Diskuze Drzost některých uživatelů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Panebože, to je snad vtip. Vážně nechápu, co někoho vede k tomu, takovou zprávu poslat? Nám naštěstí ještě nikdo nic takového nenapsal, ale jsme tu teprve krátce, takže je to asi jenom otázka času. Každopádně, takoví „uživatelé“ by tu rozhodně neměli být >-|
Aspoň si můžeme všichni udělat obrázek o inteligenci těchto lidí. Je to fakt síla, že někoho napadne jinýmu napsat takovej nesmyslej e-mail.
Kačus (14.06.2009 17:58:15) napsal: Co je moc,tj, moc!Vždyť uživatel by neměl nic psát,ani kdyby jsi dala 1 kostičku!Tady si každý může a hodnotí tak jak chce, a nikdo nikomu nebude říkat koho a jak hodnotit!Samoz­řejmně děkujem Kate že ji našla,a chtělo by to jí na to upozornit,A RYCHLE PROSÍM!>-| souhlasíme s Kačusem!Tohle je nepřípustné a myslim že je nás víc kdo by nechtěl aby se to opakovalo!>:-(
Co je moc,tj, moc!Vždyť uživatel by neměl nic psát,ani kdyby jsi dala 1 kostičku!Tady si každý může a hodnotí tak jak chce, a nikdo nikomu nebude říkat koho a jak hodnotit!Samoz­řejmně děkujem Kate že ji našla,a chtělo by to jí na to upozornit,A RYCHLE PROSÍM!>-|
super děkuju za pomoc!!!! Kate (14.06.2009 21:33:21) napsal: Majka50 byla upozorněna, že takovéto praktiky zde netolerujeme. V případě, že budou podobné zprávy pokračovat, dejte mi prosím vědět. Díky za pomoc Kate
Majka50 byla upozorněna, že takovéto praktiky zde netolerujeme. V případě, že budou podobné zprávy pokračovat, dejte mi prosím vědět. Díky za pomoc Kate
Myslim, že zpráva od paní, která má profil svých dětí kdesi na stránkách Blesku se nevyhne nikomu…už mi došla totiž taky>:-( Jsem myslela, že takový to ,,prosení´´ o poslání hlasu dělají jen puberťáci a ono ne.8-}
Kate (14.06.2009 21:33:21) napsal: Majka50 byla upozorněna, že takovéto praktiky zde netolerujeme. V případě, že budou podobné zprávy pokračovat, dejte mi prosím vědět. Díky za pomoc Kate hafoj!Děkujeme Kate!;-) ;-) ;-) ;-)
Anežka (18.06.2009 00:14:15) napsal: Dnes mě přišlo od uživatelky „Vlasta“ toto: Tak dnes mi přišlo od uživatelky „Vlasta“ toto: ahojky mužeme tě poprosit když najdeš chvilku čas a podivaš se na tento odkaz a ,poslat mym dětem hlas moc děkujeme http://www.blesk.cz/zlaticka… Tak mám takový dojem, že upozornění od Kate ze 16.6. asi nepomohlo. toto je normalni SPAM a je div, ze nekdo ma cas na hromadne rozesilani zadosti tohodle typu >:-(
Tak už mi to přišlo taky…uživatelka VLASTA vymazat,protože opakovaně neuposlechla: ahojky mužeme tě poprosit když najdeš chvilku čas a podivaš se na tento odkaz a ,poslat mym dětem hlas moc děkujeme http://www.blesk.cz/zlaticka?… soutěž končí v patek
Ahojky.Prosíme o váš hlas pro Rozinku v soutěži http://www.miciny.cz/…libim-se-ti/?… mocinky děkujem do tedka mi to bylo tak nejak jedno, ale kazdy den neco podobnyho? >:-(
scrollan (18.06.2009 20:22:04) napsal: Také jsem dostala ruto zprávu8-} a hlasovalas ? :-D
typu hlasuj pro moje děti, či koně, kotě atd.:-D Taky soutěžím, ale somrovat mě nenapadlo.Sprosté, že někomu jsem zapomněla poslat, nebo poslala kostičky málo profilům, zatím ne. Ale jak vidím, co není, může klidně být. Zřejmě se tu najde i pár i****ů, ostatně jako všude.!!!!Černé ovce se najdou všude, měl by být povolený :-D „odstřel“;-) jako škodné. Možná trochu ostřejší názor, ale po dobrém se s blbci nedomluvíte.>:) >:) >:) >:) >:-( >:-( ;-) ;-)
Už zase začíná chodit žebrání o kostičky pro určitého psa určitého plemene. Třeba u tohoto uživatele dávám kostičky jinému psu jiného plemene, které se mě líbí. Nejsem povinna obdarovávat něco nebo někoho, kdo mě nesedí nebo se nelíbí. Žádám, aby jste mě neposílali různé takové zprávy, že chcete ode mě kostičky nebo body do různých soutěží. Dokážu si vybrat sama, komu co dám. Děkuji.
