Diskuze FALEŠNÝ KONĚ!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ale můžu tu být jen tak zaregistrovaná,že?Nedávám sem fotky z internetu a ni nemám vlastního...:-|
To neni možný, já se fakt bavim :D že si někdo strašně přeje koně a nemá ho, tak co já s tim. Taky si přeju nosorožce a nevnucuju to tady každýmu :D A pro děti co si děsně přejou koně..- já sem si ho taky přála ale vydělat sem si na něj musela sama.. ?!
Ježiši...každý nemá to štěstá aby měl vlastního koně. Jako chápu, že fotky by se něměli stahovat z netu, protože jsou pod autorským právem, ale tak panebože vždyť je to jen internet! Je to virtuální svět koní, tak proč panebože si sem maj dávat lidi jen vlastního koně! Já taky nemam vlastního koně. A co mi brání abych tu nebyla? NIC! Pokud neporušuji autorská práva fotografií a mám na ně povolení, tak je to jedno kde se stou fotkou ukážu snad, ne?! :-~ Jinak koně, kterého tu mam zaregistrovaného já je opravdu skutečný, fotka moje a znám ho. Ale jako enchápu proč tady nadáváte k vůli virtuální hře...Grrr}-|
Dobrý den ve spolek, s každým z vás souhlasím s něčím co tu píšete ale myslím že toto téma je na majitelech a adminech těchto stránek a ne na vás. Říkat si můžete co chcete ale nic co tu píšou ostatní (u svých koních) vás zajímat nemusí. Ano, jistě že Frís který běhá dostihy je divné ale nikde tady v pravidlech nevidím že by to bylo zakázané. Určitě všem by vyhovělo kdybi na tomto webu byli takzvaní kontroloři koní a tím by se vyloučili koně kteří by nesplňovali vaše pravidla.
tak já tu třeba mám koníka který není můj ale jezdím a starám se o něho už dva roky
Jsi fakt sprostá Glorčo!!!!A kdyby něco už jsem napsala REDAKCI že sem sprostě píšeš!!!Takže ti bude asi ZRUŠENA REGISTRACE!!!!MADAM GLOROE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Veroniki (03.04.2009 11:31:06) napsal: naco tu dávají falešný koně je to hrozný já je nemam ráda třeba ti falešní se dostanou do top100 a co máme dělat my s opravdovejma koňma co sou naše Je to hrůza nemam je rada a nikdy nebudu ať si zařídí stránku pro falešný koně a nedávají je sem!!!!!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! nekdo hold nema stesti jako ty a nema 8 konu a navic ty jsou tvoje? vsechny?… neverim tomu, taky se m mohu dat tety kone, a bude to to stejny jako u tebe ze?… navic kolik ti je ze se tady vychlubujes co? :-)
Ahoj, u každého profilu je takzvané „bonzovací“ tlačítko „nevhodný obsah“. Když narazíš na profil, který je očividně virtuální, ale vydává se za skutečný, klikni na to tlačítko, objeví se formulář, napiš co je v nepořádku a odešli. Přijde to mě a já se na to podívám. Pindruše (12.07.2009 18:50:10) napsal: koukám jak majitel mění údaje,změnil datum narození,a takhle se sbíraj body.
REXINEČEK A SPOL (28.07.2009 21:05:11) napsal: PODLE MĚ KDO NEMÁ KONĚ A TOUŽÍ PO NĚM TAK AŤ HO MÁ VIRTUÁLNĚ JÁ MÁM VIRTUÁLNÍ KOČKU PROTOŽE PO KOČCE TOUŽÍM ALE MÁM NA NĚ ALERGII A TAK SI PLNÍM SVŮJ SEN VIRTUÁLNĚ A CO MÁ BEJT!TAKŽE TEN KDO NEMÁ KONĚ ALE TOUŽÍ PO NĚM BY SI MOHLY SNAT ASPOŇ UDĚLAT VKONĚ!A CO HELE MOOOC SE ZAJÍMÁTE O DRUHÉ HEZKY SI HLEĎTE SEBE!PŘEDSTAVTE SI VY CO S VKONĚM NESOUHLASÍTE-PŘEDSTAVTE SI KDYBY JSI KDYBY STE KONĚ NEMĚLI NEBO NEMOHLY JEZDIT DO STÁJÍ…CO.....TAK JIM TO DOPŘEJTE SAKRA!:( souhlasim s tebou… kdyz si je oznaci jako virtualni, tak proc by je tu nemohly mit. Ne vsichni maji to stesti aby mohly mit kone, a vy byste to meli respektovat. Taky nemam vlastniho konika, ale starma se o jednoho tak jsem ho sem dala, ale nevlastnim ho. Ale pro me to je jako by byl muj :-).
