Diskuze Foto soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

MOHU SE ZEPTAT :D VÍM ŽE NEDÁVNO PROBĚHLA AKCE- DARUJ BODY NA ÚTULEK :-DD A ZVLÁDLO SE TO A URČITÉ BODY SE NASBÍRALI:-DD MOHLA BY PROBĚHNOUT TŘEBA FOTO SOUTĚŽ, ZA STEJNÝM ÚČELEM:D :D . 10 VÍTĚZŮ-10 ODMĚN:D TŘEBA GRANULE,PAMLSKY....ALE DAROVALO BY SE TO ÚTULKU:D :-~ . VĚŘÍM ŽE LIDIČKY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU HODNÍ A DO TAKOVÉ SOUTĚŽE URČITĚ PŮJDOU:-).JÁ ZROVNA BOJUJI O VÍTĚSTVÍ VE FOTO SOUTĚŽI A SUPROVÍ KAMARÁDI MY DÁVAJÍ HLÁSKY ABY DOSTAL NĚKTERÝ Z PEJSKŮ V OSTRAVSKÉM ÚTULKU VAŠI VÝHRU. ALE TO JE OPRAVDU MÁLO:_( ALE URČITĚ TO POTĚŠÍ. PROTO VÁS PROSÍM O TAKOVOU AKCI A NEMUSÍ TO BÍT ZROVNA ÚTULEK V OV? DĚKUJI MOC O ZVÁŽENÍ.
Asi ano, lidé sbírají body převážně za účelem zisku a pak nákupu:-DD . Já na dárečky a dokonce- jsem většinu bodů zaslala na útulek.To je v pořádku, jen my přijde o proti různých stránek zvířat, cena za dárečky přemrštěná? din kärlen (09.01.2012 17:45:53) napsal: Ahoj, pokud budeš aktivně sbírat body, rozhodně si nemůžeš stěžovat na cenu dárečků. Někde jsem četla, že admini nestihli ani zveřejnit, že se v bonus programu objevili nějaké deky pro psa(tuším 30000bodů!) a bylo to vyprodané, takže určitě se najde spoustu bodů na dárečky pro kamarády :-DD
Zdenka (08.01.2012 18:36:29) napsal: Opravdu mě mrzí- že se do soutěže, mohou dávat fotky bez dané tématiky. Nevím zda jde o body?:-( ale ztrácí to úroveň této soutěže. A soutěž je přeci pro radost a ne pro získání bodů které využijí na zisk věcí? Také se my zdá že bohužel, máte velice drahé dárečky-chtěla by jsem darovat často někomu něco ale nikdy tolik bodů nebudu mít?I když jsem všechny bodíky darovala na útulek. Souhlasím udělejte častěji takovou to akci:-) Ahoj, pokud budeš aktivně sbírat body, rozhodně si nemůžeš stěžovat na cenu dárečků. Někde jsem četla, že admini nestihli ani zveřejnit, že se v bonus programu objevili nějaké deky pro psa(tuším 30000bodů!) a bylo to vyprodané, takže určitě se najde spoustu bodů na dárečky pro kamarády :-DD
Zdenka (08.01.2012 18:36:29) napsal: Opravdu mě mrzí- že se do soutěže, mohou dávat fotky bez dané tématiky. Nevím zda jde o body?:-( ale ztrácí to úroveň této soutěže. A soutěž je přeci pro radost a ne pro získání bodů které využijí na zisk věcí? Také se my zdá že bohužel, máte velice drahé dárečky-chtěla by jsem darovat často někomu něco ale nikdy tolik bodů nebudu mít?I když jsem všechny bodíky darovala na útulek. Souhlasím udělejte častěji takovou to akci:-) Když jsem se dívala na první stránku (bez řazení), neviděla jsem tam jedinou fotku, která by souvidela s tématem:-~ 8-}
Opravdu mě mrzí- že se do soutěže, mohou dávat fotky bez dané tématiky. Nevím zda jde o body?:-( ale ztrácí to úroveň této soutěže. A soutěž je přeci pro radost a ne pro získání bodů které využijí na zisk věcí? Také se my zdá že bohužel, máte velice drahé dárečky-chtěla by jsem darovat často někomu něco ale nikdy tolik bodů nebudu mít?I když jsem všechny bodíky darovala na útulek. Souhlasím udělejte častěji takovou to akci:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?