Diskuze Fotogalerie + editace

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak to nevim proč je to tam dvakrát,líp se to nahrává z profilu než z fotogalerie ale asi jak komu.Nová verze je strašná,dost dobrých funkcí je v čudu :-(
Baslerinda (11.04.2009 11:12:13) napsal: Nezmizelo to protože to je tvůj profil. Ostatní to nevidí. Také jsem si to myslela,ale proč je to i v galerii to by stačilo jenom tam,ne?Oli
Rexík (11.04.2009 06:56:29) napsal: Chtěla jsem nahrát novou fotku svého pejska. Jelikož nakonec se mi ve foťáku žádná nelíbila, tak jsem nenahrála žádnou. Ale pod fotogalerií zůstala zobrazena funkce vybrat soubor, nahrát soubor atd. Proč to nezmizelo? Panička od Rexíka Mám ten samý problém a už jsem psala Admínům dvakrát a nic.Ruší to profil…Oli
Nezmizelo to protože to je tvůj profil. Ostatní to nevidí.
Rexík (11.04.2009 06:56:29) napsal: Chtěla jsem nahrát novou fotku svého pejska. Jelikož nakonec se mi ve foťáku žádná nelíbila, tak jsem nenahrála žádnou. Ale pod fotogalerií zůstala zobrazena funkce vybrat soubor, nahrát soubor atd. Proč to nezmizelo? Panička od Rexíka
Rexík (11.04.2009 06:56:29) napsal: Chtěla jsem nahrát novou fotku svého pejska. Jelikož nakonec se mi ve foťáku žádná nelíbila, tak jsem nenahrála žádnou. Ale pod fotogalerií zůstala zobrazena funkce vybrat soubor, nahrát soubor atd. Proč to nezmizelo? Panička od Rexíka
já mám jiný problém…nedávno sem si rozšířila prostor na fotografie (tuším, že na 70) teď jich tam mám asi 42, ale dole pod galerií mi to píše, že limit 40 fotografií již byl vyčerpán…to už si nebudu moct nahrát těch zbývajících 28 fotek?:-|
TAK TY NOVÉ FOTA SE MI PODAŘILA TAM DÁT,ALE PO DLOUHÉM BOJI.FOTKU JSEM MUSELA POSUNOUT NA 1 MÍSTO,PAK KLIKNOUT NA FAJKU A DÁT F5 A JUPÍÍÍ UŽ TO NASKOČILO!!!TEĎ ZÁLEŽÍ JESTLI SE NEBUDOU ZASE U NĚKTERÝCH KAMARÁDŮ OBJEVOVAT MÍSTO FOTEK ČERNÉ DÍRY!!!PA.
ZASE SE MI OBJEVUJÍ STARÉ FOTKY U PROFILU DANY A NEJDE TO VŮBEC ZMĚNIT!!!PRÝ UŽ TO ŠLAPE!!MOC DLOUHO TO NEVYDRŽELO!!A NEJ­LEPŠÍ JSOU TY ČERNÉ DÍRY MÍSTO OBRÁZKŮ!!!!TO JE ÚPLNĚ VELIKONOČNÍ.ÁÁÁÁCH JO.TAK JSEM JE ZAČLA CHVÁLIT.PA A HEZKÝ DEN.
sevuska (11.04.2009 18:22:28) napsal: já mám jiný problém…nedávno sem si rozšířila prostor na fotografie (tuším, že na 70) teď jich tam mám asi 42, ale dole pod galerií mi to píše, že limit 40 fotografií již byl vyčerpán…to už si nebudu moct nahrát těch zbývajících 28 fotek?:-| Přesně tak, fotek mám v profilu 70 a klidně bych dokoupila další prostor, bude tato možnost zase přístupná? A když ne a limit je 40, tak musím minimálně 31 fotek smazat, abych mohla přidat aspoň jednu novou?… Né, řekněte že né.
ani mne nejdu fotky pridat do galerie a tiez som mala zakupene foto navyse a teraz ich tam mam 45 a vypisuje mi ze limit 40 precerpany:-( uz sa to neda dokupit,tak ako volakedy????ved som mala volne miesta dokupene a nic z toho :-( des a hroza......:-( :-( :-( :-( :-(
Kate (02.07.2009 11:04:09) napsal: O problému víme a řešíme ho.MATÝSEK A PETRA (02.07.2009 10:55:40) napsal: NEJDOU MI PŘIDÁVAT FOTA DO GALERIE. UŽ JSEM PSALA ADMINŮM (ASI ZTRÁTA ČASU),REAKCE ŽÁDNÁ. MÁTE I NĚKDO JINÝ TAKOVÝ PROBLÉM?? POKUD JE PROBLÉM S GALERIÍ A VÍTE O TOM,BYLO BY ASI VHODNÉ,DÁT VĚDĚT I OSTATNÍM,NE?? ?? ALE TO UŽ BYCH CHTĚLA MOC. NICMÉNĚ,DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ!