REXINEČEK A SPOL (06.08.2009 12:15:22) napsal: tady máte stránku kde je ta největší urážka koní!!!!!!!!§http://www.konicci.cz/…etail/38124/ pardon překlikla jsem se ta stránka je tahle http://www.konicci.cz/…etail/38124/
tady máte stránku kde je ta největší urážka koní!!!!!!!!§ http://www.konicci.cz/…etail/38124/
Já teda sakra vůbec nechápu,co je na seznamu koní sprostéhooo!!!!!!
Na jednu stranu souhlasím s Andrejkou, na druhou, když jsem našla zaregistrováného mého koně na ufounku myslela jsem že zešílím..To co si ta děvenka o něm navymýšlela až hrůza a k tomu tam dala fotku kobyly před porodem...
Vejula&spol. (05.04.2010 16:04:46) napsal: Někdo to štěstí prostě nemá no. Já třeba nemůžu mít vlastního koně, protože rodiče mi to nedovolí tak tu mám aspoň Falka, o kterého se už delší dobu starám. Nevidím důvod, proč by tu nemohli být ti, kteří vlastního koně nemají. Pokud ho znají a starají se o něj ať ho mají normálně. Pokud ho ani neznají a nic tak ať se dají do virtuálů a dobré. Virtuální koně mají stejně vlastní umisťování v TOPce než normální koně. A pokud u koně trávím každý den, přestože není můj, není jedno jestli ho tady mám nebo ne? Třeba já jsem s Falkem tak často jak jen můžu. Trávím s ním veškerý volný čas. Myslíte, že nemám právo ho tady mít, když si dám k němu vlastní fotky? Přestože není můj? plne s tebou souhlasim, takhle starat se o kone je, jakoby ten kun byl tvuj, je fuk, jakyho ma majitele, ale majitelem jeho srdce ses ty, protoze jestli u nej travic nejvic casu, tak sis tim jeho srdce ziskala, a to je to hlavni, meli by tady byt konici, ktery ma ten clovek opravdu rad.
Někdo to štěstí prostě nemá no. Já třeba nemůžu mít vlastního koně, protože rodiče mi to nedovolí tak tu mám aspoň Falka, o kterého se už delší dobu starám. Nevidím důvod, proč by tu nemohli být ti, kteří vlastního koně nemají. Pokud ho znají a starají se o něj ať ho mají normálně. Pokud ho ani neznají a nic tak ať se dají do virtuálů a dobré. Virtuální koně mají stejně vlastní umisťování v TOPce než normální koně. A pokud u koně trávím každý den, přestože není můj, není jedno jestli ho tady mám nebo ne? Třeba já jsem s Falkem tak často jak jen můžu. Trávím s ním veškerý volný čas. Myslíte, že nemám právo ho tady mít, když si dám k němu vlastní fotky? Přestože není můj?
zveroholik (07.05.2009 12:40:41) napsal: Ahoj,<br />sice nemám vlastního koně, ale profily koní tady na koníkách mám. Jsou tokoně z klubu, tak nevím jestli jste pro a nebo proti. Je pravda, že když setu objeví fotografie od Slawik apod. a k tomu se napíšou nějaké ty údaje,tak to nevypadá pěkně a ještě když se k tomu připíše, že ten kůň jeskutečný. (Každý kůň na fotografii je skutečný, ale víte jak tomyslím…).<br />Na začátku tu, ale kvůli tomu nemuseli padat, tak ostrá slova.:-(A takového nereálného koníka si můžete vytvořit na virtuálníchstájích jako je např. Ufonek. Tam to vypadá už přece o trochu líp. já tu taky mám koně z klubu, kde jezdim. Ale mám to tam napsaný a fotky jsou moje. Dávat sem fotky ze slawik.com je ubohý... dobře, někomu se ten kůň líbí, ale proč ho vydávat za svýho...?
