slušní lidé a nevím proč si to tu kazit vyloženě k vůli takové blbosti jako je výhra. Adminy prosím aby to bylo už uzavřené téma...nebudu se dál k tomu vyjadřovat Děkuji smutný Čikoušek a panička:(
Martina ♥ (09.11.2013 21:44:27) napsal: Kostičkování a účast na hafíkách beru jako zábavu a vyplnění volného času - nemám ho moc, ale je tu pár lidí, kterým ho ráda věnuji - žabomyší války o první tři místa v TOP100 akorát otravují zdejší přátelské prostředí a vyhrožovat žalováním mi připadá hodně dětinské, byla jsem jednou z prvních, kteří panu Františkovi po smrti jeho ženy Jarušky psali, aby zdejší účast nerušil, to jsem ale opravdu netušila, co tu rozpoutá za nevraživost mezi ostatními uživateli, "hafíci" jsou o pejscích a lidská závist a zloba tu nemá co dělat - to jsou vlastnosti lidské a pejskům cizí, tohle je můj názor - nemusíte s ním souhlasit, ale já si za ním stojím... V každém případě - já neovlivním, kdo dá na profil kostičky mým pejskům, jestli má 5 profilů a chce mi pejska ohodnotit ze všech pěti, je to jeho věc, já mu za hodnocení mohu jen poděkovat a jestli to někdo stíhá... mně dá zabrat i ten jeden ! Za poslední dva roky, od kdy jsem tu, jsem zde našla hodně báječných přátel - s některými se stýkám i osobně a nikdy za ně nebudu moct být hafíkům dost vděčná a s jinými si dopisuji tady a doufám, že je také budu moci poznat osobně, ale umrněným lidem, jako je pan František, se mi snad podaří vyhnout a to nejen na tomto serveru, osobní zkušenost s jeho intervencemi nemám, ale napadá moje přátele, kterých si nesmírně vážím - Denýskovi, Haničku, Janičku i Martínka a další, proto ho nemám ráda a pokládala jsem za nutné to tu sdělit a vyjádřit tak podporu těm, které ráda mám !!!!!!!!! ...vaše Martina se Žolíčkem a Matýskem MARTINO,PLNĚ S TEBOU-NAPSALA JSEM TO U VIKTORKY V DENÍČKU! DNES JSME ZJISTILY,ŽE TŘI NAŠI KAMARÁDI -VYPLI KOSTIČKY!VÍME TAKÉ PROČ!NESNÁŠÍME ŠMÍROVÁNÍ,UDAVAČSTVÍ A ZÁVIST!!!!!!!!!!!!!!!!FUJ,ŽE SE NESTYDÍTE-VY DOBŘE VÍTE -KDO!!!
Tak už konečně lidi mějte rozum!! Opravdu nestačím zírat, co dokážou dospělí lidé dělat pro takový nesmysl jako je pochybný virtuální metál, který si ani nemůžou hrdě připnout jako Anton Špelec8-} 8-} Místo nesmyslného kostičkování běžte radši s pejskem ven, studený vzduch působí na horké hlavy blahodárně.
jarka Ahoj kamarádky Posílám dáreček každému,koho si vezmu za přítele,pokud mám bodíky a tak nemůžete být výjimkou ani vy Hezký večer vám přeje Sam a páník
holky moje zlatý, milovaný - nic a nikdo mě nedokáže odrovnat, jsem jako malej buldozér, na agresivní útočníky reaguju protiútokem a hlavně, když jde o ty, které mám moc ráda - to se pak neznám - asi to mám po tátovi, to je taky takový paličák zabedněný se srdcem na tom správným místě - to potom vidím rudě 8-| :_/ ale že se tu za mně tááák krásně postaví ti, ke kterým strašně ráda chodím nakukovat do profilků a kvůli kterým mi stojí za to tu být - to mě opravdu dojalo až k slzám - jste moje nejnejnej největší zlatíčka a já si vás všech nesmírně vážím a mám vás všecky moc ráda ...DĚKUJU, KAMARÁDKY :-) :-) :-) ...vaše Martina
Myslivna (12.11.2013 18:07:29) napsal: Ani já Martinku nedám!! Je moc hodná a výborná kamarádka.
