Diskuze E-mail

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pomůže spamový filtr, ale také není všemocný. Lucie & Caesar & Ferda (20.07.2011 09:23:20) napsal: Děkuju moc za odpovědi, ale co mám tedy dělat?? Když ho zruším, jak mi budou hafici posílat e-maily??
Rexík (20.07.2011 06:23:24) napsal: Založením nového emailu nevyřešíš příchozí spamy. Časem Ti začnou chodit znovu. A postup, který Ti Pája radí, nevyřeší Tvůj přihlašovací email, neboť ten změnit nelze. Zde se jedná pouze o alternativní email. Děkuju moc za odpovědi, ale co mám tedy dělat?? Když ho zruším, jak mi budou hafici posílat e-maily??
Založením nového emailu nevyřešíš příchozí spamy. Časem Ti začnou chodit znovu. A postup, který Ti Pája radí, nevyřeší Tvůj přihlašovací email, neboť ten změnit nelze. Zde se jedná pouze o alternativní email. Lucie & Caesar & Ferda (19.07.2011 12:55:04) napsal: Mám dotaz a docela spěchá..Potřebuju si změnit e-mail na hafici, ale nevím jak...Hodlám ten starý zrušit, protože mi na něj chodí pořád spamy a já už ho ani nepoužívám..Mám týden na to, než se to zruší..Poradí mi prosím někdo??:(
Založením nového emailu nevyřešíš příchozí spamy. Časem Ti začnou chodit znovu. Lucie & Caesar & Ferda (19.07.2011 12:55:04) napsal: Mám dotaz a docela spěchá..Potřebuju si změnit e-mail na hafici, ale nevím jak...Hodlám ten starý zrušit, protože mi na něj chodí pořád spamy a já už ho ani nepoužívám..Mám týden na to, než se to zruší..Poradí mi prosím někdo??:(
Klikni na nastavení a sjeď kousek niž a tam je e-mail. Lucie & Caesar & Ferda (19.07.2011 12:55:04) napsal: Mám dotaz a docela spěchá..Potřebuju si změnit e-mail na hafici, ale nevím jak...Hodlám ten starý zrušit, protože mi na něj chodí pořád spamy a já už ho ani nepoužívám..Mám týden na to, než se to zruší..Poradí mi prosím někdo??:(
Mám dotaz a docela spěchá..Potřebuju si změnit e-mail na hafici, ale nevím jak...Hodlám ten starý zrušit, protože mi na něj chodí pořád spamy a já už ho ani nepoužívám..Mám týden na to, než se to zruší..Poradí mi prosím někdo??:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?