Diskuze FIP

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Není, kaliciviroza se dá léčit, ale FIP se vyléčit nedá, pouze zmírnit příznaky. A FIP se prujevuje také jinak. U FIP nejsou žádné vředy. A je způsobe koravirem, který má 85% koček už v sobě a tato nemoc není přenosná z kočky na kočkou. jsou přenoste pouze koraviry, které ale nemusí znamet to, že kočka onemocní FIP. Buď u kočky koravir zmutuje a stane se agresivní a nebo ne. A koravir není přímo přenosny. U kalicivirozy musí být přímo kontakt a dá se proti ní očkovat u proti koravirům je očkování zbytečné. Pokud kočka jíž přišla do styku s tímto virem tak by vakcína mohla být i zpouštěč FIP.... více nahttp://www.toulavetlapky.cz/clanek/kaliciviroza aniora (20.10.2012 12:30:09) napsal: Není FIP kaliciviróza?
Bobeš (18.10.2012 19:22:56) napsal: chovatelé svých kočičích miláčku dávejte si pozor na FIP. Je to velice zákeřné onemocnění. Dnes jsem musela dát uspat svého 2 a půl letého kocourka :´( Propuklo u něj toto onemocnění. Více se dozvíte ve článku http://www.kocky-online.cz/clanky/fip-infekcni-peritonitida-kocek , Bohůžel očkovaní proti tomuto je, ale nemusí zabrat a u koček co už přišli s koravirem do styku tak je zbytečné. Není FIP kaliciviróza?
chovatelé svých kočičích miláčku dávejte si pozor na FIP. Je to velice zákeřné onemocnění. Dnes jsem musela dát uspat svého 2 a půl letého kocourka :´( Propuklo u něj toto onemocnění. Více se dozvíte ve článku http://www.kocky-online.cz/clanky/fip-infekcni-peritonitida-kocek , Bohůžel očkovaní proti tomuto je, ale nemusí zabrat a u koček co už přišli s koravirem do styku tak je zbytečné.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?