Abych to vyjádřil sportovní terminologií. Rozhodčí (admini) evidentně podcenili vypjatou atmosféru tohoto derby a že od začátku netrestali záludnosti ve hře žlutými případně červenými kartami, došlo ke kouskování hry plné osobních soubojů za hranicí pravidel a vzájemného napadání. Proto je nejvyšší čas na závěrečný hvizd, který by udělal za tím konečnou tečku. Přimlouvám se za uzavření diskuze, která stejně nic nového nepřinese.8-} 8-} 8-}
Moc nás mrzí napjatá atmosféra na Hafících. Protože konflikty nemáme rádi, až dosud jsme nereagovali. Teď však svůj názor napíšeme i my. Souhlasíme s tím, že udělat zle kvůli imaginární medaili je naprostá trapnost. Přátelství a společnost lidí naladěných na stejnou vlnu, což je láska k chlupáčům, to by tu mělo být na prvním místě! A protože Martinka a její jezevčíci patří mezi naše nejbližší přátele na Hafících, je naše povinnost ji podpořit. Nebojíme se, že by si neporadila sama, má totiž zdravý selský rozum a nezabývá se malichernostmi. A proto ji máme rádi !!!
Krásně to napsala paní Denýsková !!Jak může někdo něco psát o člověku kterého vůbec,ale vůbec nezná!Urážet Ty super ženský je velká slabost. A takový člověk tady nemá co dělat zatím si stojím!!Byla bych ráda,aby zde zavládnul klid a pohoda.Vždyť vše je o našich miláčkách!!! Jana a kluci.
Peťulka (12.11.2013 22:08:26) napsal: Moc nás mrzí napjatá atmosféra na Hafících. Protože konflikty nemáme rádi, až dosud jsme nereagovali. Teď však svůj názor napíšeme i my. Souhlasíme s tím, že udělat zle kvůli imaginární medaili je naprostá trapnost. Přátelství a společnost lidí naladěných na stejnou vlnu, což je láska k chlupáčům, to by tu mělo být na prvním místě! A protože Martinka a její jezevčíci patří mezi naše nejbližší přátele na Hafících, je naše povinnost ji podpořit. Nebojíme se, že by si neporadila sama, má totiž zdravý selský rozum a nezabývá se malichernostmi. A proto ji máme rádi !!! Souhlasím.Martinka má plnou naši podporu;-)
Myslivna (12.11.2013 18:11:43) napsal: Ani já Martinku nedám!! Je moc hodná a výborná kamarádka. ..URÁŽENÍ A POMLUVY A HRANÍ NA CITY ,TO VÁM PANE FRANTIŠKU JDE DOKONALE !! JAKÝ JE TO POCIT?? MÁTE RADOST ?? TAKOVÍ LIDÉ JAKO VY MEZI NÁS SLUŠNÉ OPRAVDU NEPATŘÍ :-DD ALE VY SI ASI V TOM CO DĚLÁTE LIBUJETE !! JEŠTĚ SE STRAŠNĚ LITUJETE A BOHUŽEL SE NAJDOU TACÍ ,KTEŘÍ VÁM VĚŘÍ A PODPORUJÍ VÁS ,NEŽ ABY SI OVĚŘILI OČ TU VLASTNĚ JDE:-DD KAŽDÝ MÁ MOŽNOST NAHLÉDNOUT DO DISKUZE A OVĚŘIT SI PROČ TO VLASTNĚ ZAČALO,NIC NENÍ PSÁNO TAJNĚ ,PROČ VY SE NEZAPOJÍTE A RADĚJI SE SKRÝVÁTE ZA SVŮJ DENÍČEK?? TO MÁTE TAK MÁLO ODVAHY!! JEN SLABOŠI A ZÁVISTIVCI JSOU SCHOPNI TAKTO SE CHOVAT!! !! !! PŘIKLÁNÍM SE K RYCHLÉMU VYŘEŠENÍ,ABY NA HAFÍCICH ZAVLÁDL OPĚT "KLID A POHODA"JAKO DŘÍV!! PANÍ HANA PSALA JIŽ ADMINŮM TŘIKRÁT ZA VŠECHNY ŠIKANOVANÉ.
