Diskuze Drzost některých uživatelů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

vyhledávání nefunguje omlouvám se a posílám odkaz https://www.hellosandy.cz/profily-mazlicku/detail-profilu/21708/?selected=501604#post-501604
No neřešit,to je fajn..Ale nechápu, že admini nic nedělají..Aby nás tady někdo urážel,jsou tady snad nějaké pravidla a pokud je někdo nedodržuje,neměl by zde mít přístup..Jelikož pokud se tady takové chování bude tolerovat,bude to tady vypadat..A myslím,že tady není až tak diskuze o falešných profilech,jako o tom,kam až si může některý uživatel dovolit zajít,aniž by byl potrestán..A v pravidlech to je jasně dané,jen je škoda,že je to jen psané a ani admini ani někteří uživatelé se podle nich neřídí..Tak od čeho zde ty pravidla jsou??;-)
jo, to by šlo - jenže zpětně s tím už nikdo nic nenadělá - leda ty;-)
no buď jsem vážně slepá, ale já tlačítko "Nahlásit profil" vážně nevidím ... 8-| vidím jen pod diskuzí tlačítko "Nevhodný obsah?" 8-| ... můžete mi poradit, kde ho tedy najdu?
Je to těžký, ale bohužel i takový lidé na těchto stránkách existují!!!!!!!Plně budu využívat tlačítko:-DD :-DD :-DD :-DD
tak to je teda síla! Rival, pokud to bylo tak, jak napsal Jindra, tak si podle mne pěstuješ komplexík naprostého boha na tomhle portále: "Já můžu všechno a vy mi můžete.. protože jsem se rozhodl a jsem neomylný" Takže se přimlouvám za to, aby byla provedena náprava - a budu moc drzá, když si budu myslet, že je vhodná i omluva? ;-)
jédná, dvá, tří, čtýří, pěět, šést, sedům, osům, devěět, desét. -- dobrý ?
Tak Martine,dovol, abychom si ujasnili několik faktů.Pokud by Tvému partnerovi někdo na sklo hodil, že je stálou blbkou,tak bys nereagoval?! V oné reakci nepadlo JEDINÉ(!!) sprosté slovo, na další stránce jsem však narazil na to, jak dnes již smazaná uživatelka nadává jiné uživatelce, že je p..a, význam tohoto slůvka snad není problém si domyslet a také plno jiných tomuto slovu podobných výrazů.Mou reakcí bylo, že jsem verbální projev oné uživatelky nazval projevem poslední špinavé coury a na tomto vážně nevidím nic sprostého.Nikoliv Ty, budiž, jsi tu neomezeným vládcem s pravomocemi boha a tak jsi potrestal odebráním piškotů mou ženu s úplně jiným uživatelským účtem,kterážto se této diskuze VŮBEC NEZÚČASTNILA(!!). Nejde mi o piškoty, ale o princip.Poté následovalo odebrání mých VIRTUÁLNÍCH a také jako VIRTUÁLNÍ označených koníků,kde jsem již v úvodu psal, že se jedná o profil,ktrým chci upozornit,že zde není se zakládáním profilů něco v pořádku.Zviditelnil jsem se a asi jsme si nepadli do oka,protože jsem zjistil,že jsem byl potrestán odebráním piškotů za zakládání falešných profilů.Nerozumím tedy tomu,proč je dána možnost si svůj profil označit jako virtuální, když jej po měsíční existenci na portále nekompromisně smažeš.Nebo je tato možnost dána proto,aby bylo snažší případné pachatele identifikovat a poté je potrestat?! No a naprostým vrcholem tohoto Tvého počínání je dnešní popůlnoční odebrání piškotů z mého účtu, který odůvodňuješ slovy jen tak pro sichr, vždyť víš. Nevím!!!! Nevím proč jsi potrestal uživatele Sněhurka a Puppi za to že jej jiný uživatel nazval stálou blbkou a nechápu proč mi byly odebrány dvakrát piškoty.Vadí-li Ti má existence na tomto portále,tak mne jednoduše smaž,svůj profil jsem již zrušil a založil znovu u účtu mé ženy,ale netrestej někoho,kdo opravdu nic neprovedl. Za uživatele Pitbull, dříve ☻Cherokee☻ Jindřich Uhlíř
Asi tak nějak :-D :-D :-D Rivale-Martine,vůbec ti nezávidím takovou práci... Horší,než mateřská školka.:-DD :-DD :-DD
:-DD To ne, ale 20 000 lidí je na mě opravdu hodně... zvládáme to, jak se dá 8-)
Myslím, že Pitbull přehání... nehraju si tu na nic, chci aby tu bylo pohodové prostředí, nic víc... vidím, jednám... důsledky až pak... Piškoty jsem odebral za nevhodný obsah, ale to už jsem asi říkal. Pokud mi kdokoliv předloží nějaký nevhodný obsah (nahlášení, poslání linku, screenshotu...) budu jednat úplně stejně. Na nadávky a urážky prosím NEREAGUJTE stejně, akorát tím situaci zhoršíte a nikdo si nepomůže, díky ;-)
jo - to byl forman-nekostičkovat Pokud byste si pořádně přečetli celý profil, možná byste pochopili, proč byl založen! Moje reakce na jeho smazání je u uživatele majlísek, profil Artík. A kostičky i s komentáři jsem mu posílala schválně - vy neradi recesi? To mi mnohem víc vadil profil fgjh - nebylo tam vyplněno naprosto nic, jen deníček: "sdfg" a přesto mu 7 uživatelů poslalo kostičky. Tohle je absurdistán, nikoli Forman. Bohužel už fghj byl smazán včera, na můj popud.