pro změnu od nějaké majitelky koně, že jsou v soutěži o uzdečku. Nick neřeknu, hned jsem to smazala. 8-}
eponita (18.06.2009 14:15:57) napsal: Tak už mi to přišlo taky…uživatelka VLASTA vymazat,protože opakovaně neuposlechla: ahojky mužeme tě poprosit když najdeš chvilku čas a podivaš se na tento odkaz a ,poslat mym dětem hlas moc děkujeme http://www.blesk.cz/zlaticka… soutěž končí v patek taky jsem tuhle zprávu dostala>:)
Kate (16.06.2009 16:46:24) napsal: Mě to přišlo taky, uživatelku jsem upozornila, že toto tu trestáme odebráním bodů z bonus programu!Bára (16.06.2009 16:40:26) napsal: Nikola (16.06.2009 15:55:16) napsal: Co mě ale maximálně rozčiluje, jsou žebrací vzkazy typu : ,,Hlasuj pro mé zvíře, děti, mě na odkaze …" . To mě fakt nebaví a neotvírám to, už jenom proto, že by tam taky mohl být nějaký šířitel viru, že. A taky, když pro něco hlasovat chci, tak si to vyhledám. Na tyto vzkazy opravdu nereaguji, takže se nemusíte obtěžovat mi je posílat. Snad ti taky nepřišla tato zpráva? ahojky mužeme tě poprosit když najdeš chvilku čas a podivaš se na tento odkaz a ,poslat mym dětem hlas moc děkujeme http://ww­w.blesk.cz/zla­ticka?…A když jsem odpověděla že ne, tak mi přišlo toto ok to nevadí jsou tady jiny lidičky kterí radi pomužou nic to nestoji dekuji Já to prostě nepochopím – to je jak žebrat v metru drobný… 8-} hafoj!Moc děkoujeme,posíláme kostičky!;-)
Dnes mě přišlo od uživatelky „Vlasta“ toto: Tak dnes mi přišlo od uživatelky „Vlasta“ toto: ahojky mužeme tě poprosit když najdeš chvilku čas a podivaš se na tento odkaz a ,poslat mym dětem hlas moc děkujeme http://www.blesk.cz/zlaticka… Tak mám takový dojem, že upozornění od Kate ze 16.6. asi nepomohlo.
Tak dnes mi přišlo od uživatelky „Vlasta“ toto: ahojky mužeme tě poprosit když najdeš chvilku čas a podivaš se na tento odkaz a ,poslat mym dětem hlas moc děkujeme http://www.blesk.cz/zlaticka?…
Kate (16.06.2009 16:46:24) napsal: Mě to přišlo taky, uživatelku jsem upozornila, že toto tu trestáme odebráním bodů z bonus programu! Mně to přišlo taky, asi je to široce založená kampaň.A někdo se prostě chytí.Díky Kate za pohotovou reakci.