Uživatel Jana (12.11.2013 16:08:56) napsal: Naprosto souhlasím.!! !! Paní Martinku urážet nenechám!! !!
Uživatel Jana (12.11.2013 16:08:56) napsal: Naprosto souhlasím.!! !! Paní Martinku urážet nenechám!! !!
Kypriánka (12.11.2013 15:40:05) napsal: To už je vrchol musím to napsat urážet Martinku atd...Takový člověk tu nemá co dělat a měl by se za sebe moc stydět!!Vždyť je to jen o závisti a pomluvách!!Jeden člověk co dákáže udělat zla to mě mozek nebere!!!Vás By měli pane Františku hodně rychle vymazat odsud pryč!!! Naprosto souhlasím.!! !! Paní Martinku urážet nenechám!! !!
To už je vrchol musím to napsat urážet Martinku atd...Takový člověk tu nemá co dělat a měl by se za sebe moc stydět!!Vždyť je to jen o závisti a pomluvách!!Jeden člověk co dákáže udělat zla to mě mozek nebere!!!Vás By měli pane Františku hodně rychle vymazat odsud pryč!!!
Naprosto souhlasím. Totéž jsem psala p. Františkovi do komentáře. Už dost. supík (12.11.2013 08:54:23) napsal: Tak už konečně lidi mějte rozum!! Opravdu nestačím zírat, co dokážou dospělí lidé dělat pro takový nesmysl jako je pochybný virtuální metál, který si ani nemůžou hrdě připnout jako Anton Špelec8-} 8-} Místo nesmyslného kostičkování běžte radši s pejskem ven, studený vzduch působí na horké hlavy blahodárně.
Kto chce škodiť Martinke je už silná káva fakt za virtuál vyhrážať sa súdom ľuďom ktorí sú zlatí dobrí ako Martinka nemám slov veď nejde o život sme tu pre našich chlpatých miláčikov a pre našich dobrých kamarátov a priateľov ako je Martinka fakt už skončime s nenávisťou s podvodmi a zákernosťami život ja na to krátky aby sme si ho strpčovali a ubližovali kto si to nezaslúži
..jak píše pan F., nikdo nedělá pro svůj profil víc než on, který tu sedí poctivě 24 hodin denně a veškeré dění bedlivě sleduje a dělá si poznámky a vše pečlivě archivuje ?! nikdo nemá na poháry větší právo než on - poctivec - vždyť tu tráví celé dny - co je mu do toho, že někteří z nás chodí do práce, starají se o domácnost a rodinu a přes veškeré vytížení si najdou čas i na to, aby si po namáhavém dni sedli k počítači, pročetli deníčky svých přátel a odepsali na jejich vzkazy a oplatili hodnocení - stejně jsou to určitě podvodníci, kteří musí mít milión dalších - falešných - profilů, protože jak jinak by bylo možné aby byli umístění v hodnocení výš než on !! ..co tak, pane F., že jsou to zkrátka jenom "hodní" lidé, kteří jsou tu ve velké oblibě u ostatních a nikomu nevadí, že nemají každý den čas na vracení kostí, prostě jim je rádi přidají i tak... čistě z přátelství... To je pro vás asi velká novina, nezištně něco darovat a nic za to nečekat, to přece dělají jen blázni a jedinci mdlého rozumu... Ne, to je pravé přátelství !!!!!! ...a né to vaše "poslal jsem ti kosti, koukej je vrátit, čekám!" Vašeho vyhrožování soudem se nebojím, ani lidí jako jste vy, co si pravdu upravují podle toho jak se jim to zrovna hodí, historie je plná lidí, kteří pravdu bránili a plná těch, co se jí snažili překroutit nebo umlčet, taky je plná toho, jak pravda nakonec vždy došla minimálně uznání... Martina - ta, co chodí do práce, pracuje na 12-ti hodinové směny a má tu pár opravdu dobrých přátel, kteří jí stojí za to, aby se za ně postavila...
