Diskuze foto

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky. Měla bych dotaz ohledně přidávání fotografií k profilům. Včera jsem si vytvořila další dva profily a ani dneska mi k nim nejdou přidat fotografie. Píšemi to že na webu došlo k neočekávaným chybám. Děkuji… angel706
Včera jsem chtěla vyměnit fotky (smazat - přidat). Ale po první vymazané fotce mě zmizely fotky všechny a to nejen na mém profilu, ale na celých hafíkách. Takže místo fotek tam mám dvě vodorovné čáry. :(
Ahoj, fotka uživatele se Ti zobrazuje a profil žádný nemáš, takže nevím, kde se Ti fotky smazaly. A fotečky u ostatních se zobrazují v pořádku. Anežka (18.11.2009 02:05:55) napsal: Včera jsem chtěla vyměnit fotky (smazat - přidat). Ale po první vymazané fotce mě zmizely fotky všechny a to nejen na mém profilu, ale na celých hafíkách. Takže místo fotek tam mám dvě vodorovné čáry. :(
Hafoj, záleží jaký formát a velikost fotografie nahráváš. Někdy může být problém i název s diakritikou. Kdyby Ti fotka stále nešla nahrát, tak mi ji pošli na e-mail i s tím názvem co to ukládáš. angel706 (06.08.2009 17:05:14) napsal: Ahojky. Měla bych dotaz ohledně přidávání fotografií k profilům.Včera jsem si vytvořila další dva profily a ani dneska mi k nim nejdoupřidat fotografie. Píšemi to že na webu došlo k neočekávaným chybám.Děkuji… angel706
Hafoj, záleží jaký formát a velikost fotografie nahráváš. Někdy může být problém i název s diakritikou. Kdyby Ti fotka stále nešla nahrát, tak mi ji pošli na e-mail: i s tím názvem co to ukládáš. angel706 (06.08.2009 17:05:14) napsal: Ahojky. Měla bych dotaz ohledně přidávání fotografií k profilům.Včera jsem si vytvořila další dva profily a ani dneska mi k nim nejdoupřidat fotografie. Píšemi to že na webu došlo k neočekávaným chybám.Děkuji… angel706
Hafoj, záleží jaký formát a velikost fotografie nahráváš. Někdy může být problém i název s diakritikou. Kdyby Ti fotka stále nešla nahrát, tak mi ji pošli na e-mail: i s tím názvem co to ukládáš. angel706 (06.08.2009 17:05:14) napsal: Ahojky. Měla bych dotaz ohledně přidávání fotografií k profilům.Včera jsem si vytvořila další dva profily a ani dneska mi k nim nejdoupřidat fotografie. Píšemi to že na webu došlo k neočekávaným chybám.Děkuji… angel706
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?