Diskuze důležité:PODĚKOVÁNÍ,čtěte všem co mně znají.Kačus

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Yondaime (05.09.2009 16:03:36) napsal: Ať jenom dají, ještě se zeptám v útulcích ;) díky.Jinak,jukněte Sáře na profil,kolik tam má příspěvků......tj co?;-)
Kačus (05.09.2009 13:57:20) napsal: teď to chcou dát i do novin! Ať jenom dají, ještě se zeptám v útulcích ;)
Kačus (05.09.2009 13:57:20) napsal: teď to chcou dát i do novin! Zkusím to šoupnout všude, kde můžu ;)
http://sheltie-goldie.webnode. cz/pomozte-sarince/ takhle to zatím mám písni kdybys chtěla abych tam napsala ještě něco;-) A kde se ztratila?? :_/
Taky se přidám jen com mi půjde introš nějak blbne.
Kačus, tak co Sárinka, našla se?? :(
Kačus (05.09.2009 12:51:09) napsal: tak po tomhle vzukazu už to ví snad všichni,ještě se to rozšířilo,chodí mi čím dál tím víc vzkazů že se taky přidává!DÍKY MOC !! !! !! !! !! ;-) :-D Dáme taky na svoje stránky :)
Kačus (05.09.2009 13:39:51) napsal: TAK UŽ HLEDAJÍ SNAD VŠICHNI NA HAFÍKÁCH!ANI UŽ TO NEPOČÍTÁM,ALE PŘEZ 55 URČITĚ!;-) ;-) teď to chcou dát i do novin!
Kačus (05.09.2009 13:20:13) napsal: je to neskutečné,ale za 1h,mi napsalo 24 lidí !! !! !! TAK UŽ HLEDAJÍ SNAD VŠICHNI NA HAFÍKÁCH!ANI UŽ TO NEPOČÍTÁM,ALE PŘEZ 55 URČITĚ!;-) ;-)
Kačus (05.09.2009 12:51:09) napsal: tak po tomhle vzukazu už to ví snad všichni,ještě se to rozšířilo,chodí mi čím dál tím víc vzkazů že se taky přidává!DÍKY MOC !! !! !! !! !! ;-) :-D je to neskutečné,ale za 1h,mi napsalo 24 lidí !! !! !!
Kačus (05.09.2009 11:58:21) napsal: Hafoj....jak víte,před časem se mi ztratila naše Labradorka Sárinka...:( :_( Víte,ona je celý muj život....:_( poslední dobou jsem strašně smutná,a většinou při psaní že se ztratila brečím....i teď když píšu toto...:_( :_( :_( Ačkoli jsem to nečekala,všichni moji pátelé z Hafíků mi začali psát:doufám že se najde,nebojte,najde se.....a taková další vlídná a milá slovíčka....:D a tak jsem na Hafíkách začala trávit víc času...Potom ale kamarádi začali pomáhat,dávali na www že se ztratila,dovolila jsem zkopírovat foto a moc mi pomohli!Někteří dokonce osobně hledali!Tak bych VŠEM CHTĚLA PODĚKOVAT,TĚM,KTEŘÍ MI ZACHRAŇUJOU ŽIVOT,PROTOŽE TO SÁRA JE...:_( Osobně a hlavně bych chtěla poděkovat: Sajince-která mě vždy potěší,dává to na www a zapojuje lidi na hledání,už o tom ví skoro všichni-dává mi velkou,moc velkou naději... ;-) Lůca a vlci-známe se osobně,spolu i hledáme,dává to na všeliaké inzerce...:D Verunce-která to taky dá na www že se ztratila...;-) Lucka Raifová-dává to také na různé stránky...;-) ŠÁRKA A DANIELKA-také se zapojují...;-) Marika-další přidává ruku k dílu...;-) Bessinka-zapojila se a dala mi telefon na rádio,kde páníčkové hledají pejsky...;-) Lucík a Marley-též díky za hezká slova a za optání v útulkách...;-) Ilča,EnricoM,ZLATIČKO,Míša aPája,veverka-veveruška,Majk a,Lucie,Čičoun....a monohodalších mi píše,ať se conejdřív vrátí....:D TAK VÁM STRAŠNĚ MOC DĚKUJI,JDE VIDĚT,ŽE SE TO NA HAFÍKÁCH VYPLATÍ,ŽE JE DOBŘE TU M´ÍT KAMARÁDY A VŠEM MOC DÍKY !! :D Až jsem se z toho rozbrečela....:_( :_( které jsem nenapsala,tak se omlouvám,je jich tolik že si je nepamatuji...kdyžtak se připište!:_( ;-) tak po tomhle vzukazu už to ví snad všichni,ještě se to rozšířilo,chodí mi čím dál tím víc vzkazů že se taky přidává!DÍKY MOC !! !! !! !! !! ;-) :-D