Martina ♥ (10.11.2013 23:06:47) napsal: ...dneska si do deníčku napsal - nemáme rádi sběratele pohárků a ty, co se ženou jen za nejvyšším hodnocením - mají jich haldy u profilů - a koukněte se k němu na profil - že by šel do sebe a sypal si popel na vlastní hlavu - ani nápad - jen si myslí, že jsme tu banda nesvéprávných b**ů, které opije rohlíkem ?! !! >:-( včera jednomu uživateli napsal do deníčku a podepsal se "Sam a páníček" - nevšiml si ale, že odepisuje z profilu "Syndynka - Jarka" - tak jsem ho na to upozornila a on to vymazal - snad aby si toho jeho příznivci nevšimli 8-) Bože - dopřej prohlédnutí našim kamarádům, kteří mu na ty jeho špeky skáčou jako vosa na bonbón ?! !! 8-} ...a paní Haničce, kterou tady už pár dní deptá a pomlouvá - té dnes udělil pár krásných smajlíků - má vůbec páteř 8-| ...víc nemám co dodat, snad jen : "pán Bůh s námi a zlý pryč !" ...vaše Martina :-) Nedá mi napísať pár slov nie na podporu dotyčnej užívateľky o tej mám svoje skúsenosti ale cez leto náhodou sa nám podarilo chytiť dva poháriky asi zázrakom každý vie že sme o ne nestáli nerobím si reklamu ani z mužovho profilu Verdiho nekostičkovali sme a ani nebudeme nezískavali sme nových na kosičkovanie kostičkujem myšičkujem jablčkujem pre môj relax a že nemôžem toľko písať kamarátom a priateľom nakoľko mám dosť poškodený zrak tiež sa nám vtedy dostalo výhražných správ hlavne od takých od koho by som to nečakala a hlavne od podvodníkov ktorí tu podvádzajú správy som vymazala a nereagovala na to je mi to ľúto že stále je tu nejaká vojna veď sme tu preto že máme radi zvieratká a spája nás spoločná záľuba
...dneska si do deníčku napsal - nemáme rádi sběratele pohárků a ty, co se ženou jen za nejvyšším hodnocením - mají jich haldy u profilů - a koukněte se k němu na profil - že by šel do sebe a sypal si popel na vlastní hlavu - ani nápad - jen si myslí, že jsme tu banda nesvéprávných b**ů, které opije rohlíkem ?! !! >:-( včera jednomu uživateli napsal do deníčku a podepsal se "Sam a páníček" - nevšiml si ale, že odepisuje z profilu "Syndynka - Jarka" - tak jsem ho na to upozornila a on to vymazal - snad aby si toho jeho příznivci nevšimli 8-) Bože - dopřej prohlédnutí našim kamarádům, kteří mu na ty jeho špeky skáčou jako vosa na bonbón ?! !! 8-} ...a paní Haničce, kterou tady už pár dní deptá a pomlouvá - té dnes udělil pár krásných smajlíků - má vůbec páteř 8-| ...víc nemám co dodat, snad jen : "pán Bůh s námi a zlý pryč !" ...vaše Martina :-)
