Diskuze Eshop

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, vim že je to divný ale mám už zase další otázku:_/ Máte někdo nějaký vytipovaný koňo eshop- měl by být:přehledný , kvalitní, solidní, a hlavně cenově přístupný. Nic extra, ale zároveň žádný šunty, beru i levné obchody, pokud máte osvědčenou kvalitu:) Děkuji vám moc.:-D ;-)
tana (09.11.2012 19:57:52) napsal: Ahoj,oblečení kupujeme často také v Elizabet Cheb,můžu doporučit.Ale jinak všechno ostatní -hlavně podsedlovky co se neshrnujou a nekrabatí, krásné čištění ,odpocky ,luxusní čelenky a z hodně kvalitní kůže a za dobrou cenu podbřišáky,kopačáky i uzdečky na stránkách Equila.Mají největší výběr bičíků,tolik druhů snad nemá ani Fleck.Oblečení ale moc nevyrábí-jen základní nejnutnější ...A taky tam nenajdeš boty a kosmetiku... www.equila.cz:-DD
Ahoj,oblečení kupujeme často také v Elizabet Cheb,můžu doporučit.Ale jinak všechno ostatní -hlavně podsedlovky co se neshrnujou a nekrabatí, krásné čištění ,odpocky ,luxusní čelenky a z hodně kvalitní kůže a za dobrou cenu podbřišáky,kopačáky i uzdečky na stránkách Equila.Mají největší výběr bičíků,tolik druhů snad nemá ani Fleck.Oblečení ale moc nevyrábí-jen základní nejnutnější ...A taky tam nenajdeš boty a kosmetiku...
Romísek (23.08.2012 16:17:09) napsal: Ahoj já často nakupuji tady: http://www.elisabeth-cheb.cz/ má tam dobré ceny a jsem spokojená :) Děkuji:)
Ahoj já často nakupuji tady: http://www.elisabeth-cheb.cz/ má tam dobré ceny a jsem spokojená :)
Emush =) (21.08.2012 20:53:01) napsal: Hodně věcí mám z DULKAJE. Je to spolehlivý, vše co od nich mám mě nezklamalo.;-) A ceny jsou fajn. www.potreby-jezdecke.cz Děkuji :D
♫ Adell ♫ (21.08.2012 19:51:46) napsal: Ahojky, vim že je to divný ale mám už zase další otázku:_/ Máte někdo nějaký vytipovaný koňo eshop- měl by být:přehledný , kvalitní, solidní, a hlavně cenově přístupný. Nic extra, ale zároveň žádný šunty, beru i levné obchody, pokud máte osvědčenou kvalitu:) Děkuji vám moc.:-D ;-) Hodně věcí mám z DULKAJE. Je to spolehlivý, vše co od nich mám mě nezklamalo.;-) A ceny jsou fajn. www.potreby-jezdecke.cz
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?