Diskuze fotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, kde sis skryla fotky? U profilu máš 4 fotky, pokud sis ostatní smazala, tak si je musíš nahrát znovu. GABI (19.01.2010 22:28:11) napsal: omylem jsem skryla fotky a nevim si rady jak je obnovit rosím porad te mi dekuji gabiculk[at]centrum.cz
Evča (29.01.2010 23:23:25) napsal: prosím o radu,mám uložené fotečky a pořád se mi ukazuje FOTKY A EDITACE.Nevím jak značky u fotek dostat pryč.Poradí mi prosím někdo??????????????????:-( :-( Pokud myslíš to samé, co myslím já a je to velice pravděpodobné, tak my to nevidíme, to vidíš jen ty, jako vlastník profilů. Stejně tak máme my na svých profilech editace apod., ale to nevidíš zase ty.
prosím o radu,mám uložené fotečky a pořád se mi ukazuje FOTKY A EDITACE.Nevím jak značky u fotek dostat pryč.Poradí mi prosím někdo??????????????????:-( :-(
Jessica (29.01.2010 23:27:46) napsal: Pokud myslíš to samé, co myslím já a je to velice pravděpodobné, tak my to nevidíme, to vidíš jen ty, jako vlastník profilů. Stejně tak máme my na svých profilech editace apod., ale to nevidíš zase ty.
omylem jsem skryla fotky a nevim si rady jak je obnovit rosím porad te mi dekuji gabiculk[at]centrum.cz
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?