Martina ♥ (09.11.2013 21:44:27) napsal: Kostičkování a účast na hafíkách beru jako zábavu a vyplnění volného času - nemám ho moc, ale je tu pár lidí, kterým ho ráda věnuji - žabomyší války o první tři místa v TOP100 akorát otravují zdejší přátelské prostředí a vyhrožovat žalováním mi připadá hodně dětinské, byla jsem jednou z prvních, kteří panu Františkovi po smrti jeho ženy Jarušky psali, aby zdejší účast nerušil, to jsem ale opravdu netušila, co tu rozpoutá za nevraživost mezi ostatními uživateli, "hafíci" jsou o pejscích a lidská závist a zloba tu nemá co dělat - to jsou vlastnosti lidské a pejskům cizí, tohle je můj názor - nemusíte s ním souhlasit, ale já si za ním stojím... V každém případě - já neovlivním, kdo dá na profil kostičky mým pejskům, jestli má 5 profilů a chce mi pejska ohodnotit ze všech pěti, je to jeho věc, já mu za hodnocení mohu jen poděkovat a jestli to někdo stíhá... mně dá zabrat i ten jeden ! Za poslední dva roky, od kdy jsem tu, jsem zde našla hodně báječných přátel - s některými se stýkám i osobně a nikdy za ně nebudu moct být hafíkům dost vděčná a s jinými si dopisuji tady a doufám, že je také budu moci poznat osobně, ale umrněným lidem, jako je pan František, se mi snad podaří vyhnout a to nejen na tomto serveru, osobní zkušenost s jeho intervencemi nemám, ale napadá moje přátele, kterých si nesmírně vážím - Denýskovi, Haničku, Janičku i Martínka a další, proto ho nemám ráda a pokládala jsem za nutné to tu sdělit a vyjádřit tak podporu těm, které ráda mám !!!!!!!!! ...vaše Martina se Žolíčkem a Matýskem
Martina ♥ (09.11.2013 21:44:27) napsal: Kostičkování a účast na hafíkách beru jako zábavu a vyplnění volného času - nemám ho moc, ale je tu pár lidí, kterým ho ráda věnuji - žabomyší války o první tři místa v TOP100 akorát otravují zdejší přátelské prostředí a vyhrožovat žalováním mi připadá hodně dětinské, byla jsem jednou z prvních, kteří panu Františkovi po smrti jeho ženy Jarušky psali, aby zdejší účast nerušil, to jsem ale opravdu netušila, co tu rozpoutá za nevraživost mezi ostatními uživateli, "hafíci" jsou o pejscích a lidská závist a zloba tu nemá co dělat - to jsou vlastnosti lidské a pejskům cizí, tohle je můj názor - nemusíte s ním souhlasit, ale já si za ním stojím... V každém případě - já neovlivním, kdo dá na profil kostičky mým pejskům, jestli má 5 profilů a chce mi pejska ohodnotit ze všech pěti, je to jeho věc, já mu za hodnocení mohu jen poděkovat a jestli to někdo stíhá... mně dá zabrat i ten jeden ! Za poslední dva roky, od kdy jsem tu, jsem zde našla hodně báječných přátel - s některými se stýkám i osobně a nikdy za ně nebudu moct být hafíkům dost vděčná a s jinými si dopisuji tady a doufám, že je také budu moci poznat osobně, ale umrněným lidem, jako je pan František, se mi snad podaří vyhnout a to nejen na tomto serveru, osobní zkušenost s jeho intervencemi nemám, ale napadá moje přátele, kterých si nesmírně vážím - Denýskovi, Haničku, Janičku i Martínka a další, proto ho nemám ráda a pokládala jsem za nutné to tu sdělit a vyjádřit tak podporu těm, které ráda mám !!!!!!!!! ...vaše Martina se Žolíčkem a Matýskem Souhlasím s Vámi.
