Diskuze error

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

MÁM TEN SAMÝ PROBLÉM. NAVÍC JSEM CHTĚLA DAROVAT PIŠKOTY,ALE ANI TO MI NEJDE. ZKOUŠÍM RŮZNÉ PROHLÍŽEČE A JE TO STEJNÉ.
Mě se taky párkrát zobrazil Error DB, ale taky často se mi stává, že najedu na něčí profil nebo si prohlížím nákou stránku a ono se to načítá a načítá a stejně nenačtě, jedině když vymažu Cokies a znovu se přihlásím pak to de... Mám FF3. Tak by mě zajímalo jestli je chybal u mě nebo někde jinde.
tenhle error se mi taky docela často ukazuje, už se mi to stalo tak minimálně 10x za poslední tři dny. Vždycky když najedu na profil člověk, kterej mně hodnotil, nebo když přidělim kostičky..
Je to problém pořád. Některé dny míň, někdy je to ale opravdu síla.:-D
Vypadá to na docela časté výpadky u nás... optám se zítra, čím to může být. Omlouvám se a díky za vaši trpělivost... taky mě to štve :-(
Tak dnes se i mě objevuje DB error,je to nepříjemné,nemůžu si pořádně prohlížet fotogalerii,ani profily:(.
Matme take a to po cele dny...rano temer vubec, odpoledne casteji a vecer se na hafikach neda skoro fungovat. Stejne tak to ma nekolik oratel odus, se kterymi se bavim, takze chyba asi bude od hafiku :o((
mě tam naskakuje taky pořád error .kliknu na jakoukoliv stranku a musím se pak vrátit a pak to jde.ale během 5 minut jsem měla 20 error to je k zblázněn.nevím je to asi od soboty.myslela jsem že chyba je na našem PC,ale bohužel nejem jediná kdo má takový problem.jinak hafíci jsou super.Ten ERROR už mě ale rozčiluje.
Stále nic.Pokaždý se ukáže v levém rohu jen: DB Error:connect failed Na Berušku najedu normálně,ale Tomášek prostě nejde.o(
Páni :-( A jak to prosím vypadá? Zkuste prosím vypnout a zapnout prohlížeč, popřípadě se odhlásit/přihlásit. Díky.
jakmile najedu na svůj profil,je vše OK,ale když kliknu na rodinu...absolutně nic...jen error.o(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?