Diskuze Dříve kliďas

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je normalní...jakmile jsou dvě je to prostě stádo...ten co je včele si neustále podřizuje ty co má pod sebou:D
Klarushka (04.09.2013 17:21:59) napsal: To je normalní...jakmile jsou dvě je to prostě stádo...ten co je včele si neustále podřizuje ty co má pod sebou:D Ahoj díky za odpověď vím že je to normální ale dříve tak půl roku zpátky ty holky spolu vycházely v pohodě,teď se na ni stará neustále zlobí.Jsou spolu v maštali( dost velké aby se tam vešly obě)ale poslední dobou se ta malá tam bojí i chodit aby zase nedostala ránu.Jednou jsem je pozorovala dlouho do noci abych se přesvědčila že je to v pořádku a nic se nedělo ale chudák malá jakmile se pohne okolo starý tak ji chytne ,nejsou to kousance do krve to ne :-|
Je možné, že ta kobylka tu poničku už nechce.. že chce mít svůj klid ohledně toho věku.. Může se stát , že i během věku se kůň stane domintnějším i když nikdy nebyl... Jinak je to časté, vždycky je vůdce, který si dělá co chce ;) :)
Dobrý den mám takoví menší problém s kobylou.Je ji 17 let a něco si prožila,byla vždycky ve stádě.Když jsem ji koupila byla klidná milá kobylka a aby ji nebylo smutno tak jsme ji pořídily kamarádku poničku.Ze začátku si holky dost dobře sedly ale poslední 2 měsíce mi přijde že ta moje starší kobyla tu malou neustále bije k vůli všemu.Třeba se pase a zničeho nic se po malé ožene aby ji kousla.Nevím jestli tu poničku takhle vychovává nebo ji ta malá vadí.Je pravda že je to pěkná čertice a co může to sežere,ale starší kobyla nijak nestrádá.Poradíte?:_/
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?