Martina ♥ (09.11.2013 21:44:27) napsal: Kostičkování a účast na hafíkách beru jako zábavu a vyplnění volného času - nemám ho moc, ale je tu pár lidí, kterým ho ráda věnuji - žabomyší války o první tři místa v TOP100 akorát otravují zdejší přátelské prostředí a vyhrožovat žalováním mi připadá hodně dětinské, byla jsem jednou z prvních, kteří panu Františkovi po smrti jeho ženy Jarušky psali, aby zdejší účast nerušil, to jsem ale opravdu netušila, co tu rozpoutá za nevraživost mezi ostatními uživateli, "hafíci" jsou o pejscích a lidská závist a zloba tu nemá co dělat - to jsou vlastnosti lidské a pejskům cizí, tohle je můj názor - nemusíte s ním souhlasit, ale já si za ním stojím... V každém případě - já neovlivním, kdo dá na profil kostičky mým pejskům, jestli má 5 profilů a chce mi pejska ohodnotit ze všech pěti, je to jeho věc, já mu za hodnocení mohu jen poděkovat a jestli to někdo stíhá... mně dá zabrat i ten jeden ! Za poslední dva roky, od kdy jsem tu, jsem zde našla hodně báječných přátel - s některými se stýkám i osobně a nikdy za ně nebudu moct být hafíkům dost vděčná a s jinými si dopisuji tady a doufám, že je také budu moci poznat osobně, ale umrněným lidem, jako je pan František, se mi snad podaří vyhnout a to nejen na tomto serveru, osobní zkušenost s jeho intervencemi nemám, ale napadá moje přátele, kterých si nesmírně vážím - Denýskovi, Haničku, Janičku i Martínka a další, proto ho nemám ráda a pokládala jsem za nutné to tu sdělit a vyjádřit tak podporu těm, které ráda mám !!!!!!!!! ...vaše Martina se Žolíčkem a Matýskem
Kostičkování a účast na hafíkách beru jako zábavu a vyplnění volného času - nemám ho moc, ale je tu pár lidí, kterým ho ráda věnuji - žabomyší války o první tři místa v TOP100 akorát otravují zdejší přátelské prostředí a vyhrožovat žalováním mi připadá hodně dětinské, byla jsem jednou z prvních, kteří panu Františkovi po smrti jeho ženy Jarušky psali, aby zdejší účast nerušil, to jsem ale opravdu netušila, co tu rozpoutá za nevraživost mezi ostatními uživateli, "hafíci" jsou o pejscích a lidská závist a zloba tu nemá co dělat - to jsou vlastnosti lidské a pejskům cizí, tohle je můj názor - nemusíte s ním souhlasit, ale já si za ním stojím... V každém případě - já neovlivním, kdo dá na profil kostičky mým pejskům, jestli má 5 profilů a chce mi pejska ohodnotit ze všech pěti, je to jeho věc, já mu za hodnocení mohu jen poděkovat a jestli to někdo stíhá... mně dá zabrat i ten jeden ! Za poslední dva roky, od kdy jsem tu, jsem zde našla hodně báječných přátel - s některými se stýkám i osobně a nikdy za ně nebudu moct být hafíkům dost vděčná a s jinými si dopisuji tady a doufám, že je také budu moci poznat osobně, ale umrněným lidem, jako je pan František, se mi snad podaří vyhnout a to nejen na tomto serveru, osobní zkušenost s jeho intervencemi nemám, ale napadá moje přátele, kterých si nesmírně vážím - Denýskovi, Haničku, Janičku i Martínka a další, proto ho nemám ráda a pokládala jsem za nutné to tu sdělit a vyjádřit tak podporu těm, které ráda mám !!!!!!!!! ...vaše Martina se Žolíčkem a Matýskem
Kate (09.11.2013 12:40:07) napsal: Pošlete mi odkaz na toho, kdo vás obtěžuje - tedy v tomto případě asi Františka, jestli správně chápu. Je tu ale Františků víc, tak ať nepenalizujeme někoho, kdo si to nezaslouží ;-) není to tak dlouho kdy urážel i mě ..v době kdy začala soutěž o ceny.. psal o mě hanlivě na hafíky do deníčku a věřím ,že nejsem sama...Denýsková
Ano znovu tady musím napsat,že kostičky a ještě k tomu když je má vypnuté je dobrovolné někomu dávat a né povinnost!Už to potom není zábava ,ale teror!!Také jsem toto zažila a ta paní mě sprostě napadala a byla jsem hloupá,že jsem jí tenkrát nenahlásila dodnes mě to moc mrzí!!Protože jsem potom vždy šla na hafíky se strachem kdo mi z mých kamarádů dá o kostičku navíc!!Přece toto je nádherné,že spolu můžeme kamarádit a já jsem za to opravdu moc vděčná,že tu mám moc prima kamarády za ktrými velmi ráda chodím a né,že mě bude někdo obtěžovat!Paní Haničku mám velice moc ráda a vážím si jejího kamarádství.Děkuji Vám .