ja nevim proc vam to tolik vadi treba svyho kone myt nemuzou!!! a tady nikde neni napsany ze semka nemuzou chodit lidi kteri nemaji kone chapu ze nemusi kopirovat kone z netu ale jak jinak by si tam nejakou fotku daly pokud nemaji kone?? treba pisi jak by jejich kone (ktere si urcite moc preji)meli vypadat a jak chovat,umet atd.:-|
zveroholik (07.05.2009 12:40:41) napsal: Ahoj,<br />sice nemám vlastního koně, ale profily koní tady na koníkách mám. Jsou tokoně z klubu, tak nevím jestli jste pro a nebo proti. Je pravda, že když setu objeví fotografie od Slawik apod. a k tomu se napíšou nějaké ty údaje,tak to nevypadá pěkně a ještě když se k tomu připíše, že ten kůň jeskutečný. (Každý kůň na fotografii je skutečný, ale víte jak tomyslím…).<br />Na začátku tu, ale kvůli tomu nemuseli padat, tak ostrá slova.:-(A takového nereálného koníka si můžete vytvořit na virtuálníchstájích jako je např. Ufonek. Tam to vypadá už přece o trochu líp. Já tu taky mám koně z klubu kde jezdim...
Veroniki (03.04.2009 11:31:06) napsal: naco tu dávají falešný koně je to hrozný já je nemam ráda třeba ti falešní se dostanou do top100 a co máme dělat my s opravdovejma koňma co sou naše Je to hrůza nemam je rada a nikdy nebudu ať si zařídí stránku pro falešný koně a nedávají je sem!!!!!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! ŠAK AŤ SI JE SEM DÁVAJ ALE AŤ JE OZNAČÍ ZA VYRTUÁLNÍ!
ALE S TÍM ABY NĚKDO VYDÁVAL VKONĚ ZA SKUTEČNÉHO S TÍM TAKY NESOUHLASÍM JEN AŤ SI JE OZNAČÍ ŽE SOU VIRTUÁLNÍ!:-)
PODLE MĚ KDO NEMÁ KONĚ A TOUŽÍ PO NĚM TAK AŤ HO MÁ VIRTUÁLNĚ JÁ MÁM VIRTUÁLNÍ KOČKU PROTOŽE PO KOČCE TOUŽÍM ALE MÁM NA NĚ ALERGII A TAK SI PLNÍM SVŮJ SEN VIRTUÁLNĚ A CO MÁ BEJT!TAKŽE TEN KDO NEMÁ KONĚ ALE TOUŽÍ PO NĚM BY SI MOHLY SNAT ASPOŇ UDĚLAT VKONĚ!A CO HELE MOOOC SE ZAJÍMÁTE O DRUHÉ HEZKY SI HLEĎTE SEBE!PŘEDSTAVTE SI VY CO S VKONĚM NESOUHLASÍTE-PŘEDSTAVTE SI KDYBY JSI KDYBY STE KONĚ NEMĚLI NEBO NEMOHLY JEZDIT DO STÁJÍ…CO.....TAK JIM TO DOPŘEJTE SAKRA!:(
koukám jak majitel mění údaje,změnil datum narození,a takhle se sbíraj body.
Miluju koně,hlavně chladnokrevní­ky,našla jsem jeden profil „hejko“>:) a ta samá fotka je i u Ardenskýho koně,nehledě na to že až po sléze majitel změnil profil na virtuální(datum nar.22.7.2009)
Terísek (21.06.2009 13:24:30) napsal: Kačenkaa (15.06.2009 22:08:46) napsal: Tag podle me pokud to nevadi autorovi fotek tag si myslim zhe at si klidne nekdo dela virtualni kone. Nekdo nema dostatek penez nebo casu na to aby mel svyho kone. Ja mam treba pronajateho a je to taky super…8-) ;-) JJ, podle mýho nemusímít každej svýho koně, aby sem mohl. Samozřejmě, že si nemá zakládat profil koně z internetu, ale já třeba chodím jenom na jezdeckej kroužek a zajímám se o koně a proto tady na tomhle foru sem!! :-( :( ja jezdim na soukromim koni, je jakoby muj a taky jsem ho sem dala… stram se o nej a jezdim na nem. Jen na nej nemam papiry,ale psychicky je muj a on to vi :-)
Kačenkaa (15.06.2009 22:08:46) napsal: Tag podle me pokud to nevadi autorovi fotek tag si myslim zhe at si klidne nekdo dela virtualni kone. Nekdo nema dostatek penez nebo casu na to aby mel svyho kone. Ja mam treba pronajateho a je to taky super…8-) ;-) JJ, podle mýho nemusímít každej svýho koně, aby sem mohl. Samozřejmě, že si nemá zakládat profil koně z internetu, ale já třeba chodím jenom na jezdeckej kroužek a zajímám se o koně a proto tady na tomhle foru sem!! :-( :(
Tag podle me pokud to nevadi autorovi fotek tag si myslim zhe at si klidne nekdo dela virtualni kone. Nekdo nema dostatek penez nebo casu na to aby mel svyho kone. Ja mam treba pronajateho a je to taky super…8-) ;-)
Ahoj, sice nemám vlastního koně, ale profily koní tady na koníkách mám. Jsou to koně z klubu, tak nevím jestli jste pro a nebo proti. Je pravda, že když se tu objeví fotografie od Slawik apod. a k tomu se napíšou nějaké ty údaje, tak to nevypadá pěkně a ještě když se k tomu připíše, že ten kůň je skutečný. (Každý kůň na fotografii je skutečný, ale víte jak to myslím…). Na začátku tu, ale kvůli tomu nemuseli padat, tak ostrá slova.:-( A takového nereálného koníka si můžete vytvořit na virtuálních stájích jako je např. Ufonek. Tam to vypadá už přece o trochu líp.