Mě to přišlo taky, uživatelku jsem upozornila, že toto tu trestáme odebráním bodů z bonus programu! Bára (16.06.2009 16:40:26) napsal: Nikola (16.06.2009 15:55:16) napsal: Co mě ale maximálně rozčiluje, jsou žebrací vzkazy typu : ,,Hlasuj pro mé zvíře, děti, mě na odkaze …" . To mě fakt nebaví a neotvírám to, už jenom proto, že by tam taky mohl být nějaký šířitel viru, že. A taky, když pro něco hlasovat chci, tak si to vyhledám. Na tyto vzkazy opravdu nereaguji, takže se nemusíte obtěžovat mi je posílat. Snad ti taky nepřišla tato zpráva? ahojky mužeme tě poprosit když najdeš chvilku čas a podivaš se na tento odkaz a ,poslat mym dětem hlas moc děkujeme http://ww­w.blesk.cz/zla­ticka?…A když jsem odpověděla že ne, tak mi přišlo toto ok to nevadí jsou tady jiny lidičky kterí radi pomužou nic to nestoji dekuji Já to prostě nepochopím – to je jak žebrat v metru drobný… 8-}
Nikola (16.06.2009 15:55:16) napsal: Co mě ale maximálně rozčiluje, jsou žebrací vzkazy typu : ,,Hlasuj pro mé zvíře, děti, mě na odkaze …" . To mě fakt nebaví a neotvírám to, už jenom proto, že by tam taky mohl být nějaký šířitel viru, že. A taky, když pro něco hlasovat chci, tak si to vyhledám. Na tyto vzkazy opravdu nereaguji, takže se nemusíte obtěžovat mi je posílat. Snad ti taky nepřišla tato zpráva? ahojky mužeme tě poprosit když najdeš chvilku čas a podivaš se na tento odkaz a ,poslat mym dětem hlas moc děkujeme http://www.blesk.cz/zlaticka?… A když jsem odpověděla že ne, tak mi přišlo toto ok to nevadí jsou tady jiny lidičky kterí radi pomužou nic to nestoji dekuji Já to prostě nepochopím – to je jak žebrat v metru drobný… 8-}
to jste mě fakt dostali. Mě naštěstí nic takového zatím nepřišlo. Jako je fakt, že se mi tady někteří pejsci opravdu nelíbí vzhledově (každému se líbí něco jiného, o tom není žádná), ale jsou to něčí miláčci a dělaj jim radost a pokud mě někdo upřímně miluje a rozkrájí se pro mě, tak určitě nebudu řešit, jestli je to krasavec nebo Quasimodo. Nikdy by mě nenapadlo někomu říct, že má škaredého mazlíčka nebo mu dát méně kostiček. Je tady, protože je super a páníček ho miluje. Jinak by mu přece nědělal profil a kašlal by na něj. ;-) Co mě ale maximálně rozčiluje, jsou žebrací vzkazy typu : ,,Hlasuj pro mé zvíře, děti, mě na odkaze …" . To mě fakt nebaví a neotvírám to, už jenom proto, že by tam taky mohl být nějaký šířitel viru, že. A taky, když pro něco hlasovat chci, tak si to vyhledám. Na tyto vzkazy opravdu nereaguji, takže se nemusíte obtěžovat mi je posílat. Mezi ně však nepočítám, když třeba Ája dělala něco pro zvířátka. Sbírky pro útulky jsou super a o takových akcích by se určitě mělo informovat!:-)
Tohle je vážně hnus. S tím, že lidé budou hodnotit moje zvíře, si tady už ten profil vytvářím, takže nechápu, jak se někdo může vztekat. A pokud má někdo tolik profilů, tak se ani nedivím, že někdo nehlasuje všem, i když je to čistě jen jeho věc, koho bude hodnotit, stejně tak je věc hodnoceného, jestli kosti vrátí nebo ne. A napsat „vedz ze nato upozornim aj ostatnych aka si ty potvora“..To snad ne, tohleto?! Tomu už se nejde, než smát!!
