Diskuze Filmy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Máte nějaký oblíbený film o koních?
No jasně přece Phar lap – to je doják… Viz http://www.konicci.cz/…ch-let-2253/ Nikola (06.07.2009 14:39:20) napsal: Máte nějaký oblíbený film o koních?
jj.. zatim jsem videla jen rychly stripes: na to muzu divat porad, uz to znam na spamet, Black beauty.. to je hrozne smutny, zarikavac koni je dobry a hrozne se mi libi Hidalgo… tam je uplne uzasny kun, presne toho bych chtela westernaka :-)… asi APH :-)
Já mám ráda Rychlého stripese,a jinak na poláku ráno hraje seriál o koních The saddle club na motivy knížky Dívky v sedlech..jedinou nevýhodou je že to je polsky,ale dá se tomu celkem rozumět ;-)
Terísek (02.08.2009 15:19:34) napsal: Já mám ráda Rychlého stripese,a jinak na poláku ráno hraje seriál o koních The saddle club na motivy knížky Dívky v sedlech..jedinou nevýhodou je že to je polsky,ale dá se tomu celkem rozumět ;-) Snílek-moje nééj,rychlí stripes,zaříkávač koní,spirit:D
Já mám nejradči:Rychlý Stripes,Snílek,Zařékavač koní,Spirit atd.!! !! !! !! !! !! >> >> >> :D :D :D 8-| 8-| 8-} 8-} 8-} ;-) Je toho spousta:-D :-DD Rozííí:-DD
Nikola (06.07.2009 14:39:20) napsal: Máte nějaký oblíbený film o koních? Jasně,není jich málo8-) Spirit-Divoký hřebec,Black beauty,Monoce­rus,Phar Lap,…:-D :-D :-D :-D
Mně se líbí ten film kde ta holka jede závod pouští na takovém černém arabovi. A taky Monocerus.
Flicka Phar Lap Snílek Rychlý Stripes Zaříkávač koní to jsou moje nejoblíbenější možná jich je ještě víc ale na tydle jsem si vzpoměla
Nádherný film o koních je Flicka...doporučuji se na něho podívat fakt krásný;-) ...:)
Moje nej je zaříkávač koní (klasika :_/ ) a film Zafír.;-D
Ahojky, Krasavce znám,je to ten nejkrásnější dojemný film o koních, který jsem viděla, u něho se vždy rozpláču:-DD ;-)
znáte někdo film Krasavec Beauty?:-D
NO SICE TO NEÍ FILM ALE SERIÁL A JMENUJE SE -NOVÁ DOBRODRUŠSTVÍ ČERNÉHO BLESKA- ZNÁTE TO NĚKDO?:-D
Nikola (06.07.2009 14:39:20) napsal: Máte nějaký oblíbený film o koních? Jasan:-) Spirit- divoky hrebec, Black Beauti, Snílek, Jezdkyně, Monocerus, Rychlý Stripes, Zaříkávač koní(u toho brečím pořád) :-D,
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?