No docela zajímavá hádka, ale mylsím, že je fakt, že prostě si sem kdokoli může dát virtuálního koně, když ho takto ozančí, ale je tu podlemého dost lidí, co tvrdí, že mají koně a mají tu nějakého fríse, který má foto z netu. Já tu mám koníka, který není úplně můj ,ale už jí 2 roky jezdím, zachránila jsem jí život a myslím, že i kdž tu budou mít virtulního koně a předstírat, že je jejich, stejně niky nezažijou ten pocit, jet na něm, ani tu radost, když se naučí něco nového, když už se chová pěkně, takový poct jsem zrovna dneska měla s Janicou a myslím, že to za to stojí a měli by se nad tím ti lidé zamyslet, co tu vydávají svého koně za skutečného. ;-) My kdo tu máme skutečné koně, můžeme zachovat klid a jen si užívat radost z jízdy na hřbetu svého miláčka, který nemá tolik lidí, můžeme být za to vděční ;-)
Lída (24.04.2009 13:08:18) napsal: Myslím, že tady nikomu nevadí virtuální koně, pokud jsou označený jako virtuální a nevydávají se za skutečný. Protože není moc fér, když někdo vyhraje top sto s fotkou od Slawika a porazí tak skutečný koně, který tak pěknou fotku většinou nemaj. Takže o to myslím, že tady jde. To znamená, když budeš mít označenýho virtuálního koně, můžeš si k němu psát úplně cokoliv…Veselda (24.04.2009 10:59:24) napsal: no jen mi příde že vi koňaři tady na tý stránce děláte uzavřenej kruh !! Víš co proč rovnou nám „spodině“ neboli těm co nemaj koně nezakážete sem chodit .Prostě si chtěj splnit sen !! A ještě si myslím že ty taky o koních vše nevíš a ,že prostě sem tam něco plácneš co není pravda !! !! !! Ahoj, četla jsem vaší diskuzi a proto vás prosím, pokud víte o někom kdo má skutečný profil a je ve „skutečnosti“ virtuální – pošlete nám odkaz na mail – info@konicci.cz nebo interní zprávu. Snad to bude brzy v pořádku. Pokud má někdo nesmysly ve svém profilu, můžete mu přeci poradit. A naopak si poradit nechat. Díky za pochopení;-) Admin
Lída (24.04.2009 13:08:18) napsal: Myslím, že tady nikomu nevadí virtuální koně, pokud jsou označený jako virtuální a nevydávají se za skutečný. Protože není moc fér, když někdo vyhraje top sto s fotkou od Slawika a porazí tak skutečný koně, který tak pěknou fotku většinou nemaj. Takže o to myslím, že tady jde. To znamená, když budeš mít označenýho virtuálního koně, můžeš si k němu psát úplně cokoliv…Veselda (24.04.2009 10:59:24) napsal: no jen mi příde že vi koňaři tady na tý stránce děláte uzavřenej kruh !! Víš co proč rovnou nám „spodině“ neboli těm co nemaj koně nezakážete sem chodit .Prostě si chtěj splnit sen !! A ještě si myslím že ty taky o koních vše nevíš a ,že prostě sem tam něco plácneš co není pravda !! !! !! Ahoj, četla jsem vaší diskuzi a proto vás prosím, pokud víte o někom kdo má skutečný profil a je ve „skutečnosti“ virtuální – pošlete nám odkaz na mail – info@konicci.cz nebo interní zprávu. Snad to bude brzy v pořádku. Pokud má někdo nesmysly ve svém profilu, můžete mu přeci poradit. A naopak ti druzí si poradit nechat ;-) Díky za pochopení Admin
Myslím, že tady nikomu nevadí virtuální koně, pokud jsou označený jako virtuální a nevydávají se za skutečný. Protože není moc fér, když někdo vyhraje top sto s fotkou od Slawika a porazí tak skutečný koně, který tak pěknou fotku většinou nemaj. Takže o to myslím, že tady jde. To znamená, když budeš mít označenýho virtuálního koně, můžeš si k němu psát úplně cokoliv… Veselda (24.04.2009 10:59:24) napsal: no jen mi příde že vi koňaři tady na tý stránce děláte uzavřenej kruh !! Víš co proč rovnou nám „spodině“ neboli těm co nemaj koně nezakážete sem chodit .Prostě si chtěj splnit sen !! A ještě si myslím že ty taky o koních vše nevíš a ,že prostě sem tam něco plácneš co není pravda !! !! !!
