Diskuze Fotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jessica (01.07.2011 14:50:53) napsal: Fotka, kterou v editaci galerie přetáhneš na první místo, bude jako hlavní. Díky
Dejzy (11.07.2011 15:40:49) napsal: Dobry den,nejde mi zmnenit profilova fotka.Pretazenim na prvni misto mi nejde.:-( Musí to jít :-) Dáš "Fotogalerie" > "Editace Galerie" a přesuneš tu fotku ;-) :-)
Zdavím Vás kamarádi Také já nemohu přetažením změnit profilovou fotku dříve to šlo bez problému Teď jsem ji změnila tak že jsem ji smazala ale naskočila mě jiná ale ne ta co jsem chtěla.Musela bych smazat celou galerii to je škoda ne:_( At nám někdo pomůže Mám to tu moc ráda jsou to skvělé stránky:-)
Přátelé zdravím ráda zděluji všem že problém posunování fotek v galerii muže být v IE 9 stáhla jsem si prohližeč mozila a je to bez problemu:-)
ave (10.08.2011 11:57:21) napsal: Přátelé zdravím ráda zděluji všem že problém posunování fotek v galerii muže být v IE 9 stáhla jsem si prohližeč mozila a je to bez problemu:-) Také mám internet explorer 9 a fotky mi přetahovat nejdou. Moje sestřenice to zkoušela v mozile a také bez úspěchu, takže opravdu nevím, co s tím.:(
ave (07.08.2011 11:45:19) napsal: Zdavím Vás kamarádi Také já nemohu přetažením změnit profilovou fotku dříve to šlo bez problému Teď jsem ji změnila tak že jsem ji smazala ale naskočila mě jiná ale ne ta co jsem chtěla.Musela bych smazat celou galerii to je škoda ne:_( At nám někdo pomůže Mám to tu moc ráda jsou to skvělé stránky:-) Dobrý den, musíte jít do "Editace galerie" a potom fotku levým tlačítkem na myši přetáhnete, aby byla jako první;-)
Dobry den,nejde mi zmnenit profilova fotka.Pretazenim na prvni misto mi nejde.:-(
Vendula (01.07.2011 14:33:38) napsal: jak mám změnit hlavní fotku na profilu??? ;-) Fotka, kterou v editaci galerie přetáhneš na první místo, bude jako hlavní.
jak mám změnit hlavní fotku na profilu??? ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?