Pošlete mi odkaz na toho, kdo vás obtěžuje - tedy v tomto případě asi Františka, jestli správně chápu. Je tu ale Františků víc, tak ať nepenalizujeme někoho, kdo si to nezaslouží ;-) Claudia (08.11.2013 19:27:07) napsal: Taky jsem se s podobným jednáním setkala, i když od jiných uživatelů. Posílat komukoliv body není povinnost, je to dobrá vůle a kdo se snaží cokoliv si vynutit, potřeboval by dostat přes prsty. Pokud někdo vyhrožuje, doporučuji informovat adminy.
Taky jsem se s podobným jednáním setkala, i když od jiných uživatelů. Posílat komukoliv body není povinnost, je to dobrá vůle a kdo se snaží cokoliv si vynutit, potřeboval by dostat přes prsty. Pokud někdo vyhrožuje, doporučuji informovat adminy.
°ღ Hanka ღ° (07.11.2013 17:38:26) napsal: DOTAZ TAKÉ JSTE OBTĚŽOVÁNI??? Prosím vás kamarádi chodí vám také výhružné zprávy od František-Syndynka a František-Sam ???? Toto snad není možné aby mě tu někdo vyhrožoval...že jsem ovlivnila výhru a pořadí ... Tak se vyhrává !!!!!!!!! mi napsal Navíc nás mají v přátelích a poctivě jsme mu posílali kostičky! My několik roků NEKOSTIČUJEME a tady s kamarády tvoříme videjka a obrázky a bavíme se úplně jinak. ..Druhý profil má po zemřelém pejskovi Tominkovi kterého jsem si přidala k Čikouškovi kvůli obsluze-invalidní dcera, která si sbírá bodíky na dárečky pro kamarády - profil Ferda...je aktivní z jiné ip adresy a že nekostičkujeme tak nám bude vyhrožováno? Co se to tu děje? Proč mi tu píše,že jsem se ukázala v plném světle.....co tady Čikoušek udělal špatného??? Proč to tady někdo znepřáteluje...my se snažíme si tady udržet kamarády a někdo tu vyhrožuje a navíc staré bábě, která tu už něco pamatuje.Tak mě svrbí jazyk tu něco napsat ale Čikoušek se tu ke mě tulí a jeho očička mě říkají úplně něco jiného. Velmi smutný Čikoušek a naštvaná panička …. ღ ,, )//;, ……(´( ° °ړ ) ..
VŠICHNI VÍME HANI, ŽE JSI ZLATÍČKO A ŽE PRO NÁS DĚLÁŠ HODNĚ A ŽE TO DĚLÁŠ S RADOSTÍ A LÁSKOU K NAŠIM ZVÍŘÁTKŮM I KNÁM.....SPOLEČNÉ OSLAVIČKY VČETNĚ PAMÁTEČNÍCH FOTEČEK A VIDEJEK...VŽDYT JE TO NAŠE ZÁBAVA ..VŽDY BUDEME STÁT ZA TEBOU...A TY SE NAD TO POVZNES...MY TĚ MÁME RÁDI A JESTLI SE TO NĚKOMU NELÍBÍ...MŮŽE NÁS OPUSTIT...JINAK JÁ TU TAKÉ NEKOSTIČKUJI A KDYŽ NEMOHU BÝT KAŽDÝ DEN...NEDÁ SE NIC DĚLAT...NENÍ TO POVINNOST, ALE SNAŽÍM SE NĚKDY POSLAT ALESPON KOSTIČKY.. KRÁSNÝ DEN VŠEM PEJSKŮM..KOČIČKÁM KONÍČKŮM I PAPOUŠKŮM A TAKÉ JEJICH PÁNÍČKŮM..:_/ :_/ :_/ :_/ :_/ ČIKOUŠKOVI TAKÉ:_/ :_/ :_/ :_/ :_/ ;-)
