Diskuze Dotazy do poradny

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (28.03.2011 20:24:22) napsal: Ahoj, i tvoje otázka bude jistě zodpovězena. Veterináři dotazy zodpovídají dle svého uvážení dle naléhavosti a dalších parametrů. Jestliže byl tvůj dotaz ale urgentní, měla jste rovnou zajít na veterinu. Před vložením dotazu upozorňujeme, že poradna není pro akutní případy. Urgentní nebyla, ale je to víc než týden a to se mi zdá dost, zvlášt pokud dotazy podané po mě odpovězené byly......
Kate (28.03.2011 20:24:22) napsal: Ahoj, i tvoje otázka bude jistě zodpovězena. Veterináři dotazy zodpovídají dle svého uvážení dle naléhavosti a dalších parametrů. Jestliže byl tvůj dotaz ale urgentní, měla jste rovnou zajít na veterinu. Před vložením dotazu upozorňujeme, že poradna není pro akutní případy. Urgentní nebyla, ale víc než týden se mi zdá docela dost, zvlášť když otázky dané po mě zodpovězeny byly....
Kate (28.03.2011 20:24:22) napsal: Ahoj, i tvoje otázka bude jistě zodpovězena. Veterináři dotazy zodpovídají dle svého uvážení dle naléhavosti a dalších parametrů. Jestliže byl tvůj dotaz ale urgentní, měla jste rovnou zajít na veterinu. Před vložením dotazu upozorňujeme, že poradna není pro akutní případy. Kate, poradna byla pořád "placená", nebo byla předtím zdarma? Nějak si to nevybavuji..
Ahoj, i tvoje otázka bude jistě zodpovězena. Veterináři dotazy zodpovídají dle svého uvážení dle naléhavosti a dalších parametrů. Jestliže byl tvůj dotaz ale urgentní, měla jste rovnou zajít na veterinu. Před vložením dotazu upozorňujeme, že poradna není pro akutní případy. Markéta a Lery (28.03.2011 19:46:58) napsal: Víc než před týdnem jsem do vetrinární poradny napsala dotaz a dosud nebyl zodpovězen a jak to tak vypadá tak ani nebude, protože dotazy podané po mě už zodpovězené byly. Za otázku jsem zaplatila 100 bodů, tak si myslím, že by bylo slušné, pokud otázka není zodpovězena, aby se body načetly zpět a nebo aspoň zpráva o tom, proč zůstala otázka bez odpovědi......:( a nebo je možné že odpověď ještě dostanu?
Víc než před týdnem jsem do vetrinární poradny napsala dotaz a dosud nebyl zodpovězen a jak to tak vypadá tak ani nebude, protože dotazy podané po mě už zodpovězené byly. Za otázku jsem zaplatila 100 bodů, tak si myslím, že by bylo slušné, pokud otázka není zodpovězena, aby se body načetly zpět a nebo aspoň zpráva o tom, proč zůstala otázka bez odpovědi......:( a nebo je možné že odpověď ještě dostanu?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?