Diskuze foto do soutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

na fb jsem našla soutěž o nejlepší úsměv koně. Chtěla jsem sem zaslat fotku, ale musela jsem se kvůli tomu zaregistrovat. Když už jsem se i zaregistrovala tak mi to napsalo, že nemůžu soutěžit, že každý účastník soutěže může nahrát jen 1 fotku. Já žádnou ale nenahrála. nechápu to.
ahojky jsem tu nova a chtela bych se zeptat jak je to tu s teme fotosoutezema?kam si mam dat tu fotku nebo poslat?uz jsem se do te souteze prihlasila.dik za odpoved
To bude tím, že nemáš žádný profil koně. Jak chceš vložit fotku koně, kterého nemáš? ;-) kybosek (11.04.2010 19:15:04) napsal: přihlásila jsem se do soutěže "jarní vyjížďky" a chtěla jsem vložit fotku, ale napsalo mi to, že už další fotku vložit nemužu. A žádnou jsem tam nevložila..:_(
přihlásila jsem se do soutěže "jarní vyjížďky" a chtěla jsem vložit fotku, ale napsalo mi to, že už další fotku vložit nemužu. A žádnou jsem tam nevložila..:_(
Ahoj, pokud už ses do soutěže přihlásila, tak stačí u soutěže znovu kliknout na ´´Soutěžit´´ a můžeš nahrát fotečku. ;-) terry cherry (05.04.2010 14:35:38) napsal: ahojky jsem tu nova a chtela bych se zeptat jak je to tu s teme fotosoutezema?kam si mam dat tu fotku nebo poslat?uz jsem se do te souteze prihlasila.dik za odpoved
Gituskag (03.04.2010 17:33:26) napsal: na fb jsem našla soutěž o nejlepší úsměv koně. Chtěla jsem sem zaslat fotku, ale musela jsem se kvůli tomu zaregistrovat. Když už jsem se i zaregistrovala tak mi to napsalo, že nemůžu soutěžit, že každý účastník soutěže může nahrát jen 1 fotku. Já žádnou ale nenahrála. nechápu to. Ahojky, musíš totiž svému koníkovi udělat profil, tak jako já mám v tom svém :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?