:D tak to mi nějak uniklo..:D :D Ale tak to je drsné..Myslím že by tady měl být top absurdit;-)
Mimišáku potěšilas mě.Ubezpečuju tě, že proti Lumpům nic nemám a jejich skřehotání by mně na Hafíkách chybělo:-DD :-DD Ale stránky byly vytvořeny především pro hafíky, miciny a koníky.Jiná zvířata mi nevadí, ale čím víc profilů jiných zvířat, tím víc názorových rozdílů.Určitá hranice by být měla. No a pro všechny jeden vtípek k danému tématu. Jde Topolánek s Paroubkem po silnici a najednou jim cestu zkříží had. Paroubek hned přiskočí a hada zabije. Topolánek: "Co jsi to udělal? Nemůžeš zničit každého, kdo se nám postaví do cesty. Je demokracie a každý má právo jít svojí vlastní cestou." Jdou dál a najednou začne před nimi poskakovat žába. Topolánek zrychlí a jediným šlápnutím ji rozmáčkne na kaši. Paroubek nechápavě kroutí hlavou: Ale před chvílí jsi povídal, že každý může jít svou vlastní cestou...!" Topolánek: " Ano, ale mají se plazit a ne vyskakovat!" :D :D :D
supíku - že tys toho formana ani nezahlíd! ten profil byl opravdu jen jako provokace proti falešným profilům - všechny údaje měl vyplněné naprosto pravdivě, ani na okamžik jsem nepochybovala, že existuje - hele já to nebudu opakovat: svou reakci jsem napsala k uživateli, který to založil. Jo a koukni, kolik je tu hlodavců, rybiček, pavouci jsou tu taky.. vadí? Takže admin zruší všechny nechlupaté ne čtyřnohé mazlíčky (papa moji Lumpi)? Jejda - já měla psa, ten měl jen jedno oko.. no dost tímhle směrem - takže je potřeba omezit důvody proč tu vůbec falešné profily jsou: kvůli kostičkám? kvůli piškotkům? no ovšem, když to admin zruší - kdo tu zůstane? fakt nevím jak to vyřešit.. já jsem pro pevná pravidla co se smí a co ne, pro virtuály omezení piškotů a vyloučení z TOP 100 - a myslím, že to hodně uživatelů odradí. ten nárůst falešných profilů mohl být vyvolán i hysteriíí kolem 20 000 a snad se to zase uklidní.