no jen mi příde že vi koňaři tady na tý stránce děláte uzavřenej kruh !! Víš co proč rovnou nám „spodině“ neboli těm co nemaj koně nezakážete sem chodit .Prostě si chtěj splnit sen !! A ještě si myslím že ty taky o koních vše nevíš a ,že prostě sem tam něco plácneš co není pravda !! !! !!
Veselda (23.04.2009 12:41:09) napsal: no víš chápu že je opravdu blbost psát že frís jezdí dostihy ,ale ty ze sebe nedělej elitu a navíc jestli ti to ještě nedošlo tak třeba někdy na to prostě nemá peníze dejmě tomu !! !! !! !! !! ps:chápů že vám vadí když vám někdo skopíruje fotku ,ale nemusíte ze sebe dělat elitu jen proto že vlastníte koně!! !! !! Nevím čím ze sebe tu elitu jako děláme..Tím,že nám Vadí ty bláboly v některých profilech?? Tomu moc nerozumím…8-|
no víš chápu že je opravdu blbost psát že frís jezdí dostihy ,ale ty ze sebe nedělej elitu a navíc jestli ti to ještě nedošlo tak třeba někdy na to prostě nemá peníze dejmě tomu !! !! !! !! !! ps:chápů že vám vadí když vám někdo skopíruje fotku ,ale nemusíte ze sebe dělat elitu jen proto že vlastníte koně!! !! !!
Je hezký snít o koních, ale psát o nich nesmysli je trochu zcestný…když už o koních sním, tak o nich něco vím…Nemyslím si, že je špatný, že si sem lidi dávají virtuální profily koní, ale vydávat cizíko koně za svýho??? To je mi přijde divný…chápu, že si každý nemůže dovolit mít svýho, ale tak když už jsem dávám profil, tak o tom koníkovi musím něco vědět. Mám tu 4 koníky, pravda je taková, že dva z nich jsem už prodala, ale oba nový majitelé o tom vědí a když se o koníkovi dozvím něco nového, hned to v profilu opravím, aby to bylo co nejpravdivější…
dneska sem narazila na koně(malového) kerej má napsáno skutečný a je 94. ve top100 já mám doopradickýho a sem 107 to normál ale falešný aby byl 94. tak to sem neviděla fuj že se nestydí>:-(
No prosím vás!aby vás to nezabilo!je to jejich věc!tak nemůžou mkít svoeho koně!a co?to je za to chcete trestat!prostě stím nic neuděláte!a tímhle článkem si ani o jedno proccento nepomáháš!:-~
naco tu dávají falešný koně je to hrozný já je nemam ráda třeba ti falešní se dostanou do top100 a co máme dělat my s opravdovejma koňma co sou naše Je to hrůza nemam je rada a nikdy nebudu ať si zařídí stránku pro falešný koně a nedávají je sem!!!!!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
A čo majú robiť, tí, čo nemajú kone, alebo si ich nemôžu dovoliť ???????? To je teda od teba také krásne, že "nám" nadávaš (ja vlastného koníka nemám, ale mám tu z JK)!! !! !! !! !! !!
