Diskuze Dyspnoe

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ani se Vám nedivím,že se s tím nemůžete vyrovnat...Toho se bojí asi každý kdo má rád kočičky,až mu jednou zemře.Tak se držte a co nejdříve si kupte za kocourka náhradu,nejlépe koťátko,to vás z toho dostane o hodně dřív.Držím palečky,ať toto ošklivé období co nejlépe překonáte..
Fr.O. (14.12.2012 10:53:51) napsal: Ahoj, mám, tedy měl jsem dva kocourky. Řádně vykastrované, vakcinované, živené apod. Poslední dva roky téměř pořád v bytě. Devítiletý Kokešek měl za celý život jen pár problémů, především stres při vakcinaci u veterináře, což jsme vyřešili tím, že jsme jej očkovali doma sami. Před týdnem v noci začal z ničeho nic špatně dýchat, okamžitě jsem s ním vyrazil na pohotovost, mám to 3 minuty, nikdo tam nebyl, tak jsem volal, lekař že dorazí za půl hodiny, takže jsme se vrátili domů. Za půl hodiny jsme vyrazili opět, ale to už mě zkolaboval po cestě, krev z čumáčku atd. Lékař prohlásil, že Dyspnoe a že je normální za hodinu být.... Nikomu nic nevyčítám, jen se s tím nemohu vyrovnat. Hodinu před smrtí papal, škádlil se s druhým kocourkem, měli dobrou péči. Obviňuji sám sebe...:( Hlavně se neobviňujte, to co se kocourkovi stalo, v žádném případě nesouvisí s Vaší péčí. Náhlým úhynem za příznaků dechové nedostatečnosti se nejčastěji projevuje skryté onemocnění srdce. Může to být stav po prodělané viróze, ale ve většině případů je to dáno geneticky. Je mi to moc líto, máme podobnou zkušenost a znám i jiné kočičky, které takto odešly nečekaně a náhle, viděla jsem i náhlý úhyn kočičky na výstavě.:-(
Ahoj, mám, tedy měl jsem dva kocourky. Řádně vykastrované, vakcinované, živené apod. Poslední dva roky téměř pořád v bytě. Devítiletý Kokešek měl za celý život jen pár problémů, především stres při vakcinaci u veterináře, což jsme vyřešili tím, že jsme jej očkovali doma sami. Před týdnem v noci začal z ničeho nic špatně dýchat, okamžitě jsem s ním vyrazil na pohotovost, mám to 3 minuty, nikdo tam nebyl, tak jsem volal, lekař že dorazí za půl hodiny, takže jsme se vrátili domů. Za půl hodiny jsme vyrazili opět, ale to už mě zkolaboval po cestě, krev z čumáčku atd. Lékař prohlásil, že Dyspnoe a že je normální za hodinu být.... Nikomu nic nevyčítám, jen se s tím nemohu vyrovnat. Hodinu před smrtí papal, škádlil se s druhým kocourkem, měli dobrou péči. Obviňuji sám sebe...:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?