Souhlasím s názorem, že by na Hafíkách měla být zachována určitá forma recese.Ale třeba profil formana mně osobně až tak vtipný nepřipadá.Přece jenom by měla být zachována určitá hranice.To by tady potom mohly mít profili myšičky, které nám žijí na půdě nebo třeba pavouček.Podle mého názoru se podaří odhalit jenom ty nejkřiklavější falešné profily, jaké například uvádí Kristýna.Ale odhalit každou falešnou fotku je nereálné.To by se snad musely zveřejňovat jenom notářsky ověřené fotky.Bonzovací tlačítko je dost diskutabilní, uznávám, že může pomoci jako rychlé upozornění na podvodníky, ale taky může být lehce zneužitelné k vyřizování osobních účtů.No a trochu mi připomíná éru pomocníků pomocné stráže.8-|
Taky si myslím,že dříve tady nebyli falešné profily tak časté a myslím si,že je to vše díky umožnění virtuálních profilů..Ale myslim,že rozpoznat falešný od pravého není takový problém..jelikož fotky made in slawik,frisan běhající dostihy,roční hříbě skákající parkur či pes,který je na všech blahopřáních je jasně rozpoznatelný..Jako chápu ty děti,co nemaj a chtějí,ale tak ať nelžou,označí se virtuálně a nic se něděje..Ale pokud někoho slušně upozorníš a on tě pak napadne,tak co tady takový člověk dělá? Už to nemíním řešit,našla jsem si tady kamarády,jsem za ně ráda,předáváme si zkušenosti atd..Jen prostě nemám ráda lháře a podvodníky,bohužel nemám v povaze takové to lidi přehlížet a dělat,že jsem slepá a nevidím ty lži a nesmysly,co si píšou na profil..Ještě vyčkám,třeba se to opět uklidní a podvodníci ubudou..Ale než být na konících se stovkou pravých a dalšími dvěmasty vymyšlených,tak to se raději této frašky nebudu účastnit..;-)
Víš já to nemyslela ve zlém..mě je to upřímně celkem jedno kdo se maže a kdo ne...tím bezhlavým mazáním jsem myslela hlavně ten nárůst mazání (tohle se přeci dřív nedělo), jenže to je taky úměrné nárůstu falešných profilů.Vůbec vám tohle nezávidím, přijde mi to zbytečné nafukování něčeho, co je vlastně obyčejnou věcí.Lidi si hold budou vymýšlet a jak vy budete dokazovat jestli je kůň, pes či míca pravá.Jen je to prostě škoda, nevím co se to rozmohlo, falešné profily byli ještě před pár měsíci něco výjimečného.Ale ať si to každý přebere po svém, ano když uvidím falešný profil, co bych na něj reagovala a bouřila se kvůli tomu, mám tu své vlastní kamarády a ti jsou snad praví..ne?Jednoduše český národ má v povaze se rýpat do věcí ostatních.Ale věc druhá je, když se do vás někdo naváží že.Přeju celému týmu hodně zdaru a vy co vás někdo buzeruje...mějte nadhled, jinak to nemá konec, přece nemáte zapotřebí se zabývat nějakým zamindrákovaným čechem;-)
Virtuální koně už nejsou v Top 100 a to je ten hlavní důvod,proč tam opět lidi píšou nesmysly a dělají si z virtuálních skutečné. Neříkám mazat virtuální,poctivé uživatele,kteří si to od začátku k profilu dají,myslím trestat ty,kteří záměrně klamou ostatní a lžou o pravosti profilu. To že se smazali koníci,nebo jiné profily,které tam byli z recese nechápu,nevím jak ostatní,ale já to brala jako fajn nápad..Jelikož když tam můžou být virtuální,tak o co jde?Pořád lepší profil z recese,než profil koně,který loni umřel na VP a který tam byl pod jiným jménem jako skutečný..;-)
Pitbull: Nechci to už dál řešit, pro odebrání piškotů mám vždycky důvod, ale nezapisuji si komu jsem za co piškoty odebral. Profily nemažu hlava nehlava, většinou se snažím uživateli napsat. Jinak znovu doporučuji na urážky a nadávky NEREAGOVAT stejně... je to zbytečné... Kristina: Virtuální koně se zrušili? Nechápu. Inuška: Ještě jednou, nemažu profily hlava nehlava! Mimišák: Piškoty dostávají skutečně jen psi, kočky a koně. I ti, co jsou označeni jako virtuální. V TOP 100 na Konicci jsou od ledna jen skuteční koně (nebo to alespoň tvrdí jejich uživatel ;) Jinak nějaká obecná pravidla by byla asi vhodná :-~ P.S.: Každý musí někdy udělat nepopulární rozhodnutí nebo kompromis. Někdo mi toho filmového koníka nahlásil, čímž mi dal najevo, že ho tu nechce... nehodil jsem si mincí, prostě jsem se rozhodl.