ahoj,falešné profily se snažím přepínat pravidelně, bohužel zatím nic nebrání uživatelům v tom, aby si jej vzápětí přepli zpátky na "skutečný". Proto připravujeme opatření, aby po zásahu admina, profil zpět přepnout nešlo. Snad to bude již brzo hotové. Tak jako tak uvítám, když mi dáte tip na info@konicci.cz, kdykoliv na "falešný" profil narazíte...Díky adminka Kamila
proč si to myslíš a neříkej tady se spproste nemluviale jestli chces tak si bez do blazince
Ahoj já taky nesouhlasím ,aby se sem dávali vymyšlení koně ,ale co se dá dělat. Ale ti co koně nemají určitě nějakého reálného znají tak ať se majitele dovolí a zeptají se ho na věci kolem koníka ,aby nepsali blafy atd. A koníčci by mohli sloužit jako databáze reálných koní. Třeba když nějakého koně někdo hledá tak si zadá jméno a může se skontaktovat s tím kdo toho koně zná nebo ho dokonce vlastní.;-)
Tak důležité je že koníka znáš a Ty mu věnuješ čas,to že nejsi majitel je celkem fuk..;-) Mě vytačí Ti,co kradou fotky a píšou bláboly..Navíc dnes se to dá oddělit na virtuální,tak nechápu proč je tady stále tolik falešných profilů. Ale to je chyba adminů,zase tolik profilů zde není,aby to jednou za čas nemohli projít a ty falešné přepnout..
Já taky nemám vlastního koně, ale píšu tady o koních z naší stáje!!!!! A pokud de o ty fotky, tak jestli je to kůň z druhé strany zeměkoule, tak pochybuju, že by na něj někdo narazil, ale určitě nikdo nemůže napsat o nějakém plemenu činnost, která je fakt nemožná!!!!
Já si taky myslím, že je to příšerný. A co, že si plněj přání, proboha? Na netu je spousta virtuálních stájí, ať si je proboha plněj tam! Já taky nemám vlastního koně a nevymejšlím si tady, že ho mám... Jen by mě zajímalo, jestli tady mohu zaregistrovat koníka, o kterého se jen starám... :-~
Nevím co je na tom nafoukanýho..Ať si plní sny,ale tím že tady budou psát nesmysly,typu že fris běhá dostihy a tak,raději by si mohli zajít do stáje a zajezdit,dnes je jich všude dost..nebo pokud už o koni sní,mohli by si o nich něco přečíst a nepsat takové bláboly...A pokud tady někdo dá fotku koně,který loni umřel na VP a tvrdí že je to jeho koník,kterého má někde ustájeného,jak k tomu příjde člověk,co ho znal,věnoval mu každý den-jeliož koni se musíš věnovat každý den..a najednou ho tady vidí pod jiným jménem??!!!Je to odporné!! Naštěstí už ho smazali,ale takové majitele virtuálních koní bych střílela,jelikož neví jak to ,může pravého majitele bolet. Já o jednoho koně přišla a najít tady jeho fotku,nenechala bych to jen tak. A to je hlavní důvod,proč mi to vadí.
Vite, ne vsichni si muzou dovolit vlastnit svyho kone a tak alespon takhle si snazi splnit alespon z casti svuj sen. Zni to od vas tyhle kecy dost nafoukane, trochu bych se mirnila...
ja se vám do toho nechci motat já nemám ani vlastního koně mám profil na hafících,ale máte pravdu třeba Starshine něvěřím že je skutečný kdyby aspoň nahoře dala že je virtuální, ale je to horzné nwm proč tady dovolujou vymyšlené koně.....]:-(
jojo to je pravda no...kdyby aspon ty fota nekradly....já bych vylítla z kůže kdybych někde pozkala grácu jak jí vydávaj a zvou:-~ ale nemusíš tady používat ty hrubý výrazy..chápu zápal vzteku:D
BOŽE CO SI O SOBĚ VŠICHNI TY CO MAJ OBRÁZKY STÁHLÝ Z NETU MYSLÍ..???!!!STAHUJTE SI OBRÁZKY DOPISUJTE SI S NĚKYM ZNÁMIM!!ALE BOŽE HLAVNĚ NEDĚLEJTE TOHLE MĚLO BY TO TADY BÝT ZAKÁZANÝ!!!!CO SI O SOBĚ MYSLÍTE KUR***TY CO MÁTE SVÝHO KONĚ MŮŽETE PÍSNOUT POKECÁME TŘEBA O "SVEJCH" KONÍCH]:) ]:) ]:) ]:) ]:) ]:)
OMG!! DOPR... PROČ SEM VŠICHNI LEZOU KDYŽ NEMAJ SVÝHO KONĚ!!!PROČ SEM DÁVAJ FOTKY Z NETU A PÍŠOU O TOM KONI CO O NĚM VÍ!!!!DYT TO NENI PRAVDA!!!!!BOŽE AT SI LEZOU NĚKKAM JINAM DOPR*** VYS** SE NA TO !!!!BOŽE!!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?