Diskuze Druh zvířete

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

„PES“?? ?? ?? Máme nová plemena?? ?? ?? Profil – KIKOLA a SYMBIAN :( :-~ :_( .
Jessica (24.04.2009 15:49:02) napsal: BlackSheep (24.04.2009 08:00:13) napsal: nevim jestli se smát,nebo …Jako v profilech jsem viděla už kde co,ale u jiných druhů zvířat nebyla kolonka vyplněná jako „pes“ 8-| Taky mám hlodavce i želvu,ale do profilku je nedám,nevím..přeci jen je to o pejskách,tak proč bych je sem dávala (ačkoliv taktéž jsou součástí rodiny).Mám psími profilky králíka,ale to proto,že se jako pejsek někdy chová,ale nemám tam uvedeno že je „pes“..kolonku jsem nechala nevyplněnou a druh zvířete jsem napsala až do popisu.Ze začátku spuštění nové verze šlo mít jako druh zvířete POUZE psa. Po změnění se znovu objevil seznam s ostatními druhy zvířat, jako např.: mořčata, myši, křečci…pokud jeho majitel netvrdne denně u Hafíků, tak si ani nemusel všimnout, že už výše zmíněná akce lze provádět. Takže bych to tak nehrotila..:-~ 8-} Jo a BlackSheep, sama máš v profilech jiné druhy zvířat než psy, takže nevím, proč ti to tolik vadí. Důvod, že „Mám psími profilky králíka,ale to proto,že se jako pejsek někdy chová“ není moc na místě, protože je to králík a bude, ať chceš nebo ne, i kdyby ti aportoval třeba z vody.8-} Sama tu mám „jen“ hlodavce a nevím, proč bych je tu nemohla mít, jen proto, že to nejsou psi, ale i tak jsou to plnohodnotní členové rodiny. Nejspíš si to špatně pochopila.Mě je fuk co si kdo na profil dá,ale uživ.MaB se zmínila že je to asi nový druh psa a když jsem koukla na danný profil,tak třeba u toho potkana skutečně bylo v kolonce „pes“.A kde já mám jiné druhy zvířat??mám tři psy + králík,ale rozhodně u něj nemám uvedeno,že je to pes.8-| Mě osobně nevadí kdo tu má co za zvěřinec,ale aspon ty popisky v kolonkách by měly být ok.Až bude někde v pravidlech psáno že tu smí být jen psy,tak králíka smažu – žíly mi to trhat nebude.Ale pokud jsi dobře četla příspěvek od MaB,tak jde skutečně jen o popis v tom profilu (že potkan je pes),nikoliv o to,že má v profilu kdejaké zvíře.
BlackSheep (24.04.2009 08:00:13) napsal: nevim jestli se smát,nebo …Jako v profilech jsem viděla už kde co,ale u jiných druhů zvířat nebyla kolonka vyplněná jako „pes“ 8-| Taky mám hlodavce i želvu,ale do profilku je nedám,nevím..přeci jen je to o pejskách,tak proč bych je sem dávala (ačkoliv taktéž jsou součástí rodiny).Mám psími profilky králíka,ale to proto,že se jako pejsek někdy chová,ale nemám tam uvedeno že je „pes“..kolonku jsem nechala nevyplněnou a druh zvířete jsem napsala až do popisu. Ze začátku spuštění nové verze šlo mít jako druh zvířete POUZE psa. Po změnění se znovu objevil seznam s ostatními druhy zvířat, jako např.: mořčata, myši, křečci…pokud jeho majitel netvrdne denně u Hafíků, tak si ani nemusel všimnout, že už výše zmíněná akce lze provádět. Takže bych to tak nehrotila..:-~ 8-} Jo a BlackSheep, sama máš v profilech jiné druhy zvířat než psy, takže nevím, proč ti to tolik vadí. Důvod, že „Mám psími profilky králíka,ale to proto,že se jako pejsek někdy chová“ není moc na místě, protože je to králík a bude, ať chceš nebo ne, i kdyby ti aportoval třeba z vody.8-} Sama tu mám „jen“ hlodavce a nevím, proč bych je tu nemohla mít, jen proto, že to nejsou psi, ale i tak jsou to plnohodnotní členové rodiny.
nevim jestli se smát,nebo …Jako v profilech jsem viděla už kde co,ale u jiných druhů zvířat nebyla kolonka vyplněná jako „pes“ 8-| Taky mám hlodavce i želvu,ale do profilku je nedám,nevím..přeci jen je to o pejskách,tak proč bych je sem dávala (ačkoliv taktéž jsou součástí rodiny).Mám psími profilky králíka,ale to proto,že se jako pejsek někdy chová,ale nemám tam uvedeno že je „pes“..kolonku jsem nechala nevyplněnou a druh zvířete jsem napsala až do popisu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?