Diskuze Fotky psů na hlavní stránce

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Už to tak vypadá. Já když přidám novou fotku, tak se mi to tam nezobrazuje, ale ta úplně první mi tam vyskočila, takže zřejmě ano.
Ahoj. Na hlavní stránce je fotogalerie psů. Objeví se tam pouze 1. uložená fotka?
blick (09.11.2011 12:51:03) napsal: Ahoj, zkus tam prosím nahrát nějakou jinou fotku. Pokud nahráváš velké fotky přímo z foťáku tak je možné že je to nezvládne zpracovat. Zkus fotky nejdříve zmenšit, když to nepomůže tak nám pošli fotku kterou tam zkoušíš nahrát na e-mail info[at]hafici.cz a já zkusím zjistit v čem je problém. Moc děkuji jdu to zkusit,kdyžtak pošlu email zatím
blick (09.11.2011 12:51:03) napsal: Ahoj, zkus tam prosím nahrát nějakou jinou fotku. Pokud nahráváš velké fotky přímo z foťáku tak je možné že je to nezvládne zpracovat. Zkus fotky nejdříve zmenšit, když to nepomůže tak nám pošli fotku kterou tam zkoušíš nahrát na e-mail info[at]hafici.cz a já zkusím zjistit v čem je problém. Ahoj tak už mi to jde,a děkuji za informace mějte se:-)
Šárka (09.11.2011 10:36:54) napsal: Ahoj prosím o radu,mám profil na hafíkách teprve 3 dny a ke svému pejskovi jsem si dala 4 fotky,dnes jsem je omylem vymazala a když jsem si je tam chtěla znova nahrát(způsobem ve fotogalerii)tak mi to vůbec nejde a mám tam jen jednu fotku,profilovou,a když to pořád zkouším tak po chvilce mi naskočí BAD REQUEST a nejde to.Prosím nevěděl by si stím někdo rady?Předem děkuji Ahoj, zkus tam prosím nahrát nějakou jinou fotku. Pokud nahráváš velké fotky přímo z foťáku tak je možné že je to nezvládne zpracovat. Zkus fotky nejdříve zmenšit, když to nepomůže tak nám pošli fotku kterou tam zkoušíš nahrát na e-mail info[at]hafici.cz a já zkusím zjistit v čem je problém.
Ahoj prosím o radu,mám profil na hafíkách teprve 3 dny a ke svému pejskovi jsem si dala 4 fotky,dnes jsem je omylem vymazala a když jsem si je tam chtěla znova nahrát(způsobem ve fotogalerii)tak mi to vůbec nejde a mám tam jen jednu fotku,profilovou,a když to pořád zkouším tak po chvilce mi naskočí BAD REQUEST a nejde to.Prosím nevěděl by si stím někdo rady?Předem děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?