KATE, DĚKUJU ZA ZÁJEM!!!!UŽIVATELKU SI NAŠLA SPRÁVNĚ! Kate (14.06.2009 20:03:05) napsal: Jasně, ale nejdřív, než jí dám penalizaci, potřebuji ujistit, zda je to opravdu ta uživatelka, co jí psala… nerada bych strhla body někomu jinému.Kačus (14.06.2009 17:58:15) napsal: Co je moc,tj, moc!Vždyť uživatel by neměl nic psát,ani kdyby jsi dala 1 kostičku!Tady si každý může a hodnotí tak jak chce, a nikdo nikomu nebude říkat koho a jak hodnotit!Samoz­řejmně děkujem Kate že ji našla,a chtělo by to jí na to upozornit,A RYCHLE PROSÍM!>-|
ANO PŘESNĚ TATO UŽIVATELKA TO PSALA…MÁM TU ZPRÁVU SCHOVANOU V ARCHIVU, POKUD BUDE POTŘEBA!!!! Kate (14.06.2009 17:39:41) napsal: Ahoj, je to tato uživatelka? – https://www.hellosandy.cz/…atele/26062/Mi­šulka (14.06.2009 15:34:15) napsal: UŽ MĚ VYTÁČÍ NAPROSTÁ DRZOST NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ. JEDNOU TÝDNĚ DOSTÁVÁM MEJLY JAK MÁM HNUSNÉ PSY A JAKÁ JSEM ......NĚKOLIK SPROSTÝCH SLOV…TO SE DÁ OMLUVIT, ŽE MEZI NÁMI ŽIJÍ I TOTÁLNÍ PAKA. ALE ABY MI NĚKDO VYNADAL ZA TO, ŽE KOSTIČKUJE JEN JEDEN PROFIL Z 7 JEDNOHO UŽIVATELE TO UŽ JE MOC…ZKOPÍROVÁVÁM ZPRÁVU, KTERÁ DORAZILA DNESKA!!!Od: Majka50 ak ty si myslis ze ty mne budes hodnotit len jeden profil a ja tebe dva?A neni to po prvy raz, tak to si na velkom omyle a vedz ze nato upozornim aj ostatnych aka si ty potvora,prajem peknu nedelu pá
Jasně, ale nejdřív, než jí dám penalizaci, potřebuji ujistit, zda je to opravdu ta uživatelka, co jí psala… nerada bych strhla body někomu jinému. Kačus (14.06.2009 17:58:15) napsal: Co je moc,tj, moc!Vždyť uživatel by neměl nic psát,ani kdyby jsi dala 1 kostičku!Tady si každý může a hodnotí tak jak chce, a nikdo nikomu nebude říkat koho a jak hodnotit!Samoz­řejmně děkujem Kate že ji našla,a chtělo by to jí na to upozornit,A RYCHLE PROSÍM!>-|
= White Fox = (14.06.2009 16:14:36) napsal: Mišulka (14.06.2009 15:34:15) napsal: UŽ MĚ VYTÁČÍ NAPROSTÁ DRZOST NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ. JEDNOU TÝDNĚ DOSTÁVÁM MEJLY JAK MÁM HNUSNÉ PSY A JAKÁ JSEM ......NĚKOLIK SPROSTÝCH SLOV…TO SE DÁ OMLUVIT, ŽE MEZI NÁMI ŽIJÍ I TOTÁLNÍ PAKA. ALE ABY MI NĚKDO VYNADAL ZA TO, ŽE KOSTIČKUJE JEN JEDEN PROFIL Z 7 JEDNOHO UŽIVATELE TO UŽ JE MOC…ZKOPÍROVÁVÁM ZPRÁVU, KTERÁ DORAZILA DNESKA!!!Od: Majka50 ak ty si myslis ze ty mne budes hodnotit len jeden profil a ja tebe dva?A neni to po prvy raz, tak to si na velkom omyle a vedz ze nato upozornim aj ostatnych aka si ty potvora,prajem peknu nedelu páMilá Míšo,tomu to se říká lidská závist. Nejsi první,komu se toto stalo. Mě píší každý den,jak mám škaredou fenku