Kačus (05.09.2009 11:58:21) napsal: Hafoj....jak víte,před časem se mi ztratila naše Labradorka Sárinka...:( :_( Víte,ona je celý muj život....:_( poslední dobou jsem strašně smutná,a většinou při psaní že se ztratila brečím....i teď když píšu toto...:_( :_( :_( Ačkoli jsem to nečekala,všichni moji pátelé z Hafíků mi začali psát:doufám že se najde,nebojte,najde se.....a taková další vlídná a milá slovíčka....:D a tak jsem na Hafíkách začala trávit víc času...Potom ale kamarádi začali pomáhat,dávali na www že se ztratila,dovolila jsem zkopírovat foto a moc mi pomohli!Někteří dokonce osobně hledali!Tak bych VŠEM CHTĚLA PODĚKOVAT,TĚM,KTEŘÍ MI ZACHRAŇUJOU ŽIVOT,PROTOŽE TO SÁRA JE...:_( Osobně a hlavně bych chtěla poděkovat: Sajince-která mě vždy potěší,dává to na www a zapojuje lidi na hledání,už o tom ví skoro všichni-dává mi velkou,moc velkou naději... ;-) Lůca a vlci-známe se osobně,spolu i hledáme,dává to na všeliaké inzerce...:D Verunce-která to taky dá na www že se ztratila...;-) Lucka Raifová-dává to také na různé stránky...;-) ŠÁRKA A DANIELKA-také se zapojují...;-) Marika-další přidává ruku k dílu...;-) Bessinka-zapojila se a dala mi telefon na rádio,kde páníčkové hledají pejsky...;-) Lucík a Marley-též díky za hezká slova a za optání v útulkách...;-) Ilča,EnricoM,ZLATIČKO,Míša aPája,veverka-veveruška,Majk a,Lucie,Čičoun....a monohodalších mi píše,ať se conejdřív vrátí....:D TAK VÁM STRAŠNĚ MOC DĚKUJI,JDE VIDĚT,ŽE SE TO NA HAFÍKÁCH VYPLATÍ,ŽE JE DOBŘE TU M´ÍT KAMARÁDY A VŠEM MOC DÍKY !! :D Až jsem se z toho rozbrečela....:_( :_( které jsem nenapsala,tak se omlouvám,je jich tolik že si je nepamatuji...kdyžtak se připište!:_( ;-) tak po tomhle vzkazu už to vií snad všichny,ještě se to rozšířilo,je to dobře,jste opravdu moc hodní!;-)
Hafoj....jak víte,před časem se mi ztratila naše Labradorka Sárinka...:( :_( Víte,ona je celý muj život....:_( poslední dobou jsem strašně smutná,a většinou při psaní že se ztratila brečím....i teď když píšu toto...:_( :_( :_( Ačkoli jsem to nečekala,všichni moji pátelé z Hafíků mi začali psát:doufám že se najde,nebojte,najde se.....a taková další vlídná a milá slovíčka....:D a tak jsem na Hafíkách začala trávit víc času...Potom ale kamarádi začali pomáhat,dávali na www že se ztratila,dovolila jsem zkopírovat foto a moc mi pomohli!Někteří dokonce osobně hledali!Tak bych VŠEM CHTĚLA PODĚKOVAT,TĚM,KTEŘÍ MI ZACHRAŇUJOU ŽIVOT,PROTOŽE TO SÁRA JE...:_( Osobně a hlavně bych chtěla poděkovat: Sajince-která mě vždy potěší,dává to na www a zapojuje lidi na hledání,už o tom ví skoro všichni-dává mi velkou,moc velkou naději... ;-) Lůca a vlci-známe se osobně,spolu i hledáme,dává to na všeliaké inzerce...:D Verunce-která to taky dá na www že se ztratila...;-) Lucka Raifová-dává to také na různé stránky...;-) ŠÁRKA A DANIELKA-také se zapojují...;-) Marika-další přidává ruku k dílu...;-) Bessinka-zapojila se a dala mi telefon na rádio,kde páníčkové hledají pejsky...;-) Lucík a Marley-též díky za hezká slova a za optání v útulkách...;-) Ilča,EnricoM,ZLATIČKO,Míša a Pája,veverka-veveruška,Majka ,Lucie,Čičoun....a monoho dalších mi píše,ať se co nejdřív vrátí....:D TAK VÁM STRAŠNĚ MOC DĚKUJI,JDE VIDĚT,ŽE SE TO NA HAFÍKÁCH VYPLATÍ,ŽE JE DOBŘE TU M´ÍT KAMARÁDY A VŠEM MOC DÍKY !! :D Až jsem se z toho rozbrečela....:_( :_( které jsem nenapsala,tak se omlouvám,je jich tolik že si je nepamatuji...kdyžtak se připište!:_( ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?