Diskuze elektricke ohradniky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

zdravim vsechny priznivce a milovniky kocek.Mame na zahrade el.ohradnik a nemuzeme si ho vynachvalit.Nejprve jsme meli obavy aby to naseho kocourka neporanilo,nebo aby neutekl ze zahrady,ale osvedcilo se to tak ze to vsem doporucuji..stalo to sice kolem tisic,ale zato mame jistotu ze se nam nikde nezatoula nebo neprejede auto..
No my máme vysoký ohradník asi tak 1 metr,ale myslim ze o vysku ani tak nejde..spise o to ze kocka nema ani snahu jej preskocit..po pravde se nam ani jednou nestalo ze by ho nasi kocuri preskocili..zvykli si na svuj prostor a ted ho uz ani zapnuty nemivame..vypada to asi tak jako v zoo,jen se musi davat pozor aby po dratech nerostly nejake květiny apod.http://www.elektricke-ohradniky.cz/pro-kocky.php tady pro predstavu
chtěla bych moc poděkovat za radu. V září se budeme stěhovat na domeček a hrozně se těším až ty moje darebáky budu moct pustit na sluníčko, ale už teď jsem šílela jak složité bude zajištění dvoru, aby potvůrky nikam neutekly a nic se jim nestalo. Tohle jsem vživotě neslyšela a je to úžasné. Jednoduché a elegantní, žádné šílené konstrukce. Ještě jednou moc děkuji:D
Marsell (13.03.2009 13:56:58) napsal: zdravim vsechny priznivce a milovniky kocek.Mame na zahrade el.ohradnik a nemuzeme si ho vynachvalit.Nejprve jsme meli obavy aby to naseho kocourka neporanilo,nebo aby neutekl ze zahrady,ale osvedcilo se to tak ze to vsem doporucuji..stalo to sice kolem tisic,ale zato mame jistotu ze se nam nikde nezatoula nebo neprejede auto.. Prosim te, a jak je to vysoke, ze to nepreskoci nebo neproskoci? Nejak si nedovedu predstavit, jak to musi vypadat, kdyz je to opravdu ucinne.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?