ale to mi ji jen závidí:-) . Opravdu si z toho nic nedělej,ty máš psy opravdu krásné;-) . Prostě ten,kdo nemá rád psy,nemá rád lidi:-D . Mně se velmi nelíbí osobní zprávy tohoto typu,zvláště,když mám i jinou činnot než kostičkovat!;-) Ale snažím se kamarády podpořit,protože vím,jak je těžké tu medaili dostat skutečně čistě a fairově,zvl.,když je člověk u PC sám…:-DD Takže i nyní najdu chvíli času,ale jen pro kamarády a cca 120 koček i pejsků.Ale co se mně nelíbí a to těžko ovlivním,že když nestačím poslat,některý přítel nenapíše…Až,když pošlu…8-} Ale to je otázka toho,je-li nám bližší naše zvířátko a kamarádi nebo medaile…Nedělejte si z toho nic!!!:-DD Aja. P.S.Taky jsme dostali zprávu:,,B.l.b.á Ajo a b.l.b.ý. Toníku!!!:-D :-D :-D Myslíte,že ten,co toto psal,má IQ alespon průměrné?Toník jen odepsal:,,Chytrá Aja a chytrý Toník!"…:-D :-DD :-) Aja.
Ahoj, je to tato uživatelka? – https://www.hellosandy.cz/…atele/26062/ Mišulka (14.06.2009 15:34:15) napsal: UŽ MĚ VYTÁČÍ NAPROSTÁ DRZOST NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ. JEDNOU TÝDNĚ DOSTÁVÁM MEJLY JAK MÁM HNUSNÉ PSY A JAKÁ JSEM ......NĚKOLIK SPROSTÝCH SLOV…TO SE DÁ OMLUVIT, ŽE MEZI NÁMI ŽIJÍ I TOTÁLNÍ PAKA. ALE ABY MI NĚKDO VYNADAL ZA TO, ŽE KOSTIČKUJE JEN JEDEN PROFIL Z 7 JEDNOHO UŽIVATELE TO UŽ JE MOC…ZKOPÍROVÁVÁM ZPRÁVU, KTERÁ DORAZILA DNESKA!!!Od: Majka50 ak ty si myslis ze ty mne budes hodnotit len jeden profil a ja tebe dva?A neni to po prvy raz, tak to si na velkom omyle a vedz ze nato upozornim aj ostatnych aka si ty potvora,prajem peknu nedelu pá
hLAVU SI S TÍ URČITĚ NELÁMU;-D ;-D ;-D ;-D TO SPÍŠ JEN TAK PRO INFORMACI JACÍ UŽIVATELE JSOUO NA VENEK A JACÍ UVNITŘ!! = White Fox = (14.06.2009 16:14:36) napsal: Mišulka (14.06.2009 15:34:15) napsal: UŽ MĚ VYTÁČÍ NAPROSTÁ DRZOST NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ. JEDNOU TÝDNĚ DOSTÁVÁM MEJLY JAK MÁM HNUSNÉ PSY A JAKÁ JSEM ......NĚKOLIK SPROSTÝCH SLOV…TO SE DÁ OMLUVIT, ŽE MEZI NÁMI ŽIJÍ I TOTÁLNÍ PAKA. ALE ABY MI NĚKDO VYNADAL ZA TO, ŽE KOSTIČKUJE JEN JEDEN PROFIL Z 7 JEDNOHO UŽIVATELE TO UŽ JE MOC…ZKOPÍROVÁVÁM ZPRÁVU, KTERÁ DORAZILA DNESKA!!!Od: Majka50 ak ty si myslis ze ty mne budes hodnotit len jeden profil a ja tebe dva?A neni to po prvy raz, tak to si na velkom omyle a vedz ze nato upozornim aj ostatnych aka si ty potvora,prajem peknu nedelu páMilá Míšo,tomu to se říká lidská závist. Nejsi první,komu se toto stalo. Mě píší každý den,jak mám škaredou fenku ale to mi ji jen závidí:-) . Opravdu si z toho nic nedělej,ty máš psy opravdu krásné;-) . Prostě ten,kdo nemá rád psy,nemá rád lidi:-D .
