Diskuze Fotogaleri

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Bóbika (09.04.2009 15:49:54) napsal: Ráno jsem si ošahávala novou verzi a zjistila jsem,že když kliknu na fotogalerie + editace ,tak mi to nereaguje a to ani u ostatních kamarádů.Prostě se mi neotevře. Admini jsou hodní,napsali mi,že musím kliknout na Fotogalerie + editace :-DD :-DD :-DD .Dobrá rada nad zlato,jenom,kdyby fungovala,když už si myslí,že neumím číst… ahoj, ale admini maji pravdu :) jakou verzi prohlizece pouzivas?
Riky a Terka (09.04.2009 16:11:01) napsal: Bóbika (09.04.2009 16:09:42) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 16:08:27) napsal: U tebe se mi fotogalerie otevřela :-) A mě to nějak pomůže ;-) ? To asi ne jen jsem to pochopila že ti to nejde otevřít jako ani mimo to jsem to asi špatně pochopila :-( tak sorry V pohodě,já se nezlobím,jen mě štve,že se nemůžu podívat ani na fotečky ostatních a admini zatím pořádnou radu nedali ;-) .
Riky a Terka (09.04.2009 16:11:01) napsal: Bóbika (09.04.2009 16:09:42) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 16:08:27) napsal: U tebe se mi fotogalerie otevřela :-) A mě to nějak pomůže ;-) ? V pohodě,já se nezlobím,jen mě štve,že se nemůžu podívat ani na fotečky ostatních a admini zatím pořádnou radu nedali ;-) .To asi ne jen jsem to pochopila že ti to nejde otevřít jako ani mimo to jsem to asi špatně pochopila :-( tak sorry
U-Geen (09.04.2009 16:17:05) napsal: Bóbika (09.04.2009 15:49:54) napsal: Ráno jsem si ošahávala novou verzi a zjistila jsem,že když kliknu na fotogalerie + editace ,tak mi to nereaguje a to ani u ostatních kamarádů.Prostě se mi neotevře. Admini jsou hodní,napsali mi,že musím kliknout na Fotogalerie + editace :-DD :-DD :-DD .Dobrá rada nad zlato,jenom,kdyby fungovala,když už si myslí,že neumím číst… ahoj, ale admini maji pravdu :) jakou verzi prohlizece pouzivas? Nejsem si tak jistá,že mají pravdu.Než jsem je žádala o radu,tak jsem samosebou na tu fotogalerii klikala,nebo si myslíš,že jsem jen čekala až se mi otevře :-DD ?Nejsem tu nová a experimenty jsem tu už párkrát zažila.A používám stále Mozillu Firefox .
aj mne ide fotogaleria rychlo,ale nedaju sa mi tam pridat fotky a to som tam este mala dokupene volne pozicie a ked som si chcela teraz dokupit,tak som to tam nejak nevedela najst.....:-( :-( :-( :-( :-(
nika (09.04.2009 21:28:40) napsal: aj mne ide fotogaleria rychlo,ale nedaju sa mi tam pridat fotky a to som tam este mala dokupene volne pozicie a ked som si chcela teraz dokupit,tak som to tam nejak nevedela najst.....:-( :-( :-( :-( :-( Hafojky, momentálně ještě není možné dokoupit si volné pozice, ale je to v plánu. ;-) Mělo by se nám i povést vrátit vám již dokoupené pozice. ;-D
Jerry (10.04.2009 20:58:06) napsal: nika (09.04.2009 21:28:40) napsal: aj mne ide fotogaleria rychlo,ale nedaju sa mi tam pridat fotky a to som tam este mala dokupene volne pozicie a ked som si chcela teraz dokupit,tak som to tam nejak nevedela najst.....:-( :-( :-( :-( :-( Hafojky, momentálně ještě není možné dokoupit si volné pozice, ale je to v plánu. ;-) Mělo by se nám i povést vrátit vám již dokoupené pozice. ;-D Vzhledem k tomu, že nejdou dokupovat pozice, jsem si právě jednu fotku v galerii vymazal s tím, že jí nahradím novou, ale ouha . . .ono to nejde, tedy alespoň mně ne. Bude to časem možně a nepřijdu o tuto smazanou pozici ( původně jsem měla již 43 fotek, nyní už jen 42). Děkuji za odpověď.
Bóbika (09.04.2009 15:49:54) napsal: Ráno jsem si ošahávala novou verzi a zjistila jsem,že když kliknu na fotogalerie + editace ,tak mi to nereaguje a to ani u ostatních kamarádů.Prostě se mi neotevře. Admini jsou hodní,napsali mi,že musím kliknout na Fotogalerie + editace :-DD :-DD :-DD .Dobrá rada nad zlato,jenom,kdyby fungovala,když už si myslí,že neumím číst… Hafoj, tak promiň jestli jsem tě nějak urazila, když jsem ti napsala, kde se fotogalerie edituje. Nemyslím si, že neumíš číst, ale někteří uživatelé toto vysvětlení potřebovali. A bohužel přes e-mail ti do počítače nevlezu, abych viděla co se ti zobrazuje nebo nezobrazuje. :-( Již by měla fotogalerie fungovat i ve starší verzi Mozilly Firefox, ale nevím, co máš za verzi. Pokud by ti to stále nefungovalo, tak si stáhni novější verzi. ;-) Hezké Velikonoce, Lenka
Bóbika (09.04.2009 16:09:42) napsal: Riky a Terka (09.04.2009 16:08:27) napsal: U tebe se mi fotogalerie otevřela :-) A mě to nějak pomůže ;-) ? To asi ne jen jsem to pochopila že ti to nejde otevřít jako ani mimo to jsem to asi špatně pochopila :-( tak sorry
Riky a Terka (09.04.2009 16:08:27) napsal: U tebe se mi fotogalerie otevřela :-) A mě to nějak pomůže ;-) ?
guiestka (09.04.2009 16:05:21) napsal: mě fotogalerie funguje úžasně a rychle :-) To je sice fajne,pro tebe,ale mě prd platné :-DD .
mě fotogalerie funguje úžasně a rychle :-)
Ráno jsem si ošahávala novou verzi a zjistila jsem,že když kliknu na fotogalerie + editace ,tak mi to nereaguje a to ani u ostatních kamarádů.Prostě se mi neotevře. Admini jsou hodní,napsali mi,že musím kliknout na Fotogalerie + editace :-DD :-DD :-DD .Dobrá rada nad zlato,jenom,kdyby fungovala,když už si myslí,že neumím číst…
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?