°ღ Hanka ღ° (07.11.2013 17:38:26) napsal: DOTAZ TAKÉ JSTE OBTĚŽOVÁNI??? Prosím vás kamarádi chodí vám také výhružné zprávy od František-Syndynka a František-Sam ???? Toto snad není možné aby mě tu někdo vyhrožoval...cituji ... Tak se vyhrává !!!!!!!!! Navíc nás mají v přátelích a poctivě jsme mu posílali kostičky! My několik roků NEKOSTIČUJEME a tady s kamarády tvoříme videjka a obrázky a bavíme se úplně jinak. ..Druhý profil má po zemřelém pejskovi Tominkovi kterého jsem si přidala k Čikouškovi kvůli obsluze-invalidní dcera, která si sbírá bodíky na dárečky pro kamarády - profil Ferda...je aktivní z jiné ip adresy a že nekostičkujeme tak nám bude vyhrožováno? Co se to tu děje? Proč mi tu píše,že jsem se ukázala v plném světle.....co tady Čikoušek udělal špatného??? Proč to tady někdo znepřáteluje...my se snažíme si tady udržet kamarády a někdo tu vyhrožuje a navíc staré bábě, která tu už něco pamatuje.Tak mě svrbí jazyk tu něco napsat ale Čikoušek se tu ke mě tulí a jeho očička mě říkají úplně něco jiného. Velmi smutný Čikoušek a naštvaná panička …. ღ ,, )//;, ……(´( ° °ړ ) ..
Musím sem připsat Svůj příspěvek neboť tento pán si myslí,že každý povinnen dát mu kostičky!!Každého je to jen dobrovolná vůle !!A potom co tu čtu jsem moc ráda,že jsem mu kostičky přestala dávat!!!Je to hnus co si dovoluje!!!Nechci,aby můj profil navštěvoval!!!Mě do profilu leze a už jsem zavolala i mamince ať už mu kostičky nedává .Doufám ,že Vás bude víc!!Takový lidi sem nepatří!!!Děkuji.
Toto je děsné!!Však je to dobrovolné kdo dá kostičky a né ,že mě bude někdo vydírat!!Já jsem kostičky vypnula když mě začala obtěžovat jedna paní a napadala mě když mě někdo dal kostičky a jí né!!Byla jsem tak zhnusená,že jsem kostičky vypnula!!A teď je to tu znovu!!Už je to drzost co si tady Ti lidé dovolí!!Zrovna paní Hanička dělá pro nás hodně!!Styďte se a neotravujte nás slušný lidi!!!Jana a kluci!!!Omluvit by se ten dotyčný měl!!!!!!!
DOTAZ TAKÉ JSTE OBTĚŽOVÁNI??? Prosím vás kamarádi chodí vám také výhružné zprávy od František-Syndynka a František-Sam ???? Toto snad není možné aby mě tu někdo vyhrožoval...cituji ... Tak se vyhrává !!!!!!!!! Navíc nás mají v přátelích a poctivě jsme mu posílali kostičky! My několik roků NEKOSTIČUJEME a tady s kamarády tvoříme videjka a obrázky a bavíme se úplně jinak. ..Druhý profil má po zemřelém pejskovi Tominkovi kterého jsem si přidala k Čikouškovi kvůli obsluze-invalidní dcera, která si sbírá bodíky na dárečky pro kamarády - profil Ferda...je aktivní z jiné ip adresy a že nekostičkujeme tak nám bude vyhrožováno? Co se to tu děje? Proč mi tu píše,že jsem se ukázala v plném světle.....co tady Čikoušek udělal špatného??? Proč to tady někdo znepřáteluje...my se snažíme si tady udržet kamarády a někdo tu vyhrožuje a navíc staré bábě, která tu už něco pamatuje.Tak mě svrbí jazyk tu něco napsat ale Čikoušek se tu ke mě tulí a jeho očička mě říkají úplně něco jiného. Velmi smutný Čikoušek a naštvaná panička …. ღ ,, )//;, ……(´( ° °ړ ) ..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?