Diskuze Dvě připomínky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, měla bych tkaové dvě poznámky. 1) Dáreček má být u jakéhosi videa o venčení, když jsem si toto video vyhledala, nezobrazilo se mi ani, že jsem na správném článku, natož pak aby se objevil dárečk. Když byl na micinách posledně dáreček u videa, nikdo ho tam nemohl najít. Nebo že bych našla špatné video? Jsou tady videa o venčení dvě? já myslím, že jsem našla to správné. 2) Dnes tady spousta lidí píše o hlasy ho nějaké fotosoutěže, což mě trochu štve 8-} 8-}
a co ten dáreček vlastně je ??
Pavla a šest kočičích mušketýrů (16.05.2012 20:53:31) napsal: Moc děkuju, našla jsem to tam. Já jsem to totiž předtím hledala v poradně, tedy tam, kam mě přesměrovala ta nápověda. :-) :-) :-) Taky moc děkuji za radu, našla jsem ho!
MIKOTI (17.05.2012 03:32:37) napsal: JESTLIŽE SI NĚKDO ŽÁDÁ HLAS V JAKÉKOLIV SOUTĚŽI,TAK NA TO VŮBEC NEREAGUJI A ŠMYTEC...NELÍBÍ SE MI,VYNUCOVAT SI HLAS>:-( Taky na to nereaguju >:-(
Pavla a šest kočičích mušketýrů (16.05.2012 20:09:03) napsal: Ahoj, měla bych tkaové dvě poznámky. 1) Dáreček má být u jakéhosi videa o venčení, když jsem si toto video vyhledala, nezobrazilo se mi ani, že jsem na správném článku, natož pak aby se objevil dárečk. Když byl na micinách posledně dáreček u videa, nikdo ho tam nemohl najít. Nebo že bych našla špatné video? Jsou tady videa o venčení dvě? já myslím, že jsem našla to správné. 2) Dnes tady spousta lidí píše o hlasy ho nějaké fotosoutěže, což mě trochu štve 8-} 8-} JESTLIŽE SI NĚKDO ŽÁDÁ HLAS V JAKÉKOLIV SOUTĚŽI,TAK NA TO VŮBEC NEREAGUJI A ŠMYTEC...NELÍBÍ SE MI,VYNUCOVAT SI HLAS>:-(
Terka (16.05.2012 20:55:47) napsal: a co ten dáreček vlastně je ?? Každý den je u Micin Hafíků i Koníků dárek - každý je za několik bodů - nic moc - 5 - 1O. Ty se sčítají. Většina z nás tady je sbírá, aby jsem za ně mohli posílat dárečky k narozeninám atd. pak jsou tady profisběrači, kteří si za nasbírané body nakupují se slevou různé věci. To si přečteš v bonus programu.
lovcova (16.05.2012 20:22:25) napsal: Já jsem dala do hledání video o venčení,ukáže se tam nalezeno články 152 a hned ten první je o tom videu a je tam dárek.;-) Moc děkuju, našla jsem to tam. Já jsem to totiž předtím hledala v poradně, tedy tam, kam mě přesměrovala ta nápověda. :-) :-) :-)
já sem dáreček našla, ale nevím co to má jako představovat .... :P
Pavla a šest kočičích mušketýrů (16.05.2012 20:09:03) napsal: Ahoj, měla bych tkaové dvě poznámky. 1) Dáreček má být u jakéhosi videa o venčení, když jsem si toto video vyhledala, nezobrazilo se mi ani, že jsem na správném článku, natož pak aby se objevil dárečk. Když byl na micinách posledně dáreček u videa, nikdo ho tam nemohl najít. Nebo že bych našla špatné video? Jsou tady videa o venčení dvě? já myslím, že jsem našla to správné. 2) Dnes tady spousta lidí píše o hlasy ho nějaké fotosoutěže, což mě trochu štve 8-} 8-} :-D Občas se mi stane, že mi přijde žádost o hlas do nějaké soutěže - od někdo, koho neznám - nechápu to, přijde mi to, jemně řečeno - dost protivné. Dana
Pavla a šest kočičích mušketýrů (16.05.2012 20:09:03) napsal: Ahoj, měla bych tkaové dvě poznámky. 1) Dáreček má být u jakéhosi videa o venčení, když jsem si toto video vyhledala, nezobrazilo se mi ani, že jsem na správném článku, natož pak aby se objevil dárečk. Když byl na micinách posledně dáreček u videa, nikdo ho tam nemohl najít. Nebo že bych našla špatné video? Jsou tady videa o venčení dvě? já myslím, že jsem našla to správné. 2) Dnes tady spousta lidí píše o hlasy ho nějaké fotosoutěže, což mě trochu štve 8-} 8-} Já jsem dala do hledání video o venčení,ukáže se tam nalezeno články 152 a hned ten první je o tom videu a je tam dárek.;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?