Diskuze e-shop-www.spokojenypes.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky...já si taky obědnala v neděli vestu pro pejska..vyplnila jsem kód a poslali mi sms s tím, že mám zaplatit cenu...samozřejmě bez slevy...tak jsem jim hned napsala maila...že mi neuplatnili slevu...a odpověděli, že mi přeplatek vrátí na účet...tak jsem zvědavá..:-)
aha tak to nevím, zkus tam zavolat:-(
Slevu by rozhodně odečíst měli, doporučuji nejdříve zavolat (napsat jim), pak třeba Katce... diskuzi neprocházíme NEUSTÁLE, takže vždy pište email, či připomínku přes formulář dole... ne do diskuze, díky!
jo boudu a to byl nejhorší kup na světě!!!
:-) :-) :-) poslala jsem jim mejl a odpověděli,že se omlouvají a zásilku pošlou znovu už se slevou,tak jsem zvědavá,jak dlouho to bude trvat?? Snad to ještě psík nějaký den bez oblečku vydrží,zas takové mrazy tu ještě nejsou.8-} 8-}
ja objednavam a vzdycky to bylo v poradku nechavam si to privezt poste neverim ted jsem zrovna objednavala v pondeli a ve stredu jsem to mela doma :-DD
no u mě se sice taky objednávka zpozdila, ale jen o jeden den, jinak tu slevu musíš zadat nějakej kod do té objednávky, prý je to tam když to odesíláš, nestačí být přihlášený na hafících a z toho jít do e-shopu.Jinak jsem byla spokojená
já si tam teď objednala vestu pro psy .. před dvouma dnama, tak jsem zvědavá 8-|
Zajímalo by mě,zda už jste někdo z vás v tomto e-shopu nakupovali??Píšou dodání 1-4 dny což nedodrželi a navíc ještě neodečetli 10% slevu,jak tu reklamují???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?