Diskuze Dva dotazy - prosby

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, zda by nešlo udělat, aby se nově přiřazení kamarádi řadili na poslední místa mezi kámoše v profilech. A druhý dotaz, ale to je takový navíc, jestli byste nechtěli udělat to, aby se u profilů zobrazovalo „poslední přihlášení“. Díky a ahoj ;-) ;-)
von CHYR (22.04.2009 12:29:57) napsal: very,very much:-) :-) :-) :-) Your welcome ;-) ;-)
Jessica (22.04.2009 08:35:29) napsal: von CHYR (21.04.2009 20:32:03) napsal: ve staré verzi jsem za 1.měla možnost přehledně uspořádat přátele svých miláčků a za 2.a to je pro mne nejhlavnější problém, byly kromě jména psa uváděny jména uživatelů!!!!Možná je to mým stárnoucným „hadrmozkem“,ale lépe jsem se orientovala než teď, když mi tam k malinkatým obrázkům naskakují pouze jména zvířátek.A ještě jeden poznatek, dříve jsem si po rozkliknutí fotogalerie,mohla prohlédnout kteroukoli fotku ve zvětšené formě a opět se vrátit do základní nabítky fotek.Ale teď musím úplně vyjet,znovu otevřít galerii atd,a tak stále dokola.Opravdu jste se řídili heslem -V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA-?????????????­??????Ahoj, pokud jsem pochopila tvůj problém dobře, tak nemusíš vyjíždět z celé fotogalerie, stačí, když na fotku klikneš a pak se ti zase ukáže celé album, kde si můžeš vybrat další fotku k prohlédnutí.
von CHYR (21.04.2009 20:32:03) napsal: ve staré verzi jsem za 1.měla možnost přehledně uspořádat přátele svých miláčků a za 2.a to je pro mne nejhlavnější problém, byly kromě jména psa uváděny jména uživatelů!!!!Možná je to mým stárnoucným „hadrmozkem“,ale lépe jsem se orientovala než teď, když mi tam k malinkatým obrázkům naskakují pouze jména zvířátek.A ještě jeden poznatek, dříve jsem si po rozkliknutí fotogalerie,mohla prohlédnout kteroukoli fotku ve zvětšené formě a opět se vrátit do základní nabítky fotek.Ale teď musím úplně vyjet,znovu otevřít galerii atd,a tak stále dokola.Opravdu jste se řídili heslem -V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA-??????????????????? Ahoj, pokud jsem pochopila tvůj problém dobře, tak nemusíš vyjíždět z celé fotogalerie, stačí, když na fotku klikneš a pak se ti zase ukáže celé album, kde si můžeš vybrat další fotku k prohlédnutí.
ve staré verzi jsem za 1.měla možnost přehledně uspořádat přátele svých miláčků a za 2.a to je pro mne nejhlavnější problém, byly kromě jména psa uváděny jména uživatelů!!!!Možná je to mým stárnoucným „hadrmozkem“,ale lépe jsem se orientovala než teď, když mi tam k malinkatým obrázkům naskakují pouze jména zvířátek.A ještě jeden poznatek, dříve jsem si po rozkliknutí fotogalerie,mohla prohlédnout kteroukoli fotku ve zvětšené formě a opět se vrátit do základní nabítky fotek.Ale teď musím úplně vyjet,znovu otevřít galerii atd,a tak stále dokola.Opravdu jste se řídili heslem -V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA-???????????????????
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?