Diskuze fotogalerie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No teda teď jsem si posouvala fotku a je to děs .-) fakt jsem se musela smát, tak doufám že je to snad jen ještě nedodělaná verze :-) hlavně že už něco jde je vidět pokror a to bych řekla je v této situaci hlavní :-)
nezoufejte mišáci, třeba to hodí ještě do pořádku, jenom to chce čas..;-D
Ahojky, psala jsem ti zprávičky na profílek, můj profil jde docela dobře, i když je fakt že nevím co všechno tam mám mít, tabulku pod galerií? Ty jo tak to tam asi nemám, ale o nové fotky ani tak nejde to klidně vydržím až to bude celé hotové ale víc mě trápí to že když si přesunu na první místo jinou fotku stále nám tam zůstavá ta co tam naskočila když změnili verzi :-(
Maťulinko a zkoušel si potom co se ti to nepřehodilo dát F5, to někdy pomůže.posílám pozdrav mišáku..!:D
nakoukla sem objevila to nové tlačítko na tuto fotku chci mít první a v kombinaci s F5 jak tu někdo radil se zadařilo:D teď ještě zvládnout osatní editaci profilu jako třeba aby měl Bak domov u nás v meďáku a ne u mami kde se narodil atd.atd. a bude to snad v oouklendu. pac haf všem pevné nervy přejem mi jdem na vzdoušek ;-)
Sněhurko vydrž, taky mi to nešlo a teď jsem tam vlezla a už to jde, časem mi tam přibívají tlačítka, a myslím že to bude ok jakmile se to načte všem, já si třeba fotky ještě nemůžu ani přidávat takže koukám každý máme něco, ale myslím že jsou to pořád maličkosti o proti lidem kterým nejde profil vůbec
Nevím,nevím,ale mě se fotka vždycky uložila jako první,max.druhá,ale nikdy ne na konci.A i kdyby jo,přesouvalo se to jen nahoru a dolů a bylo to.Tady přeskakuje jedna fotka přes druhou a za chvíli z toho mám akorát mišmaš.Raději jsem polovinu vymazala,abych se s tím nemusela … celej den.Jinak chválím,že už pár věcí funguje,vím,že to nebude žádná sranda,dát to všechno dohromady,ale pořád stojím za tím,že se to mělo nechat,jak to bylo..Stará verze byla lepší.:-(
Včera se nedal najít,dneska nám ani nenapsali kde sou????!!JÁ BYLA HODNÁÁÁ…:_( :_( :_( :_( Daysinka:_( :_( :-D :_( :_(
Neotvírá se mi moje fotogalerie,ale ani ostatních profilů :( .Nevíte někdo proč?
v galerii si přesouvám fotky dle libosti,ale žádné tlačítko na umístění fotky na první pozici nevidím,klávesa F5 taky nezabírá,takže na mě stále kouká malá Sindinka ještě jako miminko.Takže si asi ještě několik dní počkám.:-( :-(
Vlasta Farská (09.04.2009 13:34:46) napsal: v galerii si přesouvám fotky dle libosti,ale žádné tlačítko na umístění fotky na první pozici nevidím,klávesa F5 taky nezabírá,takže na mě stále kouká malá Sindinka ještě jako miminko.Takže si asi ještě několik dní počkám.:-( :-( Ahojky, když si otevřeš galerii tak u každé fotky jednotlivě máš 3 tlačítka, na posouvání, na potvrzení a na smazání. Přesun si fotku co chceš mít jako profilovou na první místo a klikni na fajfku uprostřed těch tlačítek jako že to potvrzuješ pak vyskoč ze svého profilu a zase se vrať a mělo by to být ok
Fotky nemůžeme přidávat, i když máme za piškotky dokoupená další místa ve fotogalerii a navíc i zkusíme nějakou fotku umazat. Máme jen nápis, že jsme dosáhli limitu 40 fotek.
Riky a Terka (09.04.2009 13:52:25) napsal: Vlasta Farská (09.04.2009 13:34:46) napsal: v galerii si přesouvám fotky dle libosti,ale žádné tlačítko na umístění fotky na první pozici nevidím,klávesa F5 taky nezabírá,takže na mě stále kouká malá Sindinka ještě jako miminko.Takže si asi ještě několik dní počkám.:-( :-( Ahojky, když si otevřeš galerii tak u každé fotky jednotlivě máš 3 tlačítka, na posouvání, na potvrzení a na smazání. Přesun si fotku co chceš mít jako profilovou na první místo a klikni na fajfku uprostřed těch tlačítek jako že to potvrzuješ pak vyskoč ze svého profilu a zase se vrať a mělo by to být ok Tak problém bude v tlačítkách,mám u každé fotky pouze dvě.Vlevo dole na posouvání fotek a vpravo dole na smazání.Uprostřed žádné není a ani po přesunutí fotky se žádné třetí neobjeví.
