Diskuze fotoalbumy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel42825 alena (06.12.2010 03:30:29) napsal: jééé vy naděláte,vžyt to je tady jedno,stejně albumy zdomácněly jako albumy,však to tak píšou i v obchoddech:-D :-D :-D mě by spíš zajímal ten název galerie...i když dám to co mám dát,tak název prostě nejde změnit!??????!!!! já dám změnit návez a uložit a stejně se to pořád jmenuje stejně- není v tom náhodou ňáká chyba?
jaktože nejde změnit název albumu ( ve fotkách)
Ančí (05.12.2010 23:45:38) napsal: :D to bylo první, co mě při pohledu na toto téma napadlo, ale nechtěla jsem rejpat:D jééé vy naděláte,vžyt to je tady jedno,stejně albumy zdomácněly jako albumy,však to tak píšou i v obchoddech:-D :-D :-D mě by spíš zajímal ten název galerie...i když dám to co mám dát,tak název prostě nejde změnit!??????!!!!
Jerry (14.12.2010 16:09:55) napsal: Hmm, divné, teď jsem to zkoušela a fakt to jde. Fotogalerie - pak jít do galerie, kde se chce provést změna (např. Výletník) a kliknout na editaci galerie. Pak je dole změnit název galerie, tak tam ho přepsat a dát uložit název galerie. tet jsem to zkoušela- zase žádná změna
Hmm, divné, teď jsem to zkoušela a fakt to jde. Fotogalerie - pak jít do galerie, kde se chce provést změna (např. Výletník) a kliknout na editaci galerie. Pak je dole změnit název galerie, tak tam ho přepsat a dát uložit název galerie. Niki a Baddy (14.12.2010 14:30:40) napsal: v ostatních ano- no tak schválně jak? mně se to nikdy ten název nezmění ;-)
Jerry (14.12.2010 14:07:06) napsal: Název hlavní galerie měnit nelze, ostatních galerií ano. v ostatních ano- no tak schválně jak? mně se to nikdy ten název nezmění ;-)
Jerry (14.12.2010 16:09:55) napsal: Hmm, divné, teď jsem to zkoušela a fakt to jde. Fotogalerie - pak jít do galerie, kde se chce provést změna (např. Výletník) a kliknout na editaci galerie. Pak je dole změnit název galerie, tak tam ho přepsat a dát uložit název galerie. no já to ještě jednou skusím :-|
Niki a Baddy (04.12.2010 17:35:31) napsal: jaktože nejde změnit název albumu ( ve fotkách) Fotogalerie--> editace galerie--> pod fotkami Změnit název galerie
Jerry (15.12.2010 14:59:43) napsal: Omlouváme se, opravdu tam byla chybka, ale už by to mělo být v pořádku. jj už mi to jde děkuji :D
Omlouváme se, opravdu tam byla chybka, ale už by to mělo být v pořádku. Niki a Baddy (14.12.2010 18:50:03) napsal: tet jsem to zkoušela- zase žádná změna
Název hlavní galerie měnit nelze, ostatních galerií ano. Uživatel42825 alena (12.12.2010 20:28:30) napsal: :-DD :-DD :-DD já rovněž:-DD :-DD :-DD
Tér a smečka :) (06.12.2010 18:00:11) napsal: Taky mi to nejde. >> tak jsem se na to vykašlala. :D :-DD :-DD :-DD já rovněž:-DD :-DD :-DD
Niki a Baddy (06.12.2010 15:51:15) napsal: já dám změnit návez a uložit a stejně se to pořád jmenuje stejně- není v tom náhodou ňáká chyba? Taky mi to nejde. >> tak jsem se na to vykašlala. :D
Uživatel42825 alena (06.12.2010 03:30:29) napsal: jééé vy naděláte,vžyt to je tady jedno,stejně albumy zdomácněly jako albumy,však to tak píšou i v obchoddech:-D :-D :-D mě by spíš zajímal ten název galerie...i když dám to co mám dát,tak název prostě nejde změnit!??????!!!! No nevím, jestli to zdomácnělo, mě to teda dost bije;-) Nicméně z tou galerií máš pravdu, teď jsem to zkoušela a pokud tam zadám cokoliv jiného než Hlavní galerie, v nadpisu se objeví jméno psa a v pravém přehledu je pořád nadepsáno Hlavní galerie... Ale jinou galerku než hlavní nemám, tak třeba u dalších to změnit jde?
VerkaD (05.12.2010 22:44:23) napsal: http://www.rozhlas.cz/plzen/jazykovykoutek/_zprava/131422 :D to bylo první, co mě při pohledu na toto téma napadlo, ale nechtěla jsem rejpat:D
http://www.rozhlas.cz/plzen/jazykovykoutek/_zprava/131422
Niki a Baddy (04.12.2010 17:35:31) napsal: jaktože nejde změnit název albumu ( ve fotkách) ví to prosím někde- mně to totiž štve když to nemůžu změnit :-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?