Inuško, jo to by mně taky zajímalo: jak je to s přidělováním piškotů u virtuálních profilů. Třeba u ne-psů, ne-koček a ne-koníků nejsou přidělovány piškoty za vyplněný profil (20 piškotků za týden), ale piškoty za deníček se přičítají normálně - tak jsem pochopila, proč mají někteří uživatelé označeni jako psa u různé jiné havěti. Koukala jsem u návodu Jak získat piškoty? - ale nějaké omezení virtuálních profilů tam není. Jen jsem někde vyčetla, že v TOP 100 můžou být jen skuteční koníci a tuším byla vyřazena i Bonie. Jak je to s odebíráním piškotů u smazaných profilů? Asi by opravdu měli admini někde uveřejnit nejen práva a výhody, ale i možné sankce za porušení psaných pravidel - a zřejmě teda doplnit co se může, co je tolerovatelné a co je na potrestání. Protože mazání profilů třeba zrovna filmových koníků stylem: já jsem se tak rozhodl! Mi připomíná taky film: Král Já první..;-)
jen k tomu mazání profilů-mě je tak nějak jedno, jestli si někdo založí tzv. virtuálního pejska...pokud to ovšem na profilu napíše a hlavně tito lidé by neměli mít možnost za piškoty pořídit dárek(tričko atd.), protože toto je podle mě hlavní důvod proč sem chodí.Dále bych ocenila jejich výraznější odlišení...třeba jiná barva profilu, jelikož snažit se všechny vymazat je nereálné...označení virtuální profil by měl nejspíš zůstat, stejně jako na lidech, na chatu a všude jinde je spousta falešných profilů a zabránit se tomu nedá.Rozhodně bych mazala jen ty co sprostě nadávájí a uráží ostatní.Toto bezhlavé mazání všech falešných profilů je dost divné a hlavně je to jako by jste házeli hrách na zeď.Admini by měli zvažovat koho smazat a koho ne
Co tagra, to je aspoň zvíře. Ale objevilo se tady už i auto a někteří mu dávali kostičky. }-|
Chápu admini,ukočírovat takový dav asi není jednoduché,ale trestat lidi,co se jen brání mi přijde přehnané..A to slavné bonzovací tlačítko jsem začala využívat,hlavně na konících a výsledek?:D Smažete,nebo přepnete na virtuální každý druhý bonzlý profil..Nyní,když se zrušili virtuální koně se to tam výmysly opět jen hemží..Myslím že by se měli trestat podvodníci a né slušní lidé,kteří se brání . A hlavně podvodníci by se měli okamžitě mazat a zabránit jim ve tvorbě dalších smyšlených profilů. Protože pokud tady nebudou zloději fotek,lháři a podvodníci,kteří vyvolávají tyto slovní rozepře,nebudeme se my bránit. ;-) A to že už tady máme u jednoho profilu i tygra,tak to je masakr:D :D
Nechci se už vracet k mému potrestání,nemá to co dělat s tématem diskuze,jen jsem si chtěl s Martinem vyjasnit co se vlastně stalo.Fajn,jsem sprostej dobytek co si na portál ještě ke všemu háže virtuální koně,ale kdy se vrátí piškoty uživateli Sněhurka a Puppi?! Kdy obdrží ve svých zprávách jedno slušné slůvko: "promiň" ????? Tento totiž psal dnes již smazanému uživateli dvě zprávy ve kterých jej upozornil na to, že jeho profily byly ukradené jinému uživateli(fotografie) a nepoužil jediného vulgarismu ani se dále do diskuze s tímto uživatelem nepouštěl!!!! Jinak Cherokee-Ukrutný vládce Tmy NEBYL SMAZÁN ADMINISTRÁTORY ale byl z mého účtu odstraněn mnou a to proto,že nebudu riskovat nějaké další sankce v případě, že se pustím do nějakého darebáka, nejsem admin, ale nemíním zde tolerovat kdejakého ..... a budu se snažit mu zdejší pobyt natolik zpříjemnit, že raději sám odejde, nenechám urážet své blízké a přátele a klidně mi můžeš Martine otevřít debetní piškotový účet, ale já se s lží, podvodem a sprostotou a nabubřelou arogancí nesmířím!!!
Představoval bych si to spíš takhle ;) Uživatel založí falešný profil, někdo k němu do diskuze napíše, že je falešný, ať si nahraje fotky a upraví data. A teď jsou dvě cesty... Buď si to dotyčný upraví a všichni jsou spokojeni, nebo začne nadávat... Pokud to druhé, opět se dostáváme k rozcestí... reagovat na nadávky nadávkami? Vede to akorát k dalším a dalším nadávkám, pak se o tom dozvím já a celé to smažu... NEBO! Po prvních nadávkách dotyčného profil nahlásit a já ho smažu bez zbytečných obštrukcí... Ptám se, co je lepší?
