Diskuze FOTO-soutěž s DameJidlo.cz v hodnotě 2.000,- Kč

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A jak tak koukám na soutěžní fotky, ten kdo dodrží pravidla má vážně výhru v podstatě jistou :D
Fotky v průběhu soutěže nevyřazujeme, ale ty, které neodpovídají pravidlům určitě nevyhrají, nemusíte se bát :-)
Děkujeme za reakci a stanovisko. Radka (28.10.2013 11:03:33) napsal: Fotky v průběhu soutěže nevyřazujeme, ale ty, které neodpovídají pravidlům určitě nevyhrají, nemusíte se bát :-)
Popřemýšlíme o tom ;-) Gabča (01.11.2013 22:10:48) napsal: Vím, že vítěze vybírají admini, ale baví mne koukat na fotky. A jelikož je tam spoustu "mastých fleků", tak mne to bavit přestává. A to, když někdo dá fotku jen proto, aby měl body mi přijde ubohé .. Admini, nedá se člověk, co porušuje pravidla nějak bloknout? Nebo já nevím, ty fotky nějak cenzurovat, než se tam vloží?
Vím, že vítěze vybírají admini, ale baví mne koukat na fotky. A jelikož je tam spoustu "mastých fleků", tak mne to bavit přestává. A to, když někdo dá fotku jen proto, aby měl body mi přijde ubohé .. Admini, nedá se člověk, co porušuje pravidla nějak bloknout? Nebo já nevím, ty fotky nějak cenzurovat, než se tam vloží?
O vítezích soutěží rozhodují admini, kteří přihlíží k hlasům uživatelů, ale určitě se jimi vždy neřídí. Top 100 neboli kostičkování tímto způsobem probíhá už léta, všichni mají stejnou šanci spřátelit se s ostatními a vyměňovat si kostičky. kocour.fous (29.10.2013 10:42:08) napsal: Taky těm všem soutěžím tady nějak nerozumím..vyhlásí se téma "jídlo"a na prvním místě vidím teriéra jak se vyhřívá na sluníčku:-O o dalších soutěžích ani nemluvím..body si dávájí mezi sebou kamarádi prostě ruka ruku myje..a pak to dopadá,že vyhrávají obludky neboť jejich páníčci tedy sedí nespočetně hodin a kostičkují a kostičkují aby zas oni naoplátku dostali nějaký ten bodík...:_(
Taky těm všem soutěžím tady nějak nerozumím..vyhlásí se téma "jídlo"a na prvním místě vidím teriéra jak se vyhřívá na sluníčku:-O o dalších soutěžích ani nemluvím..body si dávájí mezi sebou kamarádi prostě ruka ruku myje..a pak to dopadá,že vyhrávají obludky neboť jejich páníčci tedy sedí nespočetně hodin a kostičkují a kostičkují aby zas oni naoplátku dostali nějaký ten bodík...:_(
Gabča (26.10.2013 11:00:31) napsal: Tak já fakt nevím, zda někdo čte podmínky soutěže. Je to takovej můj výkřik do tmy .. ráda bych někomu dala svůj hlas .. ale moc není komu, fotky, co jsem viděla rozhodně nesouvisí s pravidly. Sakra lidi, to to ani nečtete? Nechápu, proč má každej potřebu narvat do soutěže fotku, jen proto, aby měl body, že se účastní. Admini, s tím byste měli něco dělat .. ale nevím, zda je možné v takovém množství fotky třídit nebo tak něco.. jen je to prostě děs se hrabat ve fotkách, co absolutně nesouvisí s tématem .. :-( Lidi chtěj mít body tak tam naflákaj fotky no
Naprosto souhlasím. Upozorňovala jsem Kate již 21. října 2013, že snad ani jedna fotka v té době neodpovídala pravidlům. Žádám o vyřazení všech fotek, které neodpovídají danému tématu. Gabča (26.10.2013 11:00:31) napsal: Tak já fakt nevím, zda někdo čte podmínky soutěže. Je to takovej můj výkřik do tmy .. ráda bych někomu dala svůj hlas .. ale moc není komu, fotky, co jsem viděla rozhodně nesouvisí s pravidly. Sakra lidi, to to ani nečtete? Nechápu, proč má každej potřebu narvat do soutěže fotku, jen proto, aby měl body, že se účastní. Admini, s tím byste měli něco dělat .. ale nevím, zda je možné v takovém množství fotky třídit nebo tak něco.. jen je to prostě děs se hrabat ve fotkách, co absolutně nesouvisí s tématem .. :-(
Gabča (26.10.2013 11:00:31) napsal: Tak já fakt nevím, zda někdo čte podmínky soutěže. Je to takovej můj výkřik do tmy .. ráda bych někomu dala svůj hlas .. ale moc není komu, fotky, co jsem viděla rozhodně nesouvisí s pravidly. Sakra lidi, to to ani nečtete? Nechápu, proč má každej potřebu narvat do soutěže fotku, jen proto, aby měl body, že se účastní. Admini, s tím byste měli něco dělat .. ale nevím, zda je možné v takovém množství fotky třídit nebo tak něco.. jen je to prostě děs se hrabat ve fotkách, co absolutně nesouvisí s tématem .. :-( Je pravdou že body sa vždy zídu ale mne skôr prekáža že prečo akurát len s tou určitou značkou sa majú dať fotky ako pes to je veď Ja mám od šteniatka tie isté granule a postupne s vekom sa menia takže je to trocha aj diskriminácia rešpektujem to však
Tak já fakt nevím, zda někdo čte podmínky soutěže. Je to takovej můj výkřik do tmy .. ráda bych někomu dala svůj hlas .. ale moc není komu, fotky, co jsem viděla rozhodně nesouvisí s pravidly. Sakra lidi, to to ani nečtete? Nechápu, proč má každej potřebu narvat do soutěže fotku, jen proto, aby měl body, že se účastní. Admini, s tím byste měli něco dělat .. ale nevím, zda je možné v takovém množství fotky třídit nebo tak něco.. jen je to prostě děs se hrabat ve fotkách, co absolutně nesouvisí s tématem .. :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?