Diskuze Dva profily stejných koní

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jerry (23.11.2010 13:27:44) napsal: Všichni, kdo nemají své fotky, musí mít profil označen jako virtuální a musí mít na fotky povolení. Vztahuje se na fotky autorský zákon a vy nahráním potvrzujete, že na ní povolení máte, tudíž si za to ručíte vy v případě problémů. Více v pravidlech. No jo, v pravidlech. Tak to vysvětlete těm třináctiletým slečnám -obecně vzato, které tady mají např. 15 fríských koní označených jako skuteční koně, což je vzhledem k ceně za jednoho takového koně a náklady na "uživení" tolika koní... No nebudu se rozčilovat, prostě je to logicky pitomost. Osobně, vůbec bych nějaké "virtuální" profily nezaváděla, naopak bych je zrušila.
Všichni, kdo nemají své fotky, musí mít profil označen jako virtuální a musí mít na fotky povolení. Vztahuje se na fotky autorský zákon a vy nahráním potvrzujete, že na ní povolení máte, tudíž si za to ručíte vy v případě problémů. Více v pravidlech. Pája (23.11.2010 12:01:34) napsal: To je sice pravda, ale jak admini poznají, který z profilů je správný. Jako například u mého koně. Já bych spíš udělala to, že každý kdo má profil třeba Železníka by ho měl mít virtuální. A samozřejmě cizí fotky nebo fotky stažené z internetu bych taky zakázala.;-)
To je sice pravda, ale jak admini poznají, který z profilů je správný. Jako například u mého koně. Já bych spíš udělala to, že každý kdo má profil třeba Železníka by ho měl mít virtuální. A samozřejmě cizí fotky nebo fotky stažené z internetu bych taky zakázala.;-) Milena (22.11.2010 22:13:27) napsal: Pokud jsem dobře četla pravidla, je to špatně. A na cizí fotky by mělo být povolení. Některým těmto koníkům bych moc ráda posílala jablíčka, protože jsou krásní a něco umí, ale takhle vlastně nevím, komu posílám.
Pokud jsem dobře četla pravidla, je to špatně. A na cizí fotky by mělo být povolení. Některým těmto koníkům bych moc ráda posílala jablíčka, protože jsou krásní a něco umí, ale takhle vlastně nevím, komu posílám.
Pokud jsem dobře četla pravidla, tak to přípustné není. A na používání cizích fotek by mělo být povolení, né?
Někomu se kůň líbí,:D tak mu udělá profil a pak to dopadá tak, že má třeba Železník nebo Tiumen i deset profilů. Můj kůň má třeba dva, ale nějak necítím potřebu to řešit. Milena (22.11.2010 05:05:51) napsal: Můžete mi, prosím, vysvětlit, proč mají nekteří slavní koně dva různé profily s různými majiteli a daty narození? Například Sixtin nebo Tiumen. Děkuji.
protože někdo našel fotky a zbytek ho nezajímalo.. ;)
Můžete mi, prosím, vysvětlit, proč mají nekteří slavní koně dva různé profily s různými majiteli a daty narození? Například Sixtin nebo Tiumen. Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?