Diskuze Fotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den a jaká by mněla být velikost a formát v pravdilech jsem se to nedočetl. Mám s tím také problém:(
mroger (28.04.2011 19:52:51) napsal: Dobrý den a jaká by mněla být velikost a formát v pravdilech jsem se to nedočetl. Mám s tím také problém:( Maximální velikost souboru: 4MB (je to u editace fotogalerie).
Dobrý den, zkontrolujte si velikost a také formát fotek. Markéta a Lery (26.04.2011 22:09:38) napsal: A nemáte ty fotky moc velký? Zkusila bych je zmenšit a znovu zkusit vložit.
Ivett.B (26.04.2011 20:04:43) napsal: Dobrý den, vložila jsem do soutěže 2 fotky, ani jedna se mi však nezobrazila, to stejné se mi stává v profilu, mám ještě volné místo k vkládání fotek, ale žádné mi nejdou už vložit. Vložila jsem jen ty co jsem si zakládala profil a dál už mi nic nejde. To stejné v soutěži. Proč? Děkuji Iveta A nemáte ty fotky moc velký? Zkusila bych je zmenšit a znovu zkusit vložit.
Dobrý den, vložila jsem do soutěže 2 fotky, ani jedna se mi však nezobrazila, to stejné se mi stává v profilu, mám ještě volné místo k vkládání fotek, ale žádné mi nejdou už vložit. Vložila jsem jen ty co jsem si zakládala profil a dál už mi nic nejde. To stejné v soutěži. Proč? Děkuji Iveta
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?