Ahoj, zkus to dnes, už by to mělo fungovat. simona (02.07.2009 15:13:22) napsal: včera jsem přidávala fotku a vůbec se nezobrazuje a má jen 300kb:_( :_( :_(
včera jsem přidávala fotku a vůbec se nezobrazuje a má jen 300kb:_( :_( :_(
O problému víme a řešíme ho. MATÝSEK A PETRA (02.07.2009 10:55:40) napsal: NEJDOU MI PŘIDÁVAT FOTA DO GALERIE. UŽ JSEM PSALA ADMINŮM (ASI ZTRÁTA ČASU),REAKCE ŽÁDNÁ. MÁTE I NĚKDO JINÝ TAKOVÝ PROBLÉM??
NEJDOU MI PŘIDÁVAT FOTA DO GALERIE. UŽ JSEM PSALA ADMINŮM (ASI ZTRÁTA ČASU),REAKCE ŽÁDNÁ. MÁTE I NĚKDO JINÝ TAKOVÝ PROBLÉM??
Kate (02.07.2009 11:04:09) napsal: O problému víme a řešíme ho.MATÝSEK A PETRA (02.07.2009 10:55:40) napsal: NEJDOU MI PŘIDÁVAT FOTA DO GALERIE. UŽ JSEM PSALA ADMINŮM (ASI ZTRÁTA ČASU),REAKCE ŽÁDNÁ. MÁTE I NĚKDO JINÝ TAKOVÝ PROBLÉM?? POKUD JE PROBLÉM S GALERIÍ A VÍTE O TOM,BYLO BY ASI VHODNÉ,DÁT VĚDĚT I OSTATNÍM,NE ALE?? ?? TO UŽ BYCH CHTĚLA MOC. NICMÉNĚ,DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ!
Kate (02.07.2009 11:04:09) napsal: O problému víme a řešíme ho.MATÝSEK A PETRA (02.07.2009 10:55:40) napsal: NEJDOU MI PŘIDÁVAT FOTA DO GALERIE. UŽ JSEM PSALA ADMINŮM (ASI ZTRÁTA ČASU),REAKCE ŽÁDNÁ. MÁTE I NĚKDO JINÝ TAKOVÝ PROBLÉM?? POKUD JE PROBLÉM S GALERIÍ A VÍTE O TOM,BYLO BY ASI VHODNÉ,DÁT VĚDĚT,NE?? ALE TO UŽ BYCH CHTĚLA MOC. NICMÉNĚ DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ!
MATÝSEK A PETRA (02.07.2009 10:55:40) napsal: NEJDOU MI PŘIDÁVAT FOTA DO GALERIE. UŽ JSEM PSALA ADMINŮM (ASI ZTRÁTA ČASU),REAKCE ŽÁDNÁ. MÁTE I NĚKDO JINÝ TAKOVÝ PROBLÉM?? Hojky – dneska mi to blblo, ale: jdou přidávat soubory .jpg tak kolem 300kB bez problémů, a rychle. Nemáš už galerii plnou? Já musela starší fotky vymazat, vypnout editaci galerie, a při dalším spuštění už šlo všechno v pořádku. mimišák
Kočkodlak (12.04.2009 11:02:46) napsal: sevuska (11.04.2009 18:22:28) napsal: já mám jiný problém…nedávno sem si rozšířila prostor na fotografie (tuším, že na teď jich tam mám asi 42, ale dole pod galerií mi to píše, že limit 40 fotografií již byl vyčerpán…to už si nebudu moct nahrát těch zbývajících 28 fotek?:-| Přesně tak, fotek mám v profilu 70 a klidně bych dokoupila další prostor, bude tato možnost zase přístupná? A když ne a limit je 40, tak musím minimálně 31 fotek smazat, abych mohla přidat aspoň jednu novou?… Né, řekněte že né. TAKÉ ČEKÁM AŽ BUDU MOC FOTKY PŘIDAT, ALE ČEKAT ASI BUDEME JEŠTĚ DLOUHO!!!!
Chtěla jsem nahrát novou fotku svého pejska. Jelikož nakonec se mi ve foťáku žádná nelíbila, tak jsem nenahrála žádnou. Ale pod fotogalerií zůstala zobrazena funkce vybrat soubor, nahrát soubor atd. Proč to nezmizelo? Panička od Rexíka
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?