no tak to sis asi nepřidával žádné fotky,protože v původní verzi se nová fotka načetla jako první,nikoli na konec a když už jsme u té fotogalerie,tak včera jsme se smířili s tím,že nová je docela zajímavá,fotečky měli různý formát a vypadaly fakt pěkně,jen jsme bylii všichni zvědaví jak to bude s editací,no dnes jste se opět vyznamenali.To co je nám naservírováno není ani kočka ani pes,ale ani kočkopes.Nejlepším řešením by vážně bylo,kdyby jste nám znemožnili přístup na portál,v klidu si sedli a pár dní pracovali.V klidu a pořádně,protože ty vaše experimenty slouží jen tomu,že je stále víc uživatelů rozhodnuto portál opustit.A mimocho­dem,ještě k fotogalerii,byl by problém naše fotky opatřit nějakým vodoznakem který by je alespoň trochuu chránil proti kopírování??Myslím si že určitě ne.A nastavit si první fotografii,res­pektive tu kterou uvidí ostatní jako průvodní fotku u profilu stále nejde,nebo jsem i přes své IT znalosti úplně out…
AAAhoj Rykýsku a Terinko. Rádi vás tu potkáváme. Nevim jak to jde na tvém profilu(může se totiž asi stát, že jak jedou postupě a předělávají, že tam prostě ještě nemáte něco dodělané) Ale fotečku jsem tam přidala dle tabulky pod galerií. A fotečky jsem vymazala tak, že jsem si otevřela gal. a tam jsou u každé fotky 2 ikonky jedna z toho je vymazat. moc moc zdravíme…=))
Tak to jsi dobrá jestli už víš jak se fotky mažou přidávají a nebo jak se tam vpisuje text na to jsem fakt ještě nepřišla, přišla jsem jen na to jak se posouvají a to stejně nefunguje protože když si posunu nějakou fotku že jí chci mít profilovou tak tam vydrží tak půl hoďky a pak mi tam skočí zase ta co se tam objevila když změnili verzi…chjo
Musime říct,že nám tedy trvalo, než jsme se s novou fotogalerií seznámili, ale nevadí nám. Dokonce nám přijde lepší než ta minulá. Manipulace s fotkama není zas tak složitá. Jen je škoda že spousta věcí na které byli lidé zvyklí vypadla.=( Možná by bylo pro všechny lepší kdyby hafiky vyřadili na 3 dny z provozu,předělali a hodili to tam opravené(jestli to tak jde). Z toho pak vyplývají debaty a rozčilení z toho, že některé profily nefungují a nemůžou se jim posílat kostičky, je to pro ně nespravedlivé. Ale moc dobře vím , jak je složité předělat takto natřískanou stránku, takže bych toho co to dělá mamlasem rozhodně nenazývala.!!
Ve staré verzi se ti nově přidaná fotka uložila na 1.pozici a taky přemísťovaní jednotlivých fotek,jejich mazání,změna doprovodného textu byla jednodušší.Ne každý tady je pc expert a šmytec8-| 8-| 8-|
Jenom doufám, že se mi neztratí sedm volných míst, které tam mám mít, protože zatím nikde nic a z 52 mám jenom 45!!!!!!
ano bavíme se o verzi co tam je, ale já si fotku posunula na první místo ale za půl hoďky jsem tam stejně měla zase tu co předtím tak to nějak nefachá :-)
NÁM TO TAKY NEFUNGUJE. PŘEHÁŽU SI FOTKY,ALE STEJNĚ NA PROFILU JE TA PŮVODNÍ>:) >:) TAK JÁ TAKY NEVÍM>:) >:)
v galerii sem si fotky přešoupala jak sem chtěla jak u koček tak u Baka ale titulní foto je furt to co se tam objevilo po nahození nový verze místo toho co sem dala do galerky na první místo8-} tak že já už vážně nevim
Hafoj, bavíme se o verzi, která tam je právě teď? Už to vypadá jako to bylo, akorát lze fotky řadit přímo v galerii a pořadí se ukládá samo, nemusí se do nastavení profilu, přijde mi to super! P.S.: Nová fotka se správně zařadí nakonec, to bylo i dřív.
A ti smajlíci neměli být smutní,ale nasra…To si taky opravte..
Kdo pro krista pána vymyslel takovej styl galerie?Proč se mi nová fotka ukládá nakonec?Každej,kdo si dá novou fotku,ji chce mít vepředu a ne kdesi hozenou v prd…>:-( >:-( >:-( To abych si na to vzala dovolenou,abych to vrátila tak,jak to bylo.Hrůza děs 8-} 8-} To se zase něco někomu povedlo.Takový krásný stránky to byly a vy je tak zničíte nesmyslnýma nesmyslama..Chtěla bych vidět toho mamlase,kterej přišel s takovou kravinou.8-} Jo,proč nechávat to,co dobře fungovalo a na co byli lidi zvyklí,že..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?