Diskuze Fotogalerie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jaruška (17.05.2012 14:25:09) napsal: prosím chtěla bych si přehodit v galerii fotku na první místo aby byla jako profilová ale nejde to může mi někdo prosím poradit?:( jj dáš profil pejska pak fotografie pak v zeleným editace fotografii pak klikneš na fotku kterou chceš dát jako profilovku musíš držet myš a přetáhnout jí na první místo tj. uplně do leva :-)
Cony (17.05.2012 15:02:19) napsal: jj dáš profil pejska pak fotografie pak v zeleným editace fotografii pak klikneš na fotku kterou chceš dát jako profilovku musíš držet myš a přetáhnout jí na první místo tj. uplně do leva :-) já to tak dělám ale pořád se mi tam oběvuje přeškrtnuté kolečko a fotka se ani nehne..:_(
Jaruška (18.05.2012 10:18:23) napsal: já to tak dělám ale pořád se mi tam oběvuje přeškrtnuté kolečko a fotka se ani nehne..:_( Mě to taky tak dělá...
Pavla a šest kočičích mušketýrů (18.05.2012 17:31:40) napsal: Mě to v exploreru normálně jde. Aha moc děkuji...
Pavla a šest kočičích mušketýrů (18.05.2012 17:31:40) napsal: Mě to v exploreru normálně jde. Tak to nevím, mně bohužel ne, už tady na to nějaká diskuze byla a hodně lidem to také nešlo, možná mám špatné nastavení8-}
Cony (20.05.2012 13:49:08) napsal: Zmenit velikost fotky ? Řeším to tak, že použiji Mozilu, tam to funguje bez problému...
Poradí mi prosím někdo, chci na náš Profil přidat fotky, ale vždy se mi přepíše poslední fotkou foto předcházející... Takže máme jen profilové foto a nejde přidávat další fotečky. Co s tím?8-}
Martina a Ejmi (19.05.2012 22:34:27) napsal: Tak to nevím, mně bohužel ne, už tady na to nějaká diskuze byla a hodně lidem to také nešlo, možná mám špatné nastavení8-} Zmenit velikost fotky ?
Martina a Ejmi (18.05.2012 11:08:04) napsal: Pokud používáš prohlížeč Internet explorer, tak tam to nejde, zkus Mozillu;-) Mě to v exploreru normálně jde.
Jaruška (18.05.2012 10:18:23) napsal: já to tak dělám ale pořád se mi tam oběvuje přeškrtnuté kolečko a fotka se ani nehne..:_( Pokud používáš prohlížeč Internet explorer, tak tam to nejde, zkus Mozillu;-)
prosím chtěla bych si přehodit v galerii fotku na první místo aby byla jako profilová ale nejde to může mi někdo prosím poradit?:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?