Diskuze Fotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jerry (24.05.2010 07:59:03) napsal: Ahoj, můžete nahrát fotečky, už je to v pořádku. :-) kde je nahraju?
Jerry (15.07.2010 15:05:32) napsal: Ahoj, zkus to znovu, už by to mělo být v pořádku. ;-) Jj uz to jde bez problemu :-) Dekuju;-)
Ahoj, zkus to znovu, už by to mělo být v pořádku. ;-) Veradisia (15.07.2010 14:18:32) napsal: Ahojky nejak mi nejdou nahrat fotky. Vcera jsem je nahrala bez problemu,dneska uz jen jednu,prostor dokoupeny mam a fotky nejsou vetsi nez 700kb :-|
Ahojky nejak mi nejdou nahrat fotky. Vcera jsem je nahrala bez problemu,dneska uz jen jednu,prostor dokoupeny mam a fotky nejsou vetsi nez 700kb :-|
Ahoj, koukám, že už si na to přišel. ;-) :-) kubaš (30.05.2010 19:18:48) napsal: kde je nahraju?
Ahoj, můžete nahrát fotečky, už je to v pořádku. :-) ♥♥Matýsek a kočičí spol.♥♥ (23.05.2010 09:35:49) napsal: Dobrý den, akorát jsem si dokoupila prostor na fotky.Ale nejdou mi nahrát, objeví se mi, že to nejde, že to není obrázek nebo tak nějak :-( Ikdyž to fotka je .. 8-} Děkuji předem
<blockquote>Lucík K. (23.05.2010 10:20:10) napsal: Taky mi dneska nejdou vůbec nahrát fotky, takže si myslím, že je chyba někde u nich, ale určitě to admini brzy napraví;-) </blockquote aha, já myslela, že já tam mám chybu....Tak děkuji ;-)
Taky mi dneska nejdou vůbec nahrát fotky, takže si myslím, že je chyba někde u nich, ale určitě to admini brzy napraví;-)
Dobrý den, akorát jsem si dokoupila prostor na fotky.Ale nejdou mi nahrát, objeví se mi, že to nejde, že to není obrázek nebo tak nějak :-( Ikdyž to fotka je .. 8-} Děkuji předem
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?