Diskuze Falešné profily

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Už to tu jednou bylo ;) Ale budiž, TOP 100 rušit nechceme, ale možnost vypnutí hlasování jakéhokoliv svého profilu mít budete, připravujeme to do nové verze.
Já na Tvém místě bych se o falešných profilech vůbec nezmiňovala. Když jsi byla upozorněna, že zvířata co máš jako uživatel, jsou majetkem někoho jiného, tak jsi je smazala a teď tam jsou další a pochybuji, že Tví. A kostičkování? Vžyď každý den si přidáváš kostičky sama na své profily. :( !! :-(
taky mám ten názor!ale hlavně mně strašně s*** a dost s*** top 100!to je jasný že tam budou jenom nejhezčí psi nebo falešný profily!!!!! ]:-(
My jsem s kostičkováním chtěli nadobro skonči.Bylo to ale silnější než my a začeli jsme zase.Souhlasíme s návrhem zrušení top 100 akostičkování:-DD
To jsem psala já.Bohužel než jsem to napsala,došlo k odhlášení.Tak jen,abych nebyla nařčena ze schovávání se.Bóbika
Dnes jsem si zčásti přečetla diskuzi o falešných profilech,hrubém chování některých jedinců a vášnivou diskuzi o kostičkování.Myslela jsem si,že pokud někdo odhalí nějakou nepravost,tak ji nahlásí adminům a ti to budou řešit.Zřejmě tomu tak není.Samosebou odsuzuji podvodné a hrubé jednání.Přiznám se však,že nesedím hodiny a hodiny u pc,abych zjišťovala,kdo je falešný a kdo ne.Tím pádem se mi určitě stalo,že jsem okostičkovala i takového jedince.Podle některých tak patřím k prospěchářům,co vrací kostičky,aby je za každou cenu dostali zpět a byli v TOP 100.Přijde mi docela nefér toto tvrdit.Někteří to tak zřejmě dělají,ale myslím si,že většina z nás taková není.Já se chodím na hafíky pokochat fotkami jiných pejsků a v rámci časových možností sem tam pročítám deníčky a povídání u profilu.Není však v mých silách sedět od rána do noci u pc a poctivě přečíst úplně všechno u všech,na které se podívám.Po dnešní vášnivé diskuzi mě napadlo,že by bylo možná nejlepší kostičkování zrušit.Způsobuje tu totiž docela ošklivé emoce a přitom vlastně vůbec k ničemu není důležité.Ale budu kostičkovat i nadále a to tak,jak chci já a komu chci a je mi úplně jedno,jestli můj hafík bude pátý,nebo 2150..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?