Baslerinda (14.06.2009 16:33:25) napsal: Hoďte to za hlavu a zasmějte se tomu,když vám někdo něco takového napíše,vaši pejsci jsou pro vás na světě ti nej a názory ostatních vám můžou být ukradené. Lucka a Akkí ( a teď mi někdo může psát jak mám hrozného psa… ) Ano,já souhlasím;-D .
Hoďte to za hlavu a zasmějte se tomu,když vám někdo něco takového napíše,vaši pejsci jsou pro vás na světě ti nej a názory ostatních vám můžou být ukradené. Lucka a Akkí ( a teď mi někdo může psát jak mám hrozného psa… )
Mišulka (14.06.2009 15:34:15) napsal: UŽ MĚ VYTÁČÍ NAPROSTÁ DRZOST NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ. JEDNOU TÝDNĚ DOSTÁVÁM MEJLY JAK MÁM HNUSNÉ PSY A JAKÁ JSEM ......NĚKOLIK SPROSTÝCH SLOV…TO SE DÁ OMLUVIT, ŽE MEZI NÁMI ŽIJÍ I TOTÁLNÍ PAKA. ALE ABY MI NĚKDO VYNADAL ZA TO, ŽE KOSTIČKUJE JEN JEDEN PROFIL Z 7 JEDNOHO UŽIVATELE TO UŽ JE MOC…ZKOPÍROVÁVÁM ZPRÁVU, KTERÁ DORAZILA DNESKA!!!Od: Majka50 ak ty si myslis ze ty mne budes hodnotit len jeden profil a ja tebe dva?A neni to po prvy raz, tak to si na velkom omyle a vedz ze nato upozornim aj ostatnych aka si ty potvora,prajem peknu nedelu pá Milá Míšo,tomu to se říká lidská závist. Nejsi první,komu se toto stalo. Mě píší každý den,jak mám škaredou fenku ale to mi ji jen závidí:-) . Opravdu si z toho nic nedělej,ty máš psy opravdu krásné;-) . Prostě ten,kdo nemá rád psy,nemá rád lidi:-D .
UŽ MĚ VYTÁČÍ NAPROSTÁ DRZOST NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ. JEDNOU TÝDNĚ DOSTÁVÁM MEJLY JAK MÁM HNUSNÉ PSY A JAKÁ JSEM ......NĚKOLIK SPROSTÝCH SLOV…TO SE DÁ OMLUVIT, ŽE MEZI NÁMI ŽIJÍ I TOTÁLNÍ PAKA. ALE ABY MI NĚKDO VYNADAL ZA TO, ŽE KOSTIČKUJE JEN JEDEN PROFIL Z 7 JEDNOHO UŽIVATELE TO UŽ JE MOC…ZKOPÍROVÁVÁM ZPRÁVU, KTERÁ DORAZILA DNESKA!!! Od: Majka50 ak ty si myslis ze ty mne budes hodnotit len jeden profil a ja tebe dva?A neni to po prvy raz, tak to si na velkom omyle a vedz ze nato upozornim aj ostatnych aka si ty potvora,prajem peknu nedelu pá
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?