Víš Rival - o tom nahlašovacím tlačítku jsem se dozvěděla úplnou náhodou. a popravdě - "bonzovací" tlačítko se mi příčí použít. pořád věřím, že se dá s uživatelem falešného profilu domluvit - někoho stačí upozornit, že má chyby v údajích a stáhne se sám (bohužel, takových moc není) A pak jsou ti, kteří se šprajcnou - jak psala Scrollan a spustí lavinu urážek. Což si staří mazáci nenechají líbit - tak na hrubý pytel.. takže se mi nelíbí, že odebereš piškoty i těm, co falešné profily odhalí, je jim spíláno a opakovaně hrubě nadáváno. Co takhle odměnit je za to, že ti ušetřili práci a falešného škodiče odhalili? Kurňa, zdržet se u toho tvrdších výrazů je skutečně fuška - pokud je verbež a hnus sprosté slovo, tak mi seber piškoty taky - koukl ses na diskusi u Tamíka? řekla bych, že první s nadávkama začala lovely.dog - a pokud byly reakce ve stejném duchu, divíš se? Prostě ne každý se udrží a nastaví druhou tvář - navíc pokud vidí, že ze strany adminů není nějak žádná reakce vidět. OK - budem teda bonzovat, když se objeví falešný profil, nebudem chodit do diskuse, budem mlčky sbírat piškotky a kostičky... tak by to mělo vypadat?
Uživatelku lovely.dog jsem po několika varováních smazal. ANAVI: Piškoty jsem strhnul za urážky a nadávky, tak jako to udělám i teď. Bylo to jasně řečeno, nehodlám to na Hafici.cz trpět... chodí sem i děti... Pitbull: Nikomu nic zakazovat nebudeme.Strhávám 50 za sprostá slova. Jinak pro informaci, u každého profilu je odkaz "Nahlásit profil", dáte mi tím najevo, že je s ním něco v nepořádku a já to v klidu vyřeším... Když napíšete k profilu do diskuze smršť nadávek, že profily jsou falešné a kradené, tak se o tom nedozvím a navíc se pak může opakovat tahle situace, kdy musím mazat a trestat... což dělám nerad, protože se musím rozhodovat, kdo má pravdu... tak vás prosím, příště nahlásit. Díky.
opravdu s tím co tady někteří dělají je nesmyslné a trapné, ale jak už známe MOUDŘEJŠÍ USTOUPÍ. Dyť ty malý děcka doma bulej do polštáře. Kašlete na ně. Když mají falešné zvíže, tak ať. Vždyť my si můžeme v naší hlavě spokojeně říct - ANO můj pejsek je praý a právě vedle mě sedí. A ten podváděcí čloěk si řekne - NE já si přece nepřipustím, že bych přiznal/a , že nemám psa. Potichu se jim můžeme vysmát. NEŘEŠME , NEVYŘEŠÍME 8-)
ANO !! BOHUZEL SE TADY RESI NECO JINEHO A NE DRZE-SPROSTE DETICKY!!! A JE ZLE KDYZ SE ZASTANEME KAMARADU NEBO SE OZVEM ZE SE TO NEDELA TAK JSME POSTIZENY MY!!!!! A PAK JESTE NEMAME REAGOVAT!!!! SMUTNE MOC SMUTNE!!!!!! SKODA ZE TO TADY TAKHLE UPADA!!!!!:-( :-(
hmmmm...tak ta je taky dobrá!!!!!!Nevím proč sem lezou!!!
Jo tak ta je hustá :-DD . Taky mám jednu oblíbenkyni - a sice TStefi - dříve se to taky jmenovalo jinak https://www.hellosandy.cz/profily-mazlicku/detail-profilu/8361/ Dosáhla jsem postupně smazání několika profilů, ale tohle se drží :-)
Tahle nechutná a drzá verbež je nezničitelná!!!! Nechápu adminy,když sem ze stejné IP adresy leze neustále stejnej hnus, přece nemůže být problémem tu kterou adresu jednoduše pro další a další registrace zablokovat!!!!Ne, je pro ně jednoduší smazat piškoty nejen tomu kdo tu plive nadávky a prezentuje kradené profily,respektive jejich fotky a do mailu Ti napsat, že se máte chovat jako rozumní dospělí lidé, ale smaže je i tomu, kdo si dovolí na nějakou nepravost upozornit.No tak kde to jsme?! To se máme my slušní chovatelé nechat urážet a číst si nadávky od kdejakého dítěte???? Anonimita internetu je báječná věc, může se tu zaregistrovat kdejaký *** a může beztrestně prudit a obtěžovat ostatní,může je urážet a nadávat jim do *** a podobně...K čemu tu tedy jste páni a paní administrátoři?!
Nejde mi jí najít pomocí vyhledávání - že by už jí zrušili?
Bohužel to neřeší admini a když ano tak seberou piškoty nesprávným uživatelům!!!!!Už nemám trpělivost snážet tady uživatelku lovely.dog!!Můžete posoudit sami. Tomuto indicidentu předcházelo již mnoho upozornění, že profily jsou falešné a stažené od uživatelů z hafíků nebo z chovných stanic. Admini dostali již několikrát upozornění, ale uživatelka tu stále zabírá místo!!!!!!!!!!!!!!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?