Diskuze E-SHOP

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

drahé poštovné? píší tam 65 kč a zdarma při nákupu nad 1750 nebo ne?
Asi tu mají hodně věcí, ale drahou dopravu. Já objednávám na krmeni.cz, kde mají taky hafo levných věcí a doprava nad 800,- zdarma.
ahojda všem! chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti e tímto e-shopem, přijde mi že tam nejsou zas tak rahé věci - jak co tedy, ale jsou tak hezké jako na fotce a jsou kvalitní? děkuji mo za odpověď :)
S obchodem jsem spokojená. Objednáváme tam celkem často a všecko v pohodě. Pokud náhodou něco nemají skladem, tak se ozvou a problém se nějak vyřeší. Maj ke každýmu super přístup a o celém průběhu objednávky poctivě informují pomocí sms a mejlu. A doprava 65,- není zas tak drahá, v jiných shopech jsem viděla dopravu i 150,- a výš :o(. Věci jsou zde kvalitní, doporučuju :o)
moc děkuji,to jsem chtěla slyšet;-)
Phoebe&Adel (06.01.2010 13:36:26) napsal: A náhodou, když ještě opíšeš spec kód, tak máš ještě 10% slevu za to, že jsi z hafici.cz Od druhého nákupu je sleva 5%, když opíšu ten kod bude to ještě plus 10% nebo jen těch deset??
cruella (05.01.2010 18:26:11) napsal: moc děkuji,to jsem chtěla slyšet;-) A náhodou, když ještě opíšeš spec kód, tak máš ještě 10% slevu za to, že